Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@joloskyy @marcin000019 Dorocinski, Jestem ciekaw waszych reakcji po takim samym wykopie Ter Stegena i bramce Messiego.
0
@marcin000019 Ale ja w ogole fanem Liverpoolu nie jestem. Po prostu fajne ogladalo sie ten wrzask, wykop oraz kontrole pilki Salaha. Swoja droga czemu obronca nie wzial przykladu z Valverde madryckiego.
14
@BarcaInfo We wtorek to jeszcze humanitarnie.
10
A tego nie widzialem.
3
@KamQiX I fajna dynamika, co tu duzo gadac szkola holendersko - katalonska.
18
Obrona szczeniaka niczym Ter Stegen w szczytowej formie.
https://x.com/i/status/1219017659729301515
0
@Tuc Odpowiem tak - jednen z moich ulubionych seriali komediowych zajmuje sie wlasnie tematem karmy - My Name Is Earl.
1
@NGTRX bylo bylo. Juz jako 20lat stwierdzil, ze pilkarz z niego nie bedzie i sprytnie poszedl droga trenera, a niedwno widziano go na jakims sympozjum w Barcelonie.
Selfmademan po prostu, Zosia samosia po naszemu.
0
"Setien chce najpierw zobaczyc, co ma w spizarni."
11
@Bartek22 mnie sie podobalo, ze ciagle byl pod gra i szukal, byl aktywny.
Dobra zmiana not made by PiS.
2
Zaraz sobie poczytam troche LR i pewnie znajde wiecej postow - zachwytow nad zmiana RickyTickiTaka Pucia.
Ale chodzi pileczka z tym gosciem.
3
How was Kike ?
2
Jak tam muzyka w „Psach 3” ?
W poprzednicy częściach kosmos.
1
@donleoJR nikt to nikt
#bezfrazesow
1
Musi być nerwówka w takim dniu meczu . Nikt nie jest pewien czy zagra, nawet Messi :)
2
@NGTRX 75 to absolutne minimum inaczej czar prysnie.
1
@NGTRX a posiadanie pilki w procentach, ile Cie zadowoli?
0
@VamosRakieta bana mial?
2
Czy w "Kawie na Lawe" je sie, czy tylko pije, a ten caly fingerfood, owoce i ciasteczka zjada ekipa TVN po programie?
0
@JimMorrisonFCB to elegancko
0
@JimMorrisonFCB Tak. A Gamma? kurde w zyciu nie widzialem.
A dzis gralem ze znajoma, ktroma ma wlasnie fajnego Fishera - 295 g
0
@sokot @Kompletny A sa w ogole tutaj jacys hejterzy nowego trenera?
9
O, dzis mamy matchday.
0
@JimMorrisonFCB W Tenniswarehouse moze kupic obecnie te marki
Babolat
Wilson
Volkl
Dunlop
Gamma
HeadPrince
Yonex
ProKennex
Tecnifibre
1
@JimMorrisonFCB no wlasnie. Prince niby jest.. ale w sumie nie kojarze kto gra. Niedawno Ferrer i Monflis ale jedne skonczyl kariere a drugi Wilson.
0
@VenoM nie wiem, nie wiem ;)
1
@bixmix Firmy padaja, zostaja polykane, ale jeszcze cos innego.
Mizuno bylo jeszcze
A w tenisie? Donnay, Völkl, Adidas, Puma, Fischer, Major.... a dzis? 4 moze piec firm produkujacych rakiety.
0
@PatrychoO masz chyba racja, trzeba sprawdzic kto wtedy Fiorentine sponsorowal, ale mi sie nie chce.
0
Kappa, Umbro, Diadora,-----, Hummel a dalej?``
https://pbs.twimg.com/media/EOfj4XzWoAINUTp?format=jpg&name=900x900
1
@PatrychoO Fajne te koszulki, sezon 93/4 tez miazga.