3

@Coutinho007 nie wiem, czy w Realu mozna dojsc do siebie :)

17

Podobno Realowcy zaklepali sobie van de Beeka, przyjdzie latem.
-----------------------------------------------------
Gomes, morning.


3

@Avada Kedavra normalnie kończy sie to na Bogu , boskiej cywilizacji lub autorze

1

@Encore nie, to ten Cule co jest back. "I'll be back."

8

@Kapitan hawk A bilet miales?

1

@Kapitan hawk mnie caly czas bawi ta akcja z klauzula Martineza.

1

@Witekk10 Ford Sierra.

46

Qique Setien miał trenować Saint-Étienne, a jego asystentem miał być Essien.

0

Przyszedlem do Barcy, by stworzyć najlepsze warunki Messiemu, musimy zbudować drużynę wokół niego.

7

@BarcaInfo Rolnik szuka Barcy.

0

Ćwiąkała o Setienie - obecnie najlepszy możliwy wybór.
Minus? Z czasem jego drużyny się rozłażą , stają sie przewidywalne, bo on nie chce odejść od swojego stylu, dopasować gry pod przeciwnika.

1

@BarcaInfo kurtuazja? Nie sądzę

2

@Kengo ale technika

0

Setien wygląda trochę jak kuzyn Valverde.

5

@Chwytliwy Golarza Filipa.

0

@Nano22 tak, Bartek jest problemem - bo albo nie było komunikacji z Valverde albo dali mu złudne uczucie , że nie ma żadnych problemów
Jeśli to , co mówi Vslverde jest prawda, to Barto robi z tego miejsca Wiecej niż Klubik

2

Dobry ten Essien?

0

@Lamora iron man
Muszę się zainteresować tym tematem

1

@Ear i to od nowego trenera takie pochwaly... wow

0


https://x.com/i/status/1216791698673668098

3

Aliko Dangote, miliarder, najbogatszy czlowiek w Afryce, chce przejac Arsenal w 2021 roku.

1

Ajax, gole dekady.


1

@Kapitan hawk a jak sie raz gunwem pobrudzisz, to sie ciezko zmywa.

0

@Ermitano Mnie wlasnie ciekawie jedno. Jaka bylo komunikacja wewnatrz klubowa z Valverde.
Mial przeciwnikow juz po meczu z Roma, ale czy o tym wiedzial?
Wydaje sie byc czlowiekiem upartym albo po prostu nie zrezygnowal po Anfield ze wzgledu na kase i przekonanie, ze to wpadka. druga, ale wpadka.
Nikt o zdrowych zmyslach nie rezygnuje dobbrowolnie z takich pieniezdy.

Tutaj robione z niego kozla ofiarnego i wuefiste - przesadzone w obu przypadkach.

0

'¡Bienvenidos!' i @Quique Setien na LR.

2

@Ermitano Tak, w sumie mam dosc podobnie.

1

La Rambla w swoim plemiennym tancu o deszcz, wymodlila zmiane trenera.

0

@LuisSalvano tak jakos wyszlo.
Ja akurat nie bylem wielkim przeciwnikiem, ani zwolennikiem Valverde
Powiniem sam odejsc najpozniej po Anfield, ale kto zrezygnuje z takiej kasy, a dodatkowo dawano mu uczucie, ze wykonuje dobra robote.
Dzis sie okazalo, ze mial przeciwnikow w zarzadie od meczu z Roma i raczej o tym nie wiedzial.

Pewnie forma na LR sklania do robienia z niego nieudacznika, miernoty, wuefisty, ale to pewnie tylko chec pozartowania sobie jego kosztem.

0

0

@IronSanHybrid ale ja o Tobie nie pisalem, tylko ogolnie. to Ty troche mylne bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?