4

@joloskyy @marcin000019 Dorocinski, Jestem ciekaw waszych reakcji po takim samym wykopie Ter Stegena i bramce Messiego.

0

@marcin000019 Ale ja w ogole fanem Liverpoolu nie jestem. Po prostu fajne ogladalo sie ten wrzask, wykop oraz kontrole pilki Salaha. Swoja droga czemu obronca nie wzial przykladu z Valverde madryckiego.

14

@BarcaInfo We wtorek to jeszcze humanitarnie.

10

A tego nie widzialem.


3

@KamQiX I fajna dynamika, co tu duzo gadac szkola holendersko - katalonska.

18

Obrona szczeniaka niczym Ter Stegen w szczytowej formie.
https://x.com/i/status/1219017659729301515

0

@Tuc Odpowiem tak - jednen z moich ulubionych seriali komediowych zajmuje sie wlasnie tematem karmy - My Name Is Earl.

1

@NGTRX bylo bylo. Juz jako 20lat stwierdzil, ze pilkarz z niego nie bedzie i sprytnie poszedl droga trenera, a niedwno widziano go na jakims sympozjum w Barcelonie.
Selfmademan po prostu, Zosia samosia po naszemu.

0

"Setien chce najpierw zobaczyc, co ma w spizarni."

11

@Bartek22 mnie sie podobalo, ze ciagle byl pod gra i szukal, byl aktywny.
Dobra zmiana not made by PiS.

2

Zaraz sobie poczytam troche LR i pewnie znajde wiecej postow - zachwytow nad zmiana RickyTickiTaka Pucia.
Ale chodzi pileczka z tym gosciem.

3

How was Kike ?

2

Jak tam muzyka w „Psach 3” ?
W poprzednicy częściach kosmos.


1

@donleoJR nikt to nikt
#bezfrazesow

1

Musi być nerwówka w takim dniu meczu . Nikt nie jest pewien czy zagra, nawet Messi :)

2

@NGTRX 75 to absolutne minimum inaczej czar prysnie.

1

@NGTRX a posiadanie pilki w procentach, ile Cie zadowoli?

0

@VamosRakieta bana mial?

2

Czy w "Kawie na Lawe" je sie, czy tylko pije, a ten caly fingerfood, owoce i ciasteczka zjada ekipa TVN po programie?

0

@JimMorrisonFCB to elegancko

0

@JimMorrisonFCB Tak. A Gamma? kurde w zyciu nie widzialem.
A dzis gralem ze znajoma, ktroma ma wlasnie fajnego Fishera - 295 g

0

@sokot @Kompletny A sa w ogole tutaj jacys hejterzy nowego trenera?

9

O, dzis mamy matchday.

0

@JimMorrisonFCB W Tenniswarehouse moze kupic obecnie te marki
Babolat
Wilson
Volkl
Dunlop
Gamma
HeadPrince
Yonex
ProKennex
Tecnifibre

1

@JimMorrisonFCB no wlasnie. Prince niby jest.. ale w sumie nie kojarze kto gra. Niedawno Ferrer i Monflis ale jedne skonczyl kariere a drugi Wilson.

0

@VenoM nie wiem, nie wiem ;)

1

@bixmix Firmy padaja, zostaja polykane, ale jeszcze cos innego.
Mizuno bylo jeszcze
A w tenisie? Donnay, Völkl, Adidas, Puma, Fischer, Major.... a dzis? 4 moze piec firm produkujacych rakiety.

0

@PatrychoO masz chyba racja, trzeba sprawdzic kto wtedy Fiorentine sponsorowal, ale mi sie nie chce.

0

Kappa, Umbro, Diadora,-----, Hummel a dalej?``

https://pbs.twimg.com/media/EOfj4XzWoAINUTp?format=jpg&name=900x900

1

@PatrychoO Fajne te koszulki, sezon 93/4 tez miazga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?