- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
6
Jeden z najbardziej niedocenianych, albo najbardziej niedoceniany gracz FC Barcelony, którego pamiętacie?
Ja mimo wszystko postawiłbym na Márqueza. 11 trofeów w Barcelonie i generalnie filar defensywy. Myślę, że jego rozgłos nie był adekwatny do umiejętności. Taki cichy bohater. Z całym szacunkiem do Pique, Umtitiego czy Lengleta, to takiego Rafę z czasów prime bym przygarnął do nas.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hiacynk Pedro ważne gole zdobywał odszedł i czar prysł
0
@Hiacynk to jest bardzo mocny kandydat. Ja bym też wymienił Larsona. Nie był tak kluczowym graczem ale wiele mu zawdzięczamy. Oczywiście przez długo czas sztandarowym przykładem niedoceniania był Busi
2
@Hiacynk Victor Valdes
2
@Hiacynk Neymar.
2
@Hiacynk nie wśród kibiców samej Barcelony, ale wśród wszystkich najbardziej niedoceniany jest Leo.
0
@Hiacynk chyba najmocniejszego wymieniles. Dodam jeszcze Henrik, Gudjonsen i van Bronhost
Popescu
2
@Colon Od Gudiego kibice oczekiwali, że będzie strzelał jak w Chelsea. Tak jednak nie było. Guardiola Islandczyka nawet w pomocy wystawiał.
Ja wymieniłbym tutaj jeszcze Saviolę, Keitę, Adriano i Valdesa.
0
@kamilo0066 Dokładnie, wyczyściłeś moje typy: Saviola, Adriano.
0
@Hiacynk Giovanni van Bronckhorst. Może bardziej zapomniany. Mnie zawsze imponował walecznością i solidnością.
0
@Hiacynk Wszyscy, których wymieniliście plus SYLVINHO. Gość zagrał w kilku meczach, ale wybornie. Chociażby w finale Ligi Mistrzów. Zazwyczaj siedział na ławce, ale gdy był potrzebny, to robił różnicę. Mistrz.
0
@Hiacynk Adriano zdecydowanie. Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat. Przyszedł za 9,5 mln a zapewniał solidny poziom na obu bokach obrony, na lewym skrzydle, w środku pola, a jak trzeba było to i na stoperze zagrał. Cudowne gole z Atlético czy Valencią. Nigdy nie narzekał i dawał z siebie wszystko. Szkoda że pod koniec podupadł na zdrowiu. Świetny transfer.
1
@Hiacynk z dzisiejszej Barcelony zdecydowanie Roberto.