Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 a szukales tam @SHIBA ? chyba wlasnie w Holandii pracuje.
0
@Nano22 a w Holandii łatwo kupić ;) (yerbe )?
1
@Janiama DSF :) tskie mecze się pamięta
Tennis Borussia Berlin :) istnieją ?
Niezle emocje , Wolischin z rozciętym łukiem ..
Było Cie widać?
"und wieder Tor... Denkst de ;)
6
@Avada Kedavra albo Rolnik
0
@TheNekro94 krojfista-wuefista
3
Ciekawe jak najczęściej będzie mówiło sie o Setienie na LR.
„Kike” pojawia się dość często .
1
@Adran360 dzieki, czajnikowego lubie, dawno nie ogladalem.
@Nano22 Ty z Gliwic jestes, byles w jego sklepie?
ps. chimarrao Barao bardzo lubie
1
Ale emocje.
5
Ayrton Senna, mural z Rio, fot. T.Mazur.
https://pbs.twimg.com/media/EOUK8yQX0AA6utp?format=jpg&name=large
0
@Odesseiron okej.
1
@Vxb93 jednak nie jest, bo nie dodal do Twojego.
4
@Odesseiron no to masz CHYBA duza wyrozumialosc do tzw. nie-szemranej reszty (politykow) albo sa dla Ciebie bardziej szemrani niz szubrawcy z Konfy :)
Przynajmniej znalazles , co Cie utwierdzi w przekonaniu , zawsze cos.
3
@barpol11 ten?
0
@Odesseiron ta twarz meczy.
0
@Odesseiron Ale to co teraz? Konfederacja jednak zla, Korwin zly?
ps. musze sprawdzic te info.
Najwyzszy Czas to juz rzezcywiscie nie jest ten sam poziom co kiedys.
0
@JohnConstantine1899 tez mi sie tak wydaje.
1
@Odesseiron Wez zmien ten avatar na jakis brazowy, zolty albo o normalnym kolorze.
0
@Odesseiron @socha karuzela sie kreci, kazdy zainteresowany kazdym.
1
Pochettino w MU? Podobno go chca, czy tez sie wszesniej zaklinal, ze tam nie pojdzie?
1
@macio_944 ja wole poczte elektorniczna.
0
@Aqualitek mail to w ogole jakas porazka jest.
0
@Lamora no w sumie tak.
1
@Lamora no ja polece do ARG a Ty do ciekawszego kraju .
NO kurcze..jak moze Ci sie nie chciec tam leciec... :)
3
@Lamora Gwizdnac Ci? Ciekawsze kraje??? Matko, moze sie zamienimy?
@Mr.Monteg nie wiem, sam szukam w necie, po info od @Lamora
@elmayakos racja, teraz to chyba wszystko oporocz veganskiej latte machiatto ;)
ale tam bardziej chodzilo o olow i arsen.
7
@Chwytliwy Rolnik znalazl wiec swoja ukochana Barce, pozostaje zaorac Europe.
1
@Lamora Odwiedzasz, komu tam kibicuja? Barce lubia?
1
@Lamora no to pochwal sie, kogo masz w rodzinie. Ciekawe to.
6
Do pijacych Yerba Mate.
@Lamora wrzucil wczoraj (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8097387#comment-8097387) cos z Wykopu o zbyt duzym stezeniu arsenu i olowiu w tym napoju.
Moze chodzic o ten artykul z 2018 roku. Ktos ma inne info?
https://pressreleases.scielo.org/en/2018/01/09/research-tests-concentration-of-toxic-metals-in-commercial-yerba-mate-in-the-southern-brazilian-states/
ps. byly juz wczesniej podejrzenia o rakotworczosc, ale badania glownie dotyczyly osob palacych.
A moze lobby kawowe nie lubi tego ;)
0
@Lamora to?
https://pressreleases.scielo.org/en/2018/01/09/research-tests-concentration-of-toxic-metals-in-commercial-yerba-mate-in-the-southern-brazilian-states/https://pressreleases.scielo.org/en/2018/01/09/research-tests-concentration-of-toxic-metals-in-commercial-yerba-mate-in-the-southern-brazilian-states/
0
@ViscaBarca123 cos tam bylo..... z tej pol-amatorskiej ligi brazylijskiej ;)