1

@Janiama bo byłeś chyba w najbardziej "chlonnym" wieku jeśli chodzi o receptory kultury .
Każde pokolenie tak ma.

2

@vangoor ta, ciekawe kiedy ;)

0

@paweldunajecfcb lubię strawpoll

0

@Kompletny nie. Dzięki polskieradio24 ludzie dowiedzieli się, że pięcioro:
Kidawa, Biedroń, Holownia, Kamysz i Duda.

0

Ile mamy kandydatek i kandydatów na urząd prezydenta RP? (Podchwytliwe)

0

Sędzia Dredd ze Stallone, dobry ten film?

1

@Ermitano ramen to jest ogień , a ile wariantów !

1

@Avada Kedavra nie mam jednego, ale w czołówce fasola po bretońsku, fasolowa po poznańsku , kapuśniak oraz rolady z buraczkami pyzami (lub szagowkami)
Tunczyk z puszki z ryżem i kaparami

0

@Hiacynk chyba najmocniejszego wymieniles. Dodam jeszcze Henrik, Gudjonsen i van Bronhost
Popescu

0

@PatrykBarca tak, to on

1

@Vhaeraun no to jesteś w punkcie wyjścia ;)

3

@Vhaeraun gboard - powered by @KamQiX

0

@PatrykBarca ma 40 lat, @Janiama powinien kolarzyc, tylko czy podziela pogląd?

0

Talent stulecia, tak był nazywany w Bundeslidze. Ktoś kojarzy?

0

Tyle nazwisk padło, a zapomnieliśmy o utalentowanym Aki Kaurismäkim.

0

@Rudi35 ich Marke Quechua?

0

@Kamilos84 Peterka

1

@masakrator05 pewnie , jeśli jakość się zgadza.
Ale wierz mi , zyjemy w świecie markę i no namów (które też są markami) i ludzie podwswiadomie patrza na to . Pytanie , czy Ci to przeszkadza .
Inaczej widzą Cie gdy podjedziesz fiatem panda , a inaczej gdy Saabem
Dla mnie liczy się jakość . W butach nie znalazłem lepszej niż Meindl. Trzeba doplacic , ale wiadomo , że oszczędny czasem kupuje 2 razy
Najgorzej gdy cena nie idzie w parze z jakością

0

@draxidox trafiony, nie zatopiony.

0

Mimo, iż nie oglądam już skoków po erze malyszowej, to zadam pytanie.
Największe zmarnowane talenty w tym sporcie?

0

@Triv44 czemu nie , jesli Membrany sa w porządku , to jak najbardziej.
Mój znajomy to łowca w lupeksach - Jack Wolfskin , Häglofs i North Face oraz inne często taniutko wyłapał .

0

@Encore nie sprawdzałem tych , ale mam dobre doświadczenia z Mammut i Meindl - niestety ceny zniechęcają .

0

Wasze ulubione marki ciuchów, butów i sprzętu z sekcji tzw outdoor / funkcjonalnych?

0

@Encore dość często, faktycznie.

0

@Encore witam, ale komentarz powinien

1

@Avada Kedavra a ograniczony ?;)

0

@Avada Kedavra @kewin
Mozna wlaczyc dowolych zawodbikow (budzet nieograbiczony)

0

A gdyby tak wrócić do starej zasady, to których trzech obcokrajowców wiedzielibyście w Barcelonie? (nabyte drugie obywatelstwo przepada czyli np. Argentyńczyk pozostaje ARG a nie ESP).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?