- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
0
Wczoraj uczesniczylem w jednej z bardziej plodnych dyskusji, po ktorych kilkanascie nagran wyladowalo w mojej kolekcji muzycznej. Nie ma jej w goracych, ale jest tu. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8072385#comment-8072385
Chodzilo o rap i flirt z innymi
gatunkami.
Dzis meczylem glownie DJ Krush, Bones i Jazzmatazz.
1
@Colon jak lubisz jazz rap to polecam
Digable Planets
Madlib, który tez tworzy pod pseudonimem Quasimoto
MF Doom
Slum Village
A Tribe Called Quest
Avantdale Bowling Club
Gang Starr
0
@Colon jeszcze Mac Miller
Anderson .Paak
1
@ZielonySzparag uff. sporo materialu, ale dzieki. Musze sobie zapisac i zaczac sluchac. Z pierswzego wraznia to Madlib na pewno mi mocno podejdzie. Dzieki.
ps. a tribe called quest i gang starr nawet znalem i lubie
0
@Colon taktyk. ....
0
@ZielonySzparag Za MF Doom to propsy.
@Colon Od siebie dodam Blackstar (projekt Mos Defa z Kweiiem, pierwszy był w tamtym temacie, ale drugi nie. Warto obczaić zarówno ich wspólną robotę, jak i solowe kariery), Nitty Scott.
Wszystko w co zamieszany był J Dilla jest świetne. Fall in Love postowane wyżej jest jego produkcji. Najlepsze jest imo jego solowe "Donuts".
Warto też chyba przypomnieć takie oczywistości, które dotarły do mainstreamy, czyli The Fugees (najbardziej się tutaj wybija postać Lauren Hill, późniejsza laureatka Grammy za jej solowy debiut. Sam Santana jej coś tam nagrał, so...) i Outcast.
0
@sebasek99 nie wiem, czy tyle ogarne, ale dzieki.
@ZielonySzparag kiedys wstawialme to, przypadkowo polecnie dostalem. nawt niezle, znasz? Wersja koncertowa to niebo a ziema do teledysku.