Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama bo byłeś chyba w najbardziej "chlonnym" wieku jeśli chodzi o receptory kultury .
Każde pokolenie tak ma.
2
@vangoor ta, ciekawe kiedy ;)
0
@paweldunajecfcb lubię strawpoll
0
@Kompletny nie. Dzięki polskieradio24 ludzie dowiedzieli się, że pięcioro:
Kidawa, Biedroń, Holownia, Kamysz i Duda.
0
Ile mamy kandydatek i kandydatów na urząd prezydenta RP? (Podchwytliwe)
0
Sędzia Dredd ze Stallone, dobry ten film?
1
@Ermitano ramen to jest ogień , a ile wariantów !
1
@Avada Kedavra nie mam jednego, ale w czołówce fasola po bretońsku, fasolowa po poznańsku , kapuśniak oraz rolady z buraczkami pyzami (lub szagowkami)
Tunczyk z puszki z ryżem i kaparami
0
@Hiacynk chyba najmocniejszego wymieniles. Dodam jeszcze Henrik, Gudjonsen i van Bronhost
Popescu
0
@PatrykBarca tak, to on
1
@Vhaeraun no to jesteś w punkcie wyjścia ;)
3
@Vhaeraun gboard - powered by @KamQiX
0
@PatrykBarca ma 40 lat, @Janiama powinien kolarzyc, tylko czy podziela pogląd?
0
Talent stulecia, tak był nazywany w Bundeslidze. Ktoś kojarzy?
0
Tyle nazwisk padło, a zapomnieliśmy o utalentowanym Aki Kaurismäkim.
0
Znacie tė aktorkė?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcSV-8cHDr1b7RibhJz4LOdRqx_RBf2olfczpQoPwYxW_RC_TJut">https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcSV-8cHDr1b7RibhJz4LOdRqx_RBf2olfczpQoPwYxW_RC_TJut
0
@Rudi35 ich Marke Quechua?
0
@Kamilos84 Peterka
1
@masakrator05 pewnie , jeśli jakość się zgadza.
Ale wierz mi , zyjemy w świecie markę i no namów (które też są markami) i ludzie podwswiadomie patrza na to . Pytanie , czy Ci to przeszkadza .
Inaczej widzą Cie gdy podjedziesz fiatem panda , a inaczej gdy Saabem
Dla mnie liczy się jakość . W butach nie znalazłem lepszej niż Meindl. Trzeba doplacic , ale wiadomo , że oszczędny czasem kupuje 2 razy
Najgorzej gdy cena nie idzie w parze z jakością
0
@draxidox trafiony, nie zatopiony.
0
@Rudi35 jeszcze to i jedziemy.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcR4y2FUis4Ke5QtrMoYOBxwZiKY6lO3H06qJrgm_UWOshyaZY03
0
Mimo, iż nie oglądam już skoków po erze malyszowej, to zadam pytanie.
Największe zmarnowane talenty w tym sporcie?
0
@Triv44 czemu nie , jesli Membrany sa w porządku , to jak najbardziej.
Mój znajomy to łowca w lupeksach - Jack Wolfskin , Häglofs i North Face oraz inne często taniutko wyłapał .
0
@Encore nie sprawdzałem tych , ale mam dobre doświadczenia z Mammut i Meindl - niestety ceny zniechęcają .
0
Wasze ulubione marki ciuchów, butów i sprzętu z sekcji tzw outdoor / funkcjonalnych?
0
@Encore dość często, faktycznie.
0
@Encore witam, ale komentarz powinien
1
@Avada Kedavra a ograniczony ?;)
0
@Avada Kedavra @kewin
Mozna wlaczyc dowolych zawodbikow (budzet nieograbiczony)
0
A gdyby tak wrócić do starej zasady, to których trzech obcokrajowców wiedzielibyście w Barcelonie? (nabyte drugie obywatelstwo przepada czyli np. Argentyńczyk pozostaje ARG a nie ESP).