1

@Hushovt Nie, to "tylko" Eric Idle i on jeszcze zyje.

0

@Witekk10 chyba tak

0

Tamten to chociaż kucal , a ten se teraz usiadł .

0

Czemu on te ręce ma założone ? Czemu nie pomaga rękami jak Pep?
Zobaczcie jak chodzi trener Ibizy przy linii.

0

@Persyfl kurde dopiero teraz widze, ze nie zyje. :((((((((((((((((
to drugi z ekipy, ktory odszedl. Oby znowu o tym skecz zrobili.

0

@Gaucho mial, dlatego czasem sie z niego lapal


2

@blaugrana_36 warto, nawet bardzo. Ciekawe, gdzie pan, ktory niedawo pisal, ze wlasnie zaczyna i polyka odcinki jak swieze buleczki.

2

@Persyfl Ello, Mister Polly Parrot! I've got a lovely fresh cuttle fish for you if you show...

0

@mat32 zapomnialem dopisac ":)"

0

@TheNekro94 30 min i fajrant.
przypominam tylko, bys sie nie zasiedzial.

3

@klemens100 Ale przeboj przypomniales.



a Papiez? najpierw kobiety bije, a teraz to. Zlikidowac kosciol

3

0

@Odesseiron widziales Sosnierza wspominajacego podczas debaty T.Pratchetta?

33

@Odesseiron Kto by sie spodziewal. hmmmm

2

@sidzej Nic waznego. Zamiast skupiac sie na tym co mowi, to niektorzy mu (Bosakowi) nieczystosci na twarzy wypominali.

2

@BarcaInfo I'm a moron 'n' this is my wife
She's frosting a cake
With a paper knife
All what we got here's
American made
It's a little bit cheesey
But it's nicely displayed.

#tenTylkoSwoiChce, nepotyzm

0

@sidzej Tradzik.

3

Dobra ekipa grala kiedys w Azerbejdzanie.
http://tiny.cc/8vk1iz

1

@sidzej Pryszczaty prezydentem? W sumie najlepsze beda debaty w jego wykonaniu, ma to opanowane, a nie amatorka jak JKM.

0

@szymonekk Ja jestem zwolenniczakiem wiekszej ilosci pamiecie. Bierz wieksza.

0

@LoveValverde racja, racja.

0

Wasza pierwsza gierka na smartphona, która ukradła wam grube godziny?
U mnie chyba doodle jump.

2

@kamilo0066 Szkoda. 2 meczowe obronil.

0

Oo Hurkacz kabanosy wyciągnął .

0

@Kidd dokładnie

2

@MaTt_BarcaFan niechlujnie bardzo

0

@Kidd no i 0-2 w setach

0

@TheNekro94 na dole gierkę poleciłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?