Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HassanMubarak a Michal Bajor, Simple Red?
0
@SergioTomas Czyli posiadanie pilki ma byc srodkiem, a nie celem samym w sobie.
0
Krolowa vs Rudy.
https://pbs.twimg.com/media/EOwN3gKX0AEgGCm?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/EOwN4QTXUAAD2VR?format=jpg&name=medium
15
https://pbs.twimg.com/media/EOwSy6PXkAALS95?format=jpg&name=medium
Wczorajsza kaskada z chmur, widok z Małej Rawki, fot. Bartek Czado.
0
@MesQueUnClub_87 nie
0
@Odesseiron Nie, 3 Psy.
0
@kubusnitecki Szykuja sie Tobie wakacje w Tajladnii, Kubus.
0
@Odesseiron to jeden z tych filmow, gdzie czlowiek wiecje sie naczyta niz obejrzy.
1
@kerouac Na pierwszy rzut ucha. Calkiem fajnie.
Kiedys mi sie ten ich przeboj podobla - I do not have your number.
4
@IronSanHybrid Steven @Triv44 chcial troche tuszowac, ale do smiechu mu nie bylo. Dzieciak as.
1
@kerouac Tak. We are going to eat pizza czyli misheard lyrics
4
A jednak, Leo bylby u Kloppa swiata krowa, ktora nie musi bronic i stosowac pressingu :)
https://streamable.com/mbzg8
p.s CR9 rowniez
0
@Lord_Vader grubo
1
@Kapitan hawk on jest bio?
16
ja bym nie kupowal, za rok wszyscy o nim zapomna.
0
@Vxb93 Zgon na Pogrzebie.
I tu pytanie - widzial ktos amerykanski remake?
7
@bartoszekkk nic mi do tego, ale Setien zrobi z Dembele pilkarza znakomitego, a gdzy przyjdzie pora to nasz Kike zrobi z niego potwora.
0
@damianex10
Spoko(jny) gosc, ale czasem wkurzyc sie trzeba.
0
@Damian11 Jest na Marsie robi fotki makro.
0
@Aqualitek ta
3
O, Nole seta stracil.
0
@bias albo zmiana komorki
0
@bias ja nic nie musze ;)
7
@Janiama Trudno powiedziec. Wielu odwoluje sie do materialu Cwiakaly, w ktorym redaktor akurat brak elastycznosci wymianial jako wade nowego trenera.
Tylko, ze to tez sa spekulacje, bo Setien przeciez tez moze sie rozwijac i nagle wpadnie na pomysl wiekszej elastycznosci wzgledem przeicwnika.
Chyba wszyscy wiemy, ze ten wczorajszy mecz nie byl zadna wyrocznia, nawet gdbysmy wygrali 7-0, ale jakas tam tendencje mozna minimalna zaobserowac, ale nic wiecej.
Czas nam wszystko wyjasni, w ktormy kierunku to zmierza.
Prawdzie sprawdziany dopiero przyjda.
0
@bias To oczywiste rozwiazanie, na ktore liczy oczywiscie Apple, dlatego zliwidowali przeciez wejscie jack.
Mamy przeciez starsze modele radia samochodowego, gdzie jest tylko jack - wtedy i Airpodsy nie pomoga.
23
@COU_11 Pani egzaminator byla duzo starsza od Ciebie?
ps. gratulacje.
0
Iphone lubi komplikacje.
Problem - ciezko znalezc na rynku przejsciowke, ktora mozna wpiac w port lightining ajfona i miec ladowanie oraz wejscie na sluchawki (tzw jack) jednoczesnie.
Tzn jest masa takich produktow (np. amazon) ALE zapewnieja tylko sluchanie muzyki, ale nie obsluguja rozwmow telefoniczynch.
Kupilem nawet jedna, ktora obiecywala wszystie trzy funkcje (ladowanie, muzyka i telefonowanie), ale nie dzialal oczywiscie.
Niby mala rzecz, a nie do przejscia.
Chodzi o takie cos mniej wiecje. Ktos sie spotkal z tym problemem?
https://i.ebayimg.com/images/g/1fUAAOSw0rdcE8ea/s-l400.jpg
ps. w przypadku gdy sluchawki sa tez na wejsciu ligtining to nie ma problemu.
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/412bxJFsX9L._SX425_.jpg
0
No dobra bylo, ale mozna w sumie bez konca.
Motyw genialny, klasa swiatowa, znana glownie w Polsce, a szkoda.
0
The Casablanca Derby: Wydad - Raja | ULTRAS AVANTI
0
@Epean nie ogladalem tego spotania.