0

@Encore I get around - the Beach Boys.


1

@Kapitan hawk Dziambor miab byc, jak wypadl?

1

@Kapitan hawk Za malo przy lini zyje, moze, za malo ich motywuje z lawki, nie wiem.

1

@amanter 3 sezon Fargo - rewelacja tam grała i wyglądała

0

@Nano22 dobra, dobra

1

@Janiama aaa tak, chyba kiedys pisales, ze Brehme mial potezne jeb -uderzenie i lydki jak slon.

0

@Lord_Vader Cos w tym jest.
#Sarek.

1

@Janiama stawiam na Effenberga i Häßlera.

3

0

3

@IronSanHybrid No na pewno ciekawsze niz EV, po tak dlugim okresie. Efekt swiezosci. Oby utrzymal.

0

@Trayko No wlasnie te znam, a Kiki nie.

0

@Zip Team Thiem.

0

@IronSanHybrid A nie mialo byc frazesow.

0

@Barca_Big_Moment
Team "Wieżowiec z Tandil" http://tiny.cc/1anviz

0

Kto oglądał „Kikę” Almodovara ?

0

@joloskyy wiadomo
@TheNekro94 dobrze , ze Cię o sposób parzenia nie spytał ;)

1

@Janiama a czemu do mnie z tym luzem?

8

Z cyklu słynne cytaty:

„Bo ludzie z małych miejscowości z reguły są głupi. I tylko wyjazd do większych miast sprawi, że żyć będziesz w cywilizowanym społeczeństwie”

#gupi

0

@Zbyszard tak ?

1

@Kapitan hawk fajne nazwiska , Kurosawa normalnie

2

@Piotr,1985 jak to?
A ciepła yerba nie zabija właściwości miodu ? Szkoda drogiego miodu i enzymów

#mniód
@SeeleyBooth

0

@Kapitan hawk a jak ten bramkarz w Tsubasa sie nazywał ? Moze go trzaśnij na avatar ?
Albo Kapitana Planetę

0

@Kapitan hawk czeka w kolejce . Podobał sie ?

2

@Kapitan hawk setien nawet komponuje juz kawałki pasujące do tej nędzy


0

@Janiama pokochałem Barce ze względu na piękna grę , ale nie oszukujmy sie, to jeden z najlepszych klubów w historii, wiec nie możemy udawać , ze nie ma tu tematu wyników .
To brzmi szlachetnie , ale nie w przypadku tak bogatego klubu.

To jedno z najlepszych i najłatwiejszych miejsce by połączyć magię i trofea.

0

@kerouac cos mi to powiedzenie utkwiło
Moze stad : Legia Gdynia


1

@mrboom Pogoń Śledzie, syfem jedzie

0

@mrboom ale właśnie Arka tak nie śpiewała ?

1

@Szicek10 linki! Trzymam za słowo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?