Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy wir robił niesamowity , ale nawet on nie ustrzegł się krytyki , gdy nagle mentalnie flankowal jak w PL.
0
@klopx kilka lat temu
"Messi się skończył, już zupełnie nic nie gra”
Raymond Domenech, swego czasu niezły piłkarz Olympique Lyon, a w latach 2004–2010 selekcjoner reprezentacji Francji.
1
@bixmix Pierwszy Narcos fantastyczny.
1
Ale przyjemna, klasyczna już dziureczka i ten komentarz. CR7 ładnie gonił ;)
0
@adekwatna mój znajomy miał aplikacje skarbonkę - kupił używany samochód . To była jego motywacja - wypalane banknoty.
0
Skąd ten spadek formy u Frenkiego? Zaraz się okaże, że też gra z dyskomfortem.
1
@MesQueUnClub_87 treszery czasem fajnie się ogląda.
0
@NismoFCB @kuz byl już re-make?
1
@lukaszbarca15 to ile skoczyła?
1
@kamilos1214 Raczek spoko gość.
Z Kałużyński niezapomniany duet.
0
Ale panowie tu w formie.
Lee Hooker i Santana - i te skarpety.
0
@shinthps no właśnie - wtedy się się wchodzi, nie czyta , ignoruje
0
@badej60 nie pisałem o tym, że był nieomylny, ani o tym, że często sam prowokowal.
Chodzilo o zawzietosc reakcji tych osob, które chcialy go wręcz wychować
Jeśli uważają go za trolla to nie ma lepszej broni niż ignorowanie.
A tak , to przypomina sie modlitwa z Dnia Swira.
0
@shinthps A odpiywales mu często?
Edit nie każdy pIlkarz musi się znać na trenerce , fakt - ale byl w profesjonalnej szatni , chociaż parę anegtot może opowiedzieć (mimo, że czasy są inne)
13
@Janiama doswiadczyl (mimo iż jest starym lewicowem) efektu Korwina.
Już nie ważne bylo, co napisał (a robił często to merytorycznie), dyskusje kończyły się podobnie.
Ciekawe, bo często zarzucano mu, że nie umie w internety, że bierze zbyt do siebie, że ok boomer. A często te same osoby właśnie z takim uporem maniaka komentowały jego posty, nie zachowując dystansu do wirtualnej formy, poniekąd żyjąc tym w jaki sposób Janiama coś napisał .
Podobno chodziło tylko o słynne wałęsowskie "jestem w W tym od 40 lat" I inne formy miekkiej arogancji
Taki styl może irytować, ale zamiast kopać się z koniem to nie lepiej nie komentowac takich wpisow, nie bawić się w Dzien Swistaka. Co najwyzej można się uśmiechać.
Jakieś sztuczne dramaty pożegnań i powitań na LR.
0
I też mial 27 lat gdy zmarł.
"Kind hearted Woman"
2
Jazda z mapami gugla przey jednoczesnym telefonowaniu przez Whatsapp - mmmm bateria iPhona lubi to
0
@Fabik87 tak, ponad 51
0
Spora publicznosc na meczu Federer vs Nadal.
1
@Hushovt chętnie zobaczę, kilku aktorów, których lubię
1
@IAmBackCules ja Cię gdzieś widziałem ...
1
@student97r ojciec to jeden z lepszych europejskich koszykarzy - 220 cm, 135 kg. W wieku 30 lat dostał się do NBA.
4
Jak powiada stare ludowe przysłowie:
To nie kryzys, to rezultat.
0
@DonMatteo901 Mad Max to podstawa, u mnie dwójka na czele.
0
@Kruczek6 Barca Pepa była jak rodzina Gracie na początku MMA.
0
@Coutinho007 tak
1
Nie wiedzialem, ze tak się to pisze.
Mitch Buchannon
0
Barcelona prowadzi że Sportingiem 2-0
0
@student97r tak
Tez taki Potwor?
0
@Encore Sabonis to syn słynnego koszykarza?