Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SeeleyBooth no takie okopcone - ciemne, slone, nie te blade (jasne).
3
Kefirek plus swiezka bulka, ewentualnie mocno osmolone paluszki.
Bardzo dobre polaczenie.
6
@Kajtek77 moze znowu protest (mial taki latem) albo dolaczyl do @SHIBA , kilku zbanowanych i dryfuja gdzies po morzach internetu.
0
@Vito9 a widziisz tak slabo znam Swiat Dysku, ze nawet siebie nie poznalem.
7
@NGTRX czyli nie tylko cruyffista, ale takze zwolennik metod Huberta Wagnera. Nice.
100
Czy Setien jest juz w tej chwili jednym z najlepszych trenerow w historii Barcy, czy za wczesnie na takie wnioski?
0
@Vito9 tak średnio . / @Ghandi jest :)
0
@Szicek10 to turniej juniorski ? Można śledzić wyniki ?
0
@Szicek10 a siła naciągu ? 24/25?
6
Czyli co? Nasze kocury chcialy zdobywać trofea, ale jak najmniejszym wysiłkiem?
33
@Vito9 a jak brzydko zagrają to po meczu też trening
1
@MesQueUnClub22 Facet - ma problem - zamyka sie w jaskini. Kobieta - ma problem - dzieli sie z przyjaciolkami.
Kobieta buduje rodzinne gniazdo, facet poluje.
Kobieta multitasking, facet single task.
Facet mowi jak jest, kobieta oczekuje , ze sie domyslisz, o czym ona w danej chwili mysli
To tak jedac po stereotypach, ktore czesto sie sprawdzaja.
24
@Jordi10 I do tego w piżamie.
0
@Szicek10 A masz jakiegos linka?
jaka rakieta i naciagem grasz, ile kg?
0
@BarcaInfo Leser Messi, obibok.
4
@jaras121 Przeziebiony jak juz.
4
La Rambla i SPAM.
0
@Szicek10 ale co to za turniej?
Ps nie balon?
0
@Szicek10 na hali z dywnikiem?
1
@Szicek10 Nadal to na mączce ;)
0
@Szicek10 gdzie grałeś ?
3
Serie A, gole dekady.
ps. Vidal przy golu Peresa ;D
1
Corinthians vs NY FC
Luan
https://streamable.com/lb23l
https://streamable.com/mtm85
0
@contowsky nie zebys myslal, ze nie ma wspolczucia. Serio, to przkyra sprawa.
0
@FC1899Barca
0
@FC1899Barca ale z jakiego to filmu, wiesz?
7
@Mario96w miales racje oplacalo sie, nigdy nie oceniaj okladki po ksiazce.
21
@Kapitan hawk https://i.pinimg.com/originals/c0/8a/88/c08a88a008bb069681402a27f6041cb3.jpg
0
@fcbheroes no i przestalem czytac po slowie Madryt.
0
@HassanMubarak I jeszcze mi manipulke zarzuca, a taki religijny sie wydawal ;)