2

Podobno WOSP pobita? do czego w tym kraju dochodzi.

0

@Katalonbar hahah

0

Juz niedlugo na Soma.FM - Heavyweight Reggae.
https://pbs.twimg.com/media/EOI6dE4UwAUooJe?format=png&name=small

4

@Kapitan hawk ale co na TVP dotacje, tak malo?

0

@kazbychu ze najlepsze?

31

0

ponawiam pytanie.
François Omam-Biyik, ktos kojarzy?
@Janiama moze Ty?
ps sorry nie chcialem Cie budzic.

0

@Colon skubany

skubany

R.Carlos

vs Schmeichel
https://x.com/i/status/1216459835836784641
vs Schmeichel
https://x.com/i/status/1216454802802192390
R9 Barca
https://x.com/i/status/1216449769310126080
Weah
https://x.com/i/status/1216419574293368833

4

Pare fajnych bramek w odpowiedzi. Zapraszam

0

Mimo wczesniejszych zapowiedzi Wieżowiec z Tandil nie powroci na Australian Open, nie chce ryzykowac,

szkoda (bo bylby moim faworytem), ale tez dobrze, nie ma co niepotrzebnie ryzykowac.

ps. Andreescu tez niestety nie zagra - kontuzja kolana.

2

@xofcbxo chyba mam je jak Rafael Ribeiro po prawej stronie, ale dalem jesli o to pytasz. Popieram wszystkie dobowolne zbiorki, to dla mnie kwintesencja anty-socjalizmu.

1

@kerouac syn Waltera?

1

@puyol_presidend5 To w takim razie kto jest zly, a kto brzydki?

0

@xofcbxo cholerny rak prostaty.

0

@puyol_presidend5 ej facet dobry jestes. (czy byl telefon do przyjaciolki?)

2

0

@kerouac chyba, ze bedzie jego matka ;)

0

@xofcbxo nie dobijaj, on nie zyje od momentu powstania WOSP.
@KrzysiekM chcialbys Seasons in the Abyss ;)
@tristan87 Gallardo tak
@JimMorrisonFCB hehe, cos w tym stylu.

0

@kerouac Tez tak uwazam, ale z dojrzaloscia to roznie bywa no i chyba trzeba tez ja zdefiniowac,
Zanm ludzi starych a glu...niedojrzalych, mloddych bardzo dojrzalych, starych niedoswiadczonych, mlodych doswiadczonych, itd.

1

0

@kerouac niedawno to pisalem, ale nie wiedzialem, ze to cytat.

3

@Buksza Das große Orchester der Weihnachtshilfe

0

@kerouac to raczej argument perspektywy, ale niech Ci bedzie.
a te koncowke to u kogos juz slyszalem.... :)

2

@kerouac uu argument wieku. nieladnie

0

@blaugrana_36 ale ludzi po banie wraca.

0

@kerouac a mialem pisac wlasnie o "galaktycznych", to se tu napisze.
Nie jestem wielkim antyRealowcem, w tym sensie, ze wole kibicowac Barcie nize hejtowac Real, ale gdy cos wygrywaja, to jakos tak dziwnie sie czuje, a gdy pomysle, ze wygrali 3 LM z rzedu (nie 1, nie 2, tylko 3!) z ZZtop na czele, to juz w ogole. Nawet stylu nie pamietam.

0

@sebasek99 a blogi sen power nap podczas lotow?

0

@Mankind chyba w pytaniach mozna uzywac past simple.

0

@Mankind a co jednak chodzilo o to, o WENT?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?