0

@Nano22 a szukales tam @SHIBA ? chyba wlasnie w Holandii pracuje.

0

@Nano22 a w Holandii łatwo kupić ;) (yerbe )?

1

@Janiama DSF :) tskie mecze się pamięta

Tennis Borussia Berlin :) istnieją ?
Niezle emocje , Wolischin z rozciętym łukiem ..
Było Cie widać?

"und wieder Tor... Denkst de ;)

6

@Avada Kedavra albo Rolnik

0

@TheNekro94 krojfista-wuefista

3

Ciekawe jak najczęściej będzie mówiło sie o Setienie na LR.
„Kike” pojawia się dość często .

1

@Adran360 dzieki, czajnikowego lubie, dawno nie ogladalem.
@Nano22 Ty z Gliwic jestes, byles w jego sklepie?

ps. chimarrao Barao bardzo lubie

1

Ale emocje.


5

0

@Odesseiron okej.

1

@Vxb93 jednak nie jest, bo nie dodal do Twojego.

4

@Odesseiron no to masz CHYBA duza wyrozumialosc do tzw. nie-szemranej reszty (politykow) albo sa dla Ciebie bardziej szemrani niz szubrawcy z Konfy :)
Przynajmniej znalazles , co Cie utwierdzi w przekonaniu , zawsze cos.

3

@barpol11 ten?


0

@Odesseiron ta twarz meczy.

0

@Odesseiron Ale to co teraz? Konfederacja jednak zla, Korwin zly?

ps. musze sprawdzic te info.
Najwyzszy Czas to juz rzezcywiscie nie jest ten sam poziom co kiedys.

0

@JohnConstantine1899 tez mi sie tak wydaje.

1

@Odesseiron Wez zmien ten avatar na jakis brazowy, zolty albo o normalnym kolorze.

0

@Odesseiron @socha karuzela sie kreci, kazdy zainteresowany kazdym.

1

Pochettino w MU? Podobno go chca, czy tez sie wszesniej zaklinal, ze tam nie pojdzie?

1

@macio_944 ja wole poczte elektorniczna.

0

@Aqualitek mail to w ogole jakas porazka jest.

0

@Lamora no w sumie tak.

1

@Lamora no ja polece do ARG a Ty do ciekawszego kraju .
NO kurcze..jak moze Ci sie nie chciec tam leciec... :)

3

@Lamora Gwizdnac Ci? Ciekawsze kraje??? Matko, moze sie zamienimy?

@Mr.Monteg nie wiem, sam szukam w necie, po info od @Lamora
@elmayakos racja, teraz to chyba wszystko oporocz veganskiej latte machiatto ;)
ale tam bardziej chodzilo o olow i arsen.

7

@Chwytliwy Rolnik znalazl wiec swoja ukochana Barce, pozostaje zaorac Europe.

1

@Lamora Odwiedzasz, komu tam kibicuja? Barce lubia?

1

@Lamora no to pochwal sie, kogo masz w rodzinie. Ciekawe to.

6

Do pijacych Yerba Mate.
@Lamora wrzucil wczoraj (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8097387#comment-8097387) cos z Wykopu o zbyt duzym stezeniu arsenu i olowiu w tym napoju.
Moze chodzic o ten artykul z 2018 roku. Ktos ma inne info?

https://pressreleases.scielo.org/en/2018/01/09/research-tests-concentration-of-toxic-metals-in-commercial-yerba-mate-in-the-southern-brazilian-states/

ps. byly juz wczesniej podejrzenia o rakotworczosc, ale badania glownie dotyczyly osob palacych.
A moze lobby kawowe nie lubi tego ;)

0

@ViscaBarca123 cos tam bylo..... z tej pol-amatorskiej ligi brazylijskiej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?