Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt Nie, to "tylko" Eric Idle i on jeszcze zyje.
3
Juz o dwoch mniej :(
https://i0.wp.com/metro.co.uk/wp-content/uploads/2020/01/PRI_88445746.jpg?quality=90&strip=all&zoom=1&resize=644%2C432&ssl=1
0
@Witekk10 chyba tak
0
Tamten to chociaż kucal , a ten se teraz usiadł .
0
Czemu on te ręce ma założone ? Czemu nie pomaga rękami jak Pep?
Zobaczcie jak chodzi trener Ibizy przy linii.
0
@Persyfl kurde dopiero teraz widze, ze nie zyje. :((((((((((((((((
to drugi z ekipy, ktory odszedl. Oby znowu o tym skecz zrobili.
0
@Gaucho mial, dlatego czasem sie z niego lapal
2
@blaugrana_36 warto, nawet bardzo. Ciekawe, gdzie pan, ktory niedawo pisal, ze wlasnie zaczyna i polyka odcinki jak swieze buleczki.
2
@Persyfl Ello, Mister Polly Parrot! I've got a lovely fresh cuttle fish for you if you show...
0
@mat32 zapomnialem dopisac ":)"
0
@TheNekro94 30 min i fajrant.
przypominam tylko, bys sie nie zasiedzial.
3
@klemens100 Ale przeboj przypomniales.
a Papiez? najpierw kobiety bije, a teraz to. Zlikidowac kosciol
3
@Odesseiron to masz, bo mnie ten zwrot "bahoruff" rozbawil.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8126597#comment-8126597
0
@Odesseiron widziales Sosnierza wspominajacego podczas debaty T.Pratchetta?
0
@tobiasson92 a on co, zly?
https://66.media.tumblr.com/8c71445dc95fc6f3e1f0e4c0e2c5caea/tumblr_o9z3i0AQ7W1sluqv6o1_1280.jpg
33
@Odesseiron Kto by sie spodziewal. hmmmm
2
@sidzej Nic waznego. Zamiast skupiac sie na tym co mowi, to niektorzy mu (Bosakowi) nieczystosci na twarzy wypominali.
2
@BarcaInfo I'm a moron 'n' this is my wife
She's frosting a cake
With a paper knife
All what we got here's
American made
It's a little bit cheesey
But it's nicely displayed.
#tenTylkoSwoiChce, nepotyzm
0
@sidzej Tradzik.
3
Dobra ekipa grala kiedys w Azerbejdzanie.
http://tiny.cc/8vk1iz
1
@sidzej Pryszczaty prezydentem? W sumie najlepsze beda debaty w jego wykonaniu, ma to opanowane, a nie amatorka jak JKM.
0
@szymonekk Ja jestem zwolenniczakiem wiekszej ilosci pamiecie. Bierz wieksza.
0
@LoveValverde racja, racja.
0
Wasza pierwsza gierka na smartphona, która ukradła wam grube godziny?
U mnie chyba doodle jump.
2
@kamilo0066 Szkoda. 2 meczowe obronil.
0
Oo Hurkacz kabanosy wyciągnął .
0
@Kidd dokładnie
2
@MaTt_BarcaFan niechlujnie bardzo
0
@Kidd no i 0-2 w setach
0
@TheNekro94 na dole gierkę poleciłem