La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

konto usunięte

3

Jak zwykle opóźnione zamiany w okolicach końcówki. Defensywna dopiero jak padł remisowy gol i ofensywna gdy już trzeba było gonić i zostało kilka minut gry. Oczywiście według niektórych trenerowi nie można niczego zarzucić, a spotkanie (przegrane) było jednym z najlepszych w tym sezonie. Srogo się zaśmiałem. "Wyciągniemy wnioski".

6

@Ratamahatta mes que un wnioski

1

@Ratamahatta Ta defensywna byla gotowa przed wyrownujacym golem. Ofensywna, to Fati sie zaczal chyba rozgrzewac po straconym golu, wiec to nie ma nic do rzeczy. Chcial bronic 2-1, a akurat strzelili.

2

@Ratamahatta A co miał bronić 2:1? :D To by było narzekanie jak ostatnio z Espanyolem dlaczego się cofnęliśmy przy prowadzeniu :D

0

@Rewolucja123 Bronić 2-1 xD Szczególnie kiedy Atletico cofnęło się do obrony

1

@barcelonaLM Tez nie wiem po co, ale zmiana wydarzyla sie po golu na 2-2, a gotowy byl przed tym trafieniem. Jedynie usprawiedliwian tu, ze nie bronil 2-2, a 2-1.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?