0

@ViscaBarca123 zyjesz , to chyba nie :)
ale ile razy susz zmieniales?

3

@Odesseiron Brawo!

8

@BarcaInfo "Sergio, a gdzie u was mozna seriale online ogladac za darmo?"

3

Szybki rebus. Szukamy pilkarza.
http://tiny.cc/a3l4iz + http://tiny.cc/24l4iz

0

@ViscaBarca123 a z tylu Tiago?

2

@Walker Bonnie i Clyde

0

@bixmix też dobrze :)

7

8

3

A jednak - Hilter w sejmie musial sie pojawic.


1

Znane, lubiane seriale, filmy A gdyby tak np. pozamieniac role i zagraniczni aktorzy graliby w polskich serialch lub odwrotnie to jak byscie takie dziela obsadzili?

Willem Dafoe jako Dario w "Slepnac od Swiatel" dalby rade, chociaz Frycz i tak juz jest wybitny.
Cezary Pazura w "Glupi i Glupszy".
Co tam jeszcze wymyslicie?

0

@kerouac to nie jest rick i morty

0

@Witekk10 tak, ale w sumie nie szukam

0

@kerouac Plants vs Zombies?

0

@IronSanHybrid Tak, Bajer z Bel-Air super serial.

3

@Coutinho007 @Avada Kedavra ten z Lpool mi się kojarzy


0

@bolinho89 na początku bardzo pozytywnie - i jeszcze go na straty nie spisałem .

3

W sumie jak to jest - graliśmy bardzo słabo, ciężki przeciwnik (bez ironii bo goście byli zmotywowani jak wataha wilkow i nie jest łatwo dominowac na takim terenie ) i wtedy oczywiste , że nie obwiniamy trenera - jest u nas zbyt krótko.

A gdybyśmy wygrali z 7-0 po pięknej grze , to wtedy bylavy jego zasługa i zachwyty?

3

Mama (Terry Jones) Briana (Graham Chapmann) dolaczyla do syna.
http://tiny.cc/0562iz
#R.I.P.

1

@Witekk10 nie mam linku, ale tez jescze nie szukalem

0

@Artsss ale to jest dobre

4

Zapraszam do dyskusji.

0

@Encore a to nie wiem. znam tylko sposoby od 21 do 22

a tak na serio, to nie jest takie trudne tylko samozaparcia trzeba i wpasc w rytm, cos w desen tego, o czym pisze @jeyxzzx

0

@Encore A wczesne, to ktora godzina?

2

@Coutinho007 no niestety przewijaja sie tacy zawodnicy przez nasz klub - Semedo, Gomes, Mina, Boateng, Coutinho.
Kiedys wynalazki typu Bogarda, Zenden czy inni.
Wiadomo, ze nawet najwieksza gwiazda moze nie odpalic, ale jesli wchodzimy w systematycznosc, to jest problem.

6

@DaPi Jakichs czas temu bez avka, a teraz prosze. Pan Heisenberg.

0

@Hushovt no cos w tym jest :)

8

@LuisSalvano I w ten sposob dales mimochodem ogloszenie - pelno tu osob lubiacych dobra muze, ktos z LR Wam na pewno za niewielka sumke poDJ-juje.

1

@pax Ja mam wrazenie, ze dyskusje o Semedo trwaja tu od narodzin tego gracza.
Nie bylem do niego przekonany, ale ma przeblyski.
Taki typowy zawodnik z polki - "a moze (duze moze) przy odpowiednim ustawieniu i trenerze odpali".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?