Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Podobno WOSP pobita? do czego w tym kraju dochodzi.
0
@Katalonbar hahah
0
Juz niedlugo na Soma.FM - Heavyweight Reggae.
https://pbs.twimg.com/media/EOI6dE4UwAUooJe?format=png&name=small
4
@Kapitan hawk ale co na TVP dotacje, tak malo?
0
@kazbychu ze najlepsze?
31
https://x.com/i/status/1216413280723439616
0
ponawiam pytanie.
François Omam-Biyik, ktos kojarzy?
@Janiama moze Ty?
ps sorry nie chcialem Cie budzic.
0
@Colon skubany
R.Carlos
vs Schmeichel
https://x.com/i/status/1216459835836784641
vs Schmeichel
https://x.com/i/status/1216454802802192390
R9 Barca
https://x.com/i/status/1216449769310126080
Weah
https://x.com/i/status/1216419574293368833
4
Pare fajnych bramek w odpowiedzi. Zapraszam
0
Mimo wczesniejszych zapowiedzi Wieżowiec z Tandil nie powroci na Australian Open, nie chce ryzykowac,
szkoda (bo bylby moim faworytem), ale tez dobrze, nie ma co niepotrzebnie ryzykowac.
ps. Andreescu tez niestety nie zagra - kontuzja kolana.
2
@xofcbxo chyba mam je jak Rafael Ribeiro po prawej stronie, ale dalem jesli o to pytasz. Popieram wszystkie dobowolne zbiorki, to dla mnie kwintesencja anty-socjalizmu.
1
@kerouac syn Waltera?
1
@puyol_presidend5 To w takim razie kto jest zly, a kto brzydki?
0
@xofcbxo cholerny rak prostaty.
0
@puyol_presidend5 ej facet dobry jestes. (czy byl telefon do przyjaciolki?)
2
@Kapitan hawk ok @MarioVeB!
0
@kerouac chyba, ze bedzie jego matka ;)
0
@xofcbxo nie dobijaj, on nie zyje od momentu powstania WOSP.
@KrzysiekM chcialbys Seasons in the Abyss ;)
@tristan87 Gallardo tak
@JimMorrisonFCB hehe, cos w tym stylu.
0
@kerouac Tez tak uwazam, ale z dojrzaloscia to roznie bywa no i chyba trzeba tez ja zdefiniowac,
Zanm ludzi starych a glu...niedojrzalych, mloddych bardzo dojrzalych, starych niedoswiadczonych, mlodych doswiadczonych, itd.
1
kogo rozpoznacie?
https://pbs.twimg.com/media/EOCGQvSUYAAaRsL?format=jpg&name=900x900
0
@kerouac niedawno to pisalem, ale nie wiedzialem, ze to cytat.
3
@Buksza Das große Orchester der Weihnachtshilfe
0
@kerouac to raczej argument perspektywy, ale niech Ci bedzie.
a te koncowke to u kogos juz slyszalem.... :)
2
@kerouac uu argument wieku. nieladnie
0
@blaugrana_36 ale ludzi po banie wraca.
0
@kerouac a mialem pisac wlasnie o "galaktycznych", to se tu napisze.
Nie jestem wielkim antyRealowcem, w tym sensie, ze wole kibicowac Barcie nize hejtowac Real, ale gdy cos wygrywaja, to jakos tak dziwnie sie czuje, a gdy pomysle, ze wygrali 3 LM z rzedu (nie 1, nie 2, tylko 3!) z ZZtop na czele, to juz w ogole. Nawet stylu nie pamietam.
21
https://www.pracuj.pl/praca/trenerFcBarcelona_na6miesiecy
0
@sebasek99 a blogi sen power nap podczas lotow?
0
@Mankind chyba w pytaniach mozna uzywac past simple.
0
@Mankind a co jednak chodzilo o to, o WENT?