3

@SeeleyBooth no takie okopcone - ciemne, slone, nie te blade (jasne).

3

Kefirek plus swiezka bulka, ewentualnie mocno osmolone paluszki.
Bardzo dobre polaczenie.

6

@Kajtek77 moze znowu protest (mial taki latem) albo dolaczyl do @SHIBA , kilku zbanowanych i dryfuja gdzies po morzach internetu.

0

@Vito9 a widziisz tak slabo znam Swiat Dysku, ze nawet siebie nie poznalem.

7

@NGTRX czyli nie tylko cruyffista, ale takze zwolennik metod Huberta Wagnera. Nice.

100

Czy Setien jest juz w tej chwili jednym z najlepszych trenerow w historii Barcy, czy za wczesnie na takie wnioski?

0

@Vito9 tak średnio . / @Ghandi jest :)

0

@Szicek10 to turniej juniorski ? Można śledzić wyniki ?

0

@Szicek10 a siła naciągu ? 24/25?

6

Czyli co? Nasze kocury chcialy zdobywać trofea, ale jak najmniejszym wysiłkiem?

33

@Vito9 a jak brzydko zagrają to po meczu też trening

1

@MesQueUnClub22 Facet - ma problem - zamyka sie w jaskini. Kobieta - ma problem - dzieli sie z przyjaciolkami.
Kobieta buduje rodzinne gniazdo, facet poluje.
Kobieta multitasking, facet single task.
Facet mowi jak jest, kobieta oczekuje , ze sie domyslisz, o czym ona w danej chwili mysli

To tak jedac po stereotypach, ktore czesto sie sprawdzaja.

24

@Jordi10 I do tego w piżamie.

0

@Szicek10 A masz jakiegos linka?
jaka rakieta i naciagem grasz, ile kg?

0

@BarcaInfo Leser Messi, obibok.

4

@jaras121 Przeziebiony jak juz.

4

La Rambla i SPAM.


0

@Szicek10 ale co to za turniej?

Ps nie balon?

0

@Szicek10 na hali z dywnikiem?

1

@Szicek10 Nadal to na mączce ;)

0

@Szicek10 gdzie grałeś ?

3

Serie A, gole dekady.



ps. Vidal przy golu Peresa ;D

1

0

@contowsky nie zebys myslal, ze nie ma wspolczucia. Serio, to przkyra sprawa.

0

0

@FC1899Barca ale z jakiego to filmu, wiesz?

7

@Mario96w miales racje oplacalo sie, nigdy nie oceniaj okladki po ksiazce.

0

@fcbheroes no i przestalem czytac po slowie Madryt.

0

@HassanMubarak I jeszcze mi manipulke zarzuca, a taki religijny sie wydawal ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?