Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 zyjesz , to chyba nie :)
ale ile razy susz zmieniales?
3
@Odesseiron Brawo!
8
@BarcaInfo "Sergio, a gdzie u was mozna seriale online ogladac za darmo?"
3
Szybki rebus. Szukamy pilkarza.
http://tiny.cc/a3l4iz + http://tiny.cc/24l4iz
0
@ViscaBarca123 a z tylu Tiago?
2
@Walker Bonnie i Clyde
0
@bixmix też dobrze :)
5
@Hushovt Dunczyk powiadasz.
https://img8.dmty.pl//uploads/201305/1369171741_by_klimaa94_600.jpg
7
Ktora ekipa najsilniejsza?
https://pbs.twimg.com/media/EO9wkq2XsAAw0dY?format=jpg&name=small
8
Ronaldo, siiiiii?
https://x.com/i/status/1220445326382968832
3
A jednak - Hilter w sejmie musial sie pojawic.
1
Znane, lubiane seriale, filmy A gdyby tak np. pozamieniac role i zagraniczni aktorzy graliby w polskich serialch lub odwrotnie to jak byscie takie dziela obsadzili?
Willem Dafoe jako Dario w "Slepnac od Swiatel" dalby rade, chociaz Frycz i tak juz jest wybitny.
Cezary Pazura w "Glupi i Glupszy".
Co tam jeszcze wymyslicie?
0
@kerouac to nie jest rick i morty
0
@Witekk10 tak, ale w sumie nie szukam
0
@kerouac Plants vs Zombies?
0
@IronSanHybrid Tak, Bajer z Bel-Air super serial.
3
@Coutinho007 @Avada Kedavra ten z Lpool mi się kojarzy
0
@bolinho89 na początku bardzo pozytywnie - i jeszcze go na straty nie spisałem .
3
W sumie jak to jest - graliśmy bardzo słabo, ciężki przeciwnik (bez ironii bo goście byli zmotywowani jak wataha wilkow i nie jest łatwo dominowac na takim terenie ) i wtedy oczywiste , że nie obwiniamy trenera - jest u nas zbyt krótko.
A gdybyśmy wygrali z 7-0 po pięknej grze , to wtedy bylavy jego zasługa i zachwyty?
3
Mama (Terry Jones) Briana (Graham Chapmann) dolaczyla do syna.
http://tiny.cc/0562iz
#R.I.P.
1
@Witekk10 nie mam linku, ale tez jescze nie szukalem
0
@Artsss ale to jest dobre
4
Zapraszam do dyskusji.
0
@Encore a to nie wiem. znam tylko sposoby od 21 do 22
a tak na serio, to nie jest takie trudne tylko samozaparcia trzeba i wpasc w rytm, cos w desen tego, o czym pisze @jeyxzzx
0
@Encore A wczesne, to ktora godzina?
2
@Coutinho007 no niestety przewijaja sie tacy zawodnicy przez nasz klub - Semedo, Gomes, Mina, Boateng, Coutinho.
Kiedys wynalazki typu Bogarda, Zenden czy inni.
Wiadomo, ze nawet najwieksza gwiazda moze nie odpalic, ale jesli wchodzimy w systematycznosc, to jest problem.
6
@DaPi Jakichs czas temu bez avka, a teraz prosze. Pan Heisenberg.
0
@Hushovt no cos w tym jest :)
8
@LuisSalvano I w ten sposob dales mimochodem ogloszenie - pelno tu osob lubiacych dobra muze, ktos z LR Wam na pewno za niewielka sumke poDJ-juje.
1
@pax Ja mam wrazenie, ze dyskusje o Semedo trwaja tu od narodzin tego gracza.
Nie bylem do niego przekonany, ale ma przeblyski.
Taki typowy zawodnik z polki - "a moze (duze moze) przy odpowiednim ustawieniu i trenerze odpali".