3

@Odesseiron w oleju ze świeża cebulka najlepsze , najgorsze w śmietanie - dla perwersow

#pogońSzczecin

2

@zadafcb dość demokratyczne te prawybory w Konfie

2

@SeeleyBooth @Avada Kedavra
Film w porownaniu do książki taki se
Tu to projektowali . Backup trzeba mieć , nie ?


1

@Avada Kedavra @SeeleyBooth albo inzynier z Autostopem przez Galaktyke projektowal - pamietacie Te scene ?

2

@SeeleyBooth najpiękniejsza planeta - ale tylko pod Słońcem.

76

0

@Nigaki i @BarcaInfo znowu w formie

0

@karci0 ja nie.

0

@sebasek99 konkret. tzw - nie - do - znudenia utwor.
Ciekawe jakby Tracey Thorn w tym wokalu wypadla. Pasuje moim zdaniem.

0

@palindrom1 Serio? W paru filmach mial naprawde swietne role (np. Leaving Las Vegas, Wild at Heart), w innych dramat.

1

@Szicek10 super! Tylko nie zapomnij.

0

@palindrom1 Ten z Harvey Keitel-em jest rewelacyjny, ale kto wie moze Nicolas Cage tez dal rade.

1

@palindrom1 dzis kilka tez swietnych filmow w tv lecialo.
Dogville jeszcze musze obejrzec - to ten tylko z zarysami scenografii?

A widziales Zlego Porucznika, obie wersje, ktora lepsza?

0

@Szicek10 a jakies linki z turnieju?

2

@SkN 2 zl sie nalezy. masz pejpala?

0

@puyol_presidend5 @BlaseR9 @Wichurek
A "Jak zostalem gangsterem" (tzn nie ja) widzieliscie.
Za nie ogladam czesto zwiastunow, ale ten byl slaby - tzn za bardzo chcieli z tego jakichs Chlopcow z Ferajny zrobic w polskiej rzeczywistsosci.
Polski film ma jechac Polska, a nie Stanami - to lubie - ale wiadomo, pisze tylko o zwiastunie.
Co sadzicie?

4

@pawelkolejarz Ciezko bedzie ocenic, ale raczej nie ma nic do stracenia, bo jesli odnotuje sie chociaz lekka poprawe stylu, to wtedy feedback bedzie dla niego bardzo dobry, gdy jednak cos nie wyjdzie, to wine bedzie sie zrzucialo na brak czasu, wejscie w polowie sezonu itd.
Jest w dosc dobrej sytuajcji, ale ten okres nie bedzie trwal wiecznie.

0

@Wichurek ja sie czesto takich powrotow obawiam. Czas robi swoje.

0

@JimMorrisonFCB Robin Soderling lubi to.

3

Na Somie powstal nowy kanal

Heavyweight Reggae.
Reggae, Dub, Ska, Rocksteady hosted by DJ Dion "The Watts" Garcia, the genius behind 7" Soul.

https://somafm.com/player/#/now-playing/reggae

stacji mozna tez sluchac w wiekszosci aplikacji radiowych.

0

@JimMorrisonFCB Fajna opcja w sumie. Fan Rafy, gra Babolatem Aero.

0

@Szicek10 No szkoda, a z kim grales?

0

@IronSanHybrid priv czy masz link do dyskusji?

0

4 psy, tzn Psy 4?


0

@JimMorrisonFCB tak zrozumialem, tylko nie wiem w ktorym.

0

@IronSanHybrid z kim, jaki wynik?

1

@kerouac Ja nie pamietam, ale on nie moze zapomniec Ronniego.



skacz Seaman, skaaaaacz!

0

Jak tam nasz zawodnik w turnieju tenisowym we Frankfurcie?

6

0

@Wichurek rozczarowany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?