Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Coutinho007 nie wiem, czy w Realu mozna dojsc do siebie :)
17
Podobno Realowcy zaklepali sobie van de Beeka, przyjdzie latem.
-----------------------------------------------------
Gomes, morning.
3
@Avada Kedavra normalnie kończy sie to na Bogu , boskiej cywilizacji lub autorze
1
@Encore nie, to ten Cule co jest back. "I'll be back."
8
@Kapitan hawk A bilet miales?
1
@Kapitan hawk mnie caly czas bawi ta akcja z klauzula Martineza.
1
@Witekk10 Ford Sierra.
46
Qique Setien miał trenować Saint-Étienne, a jego asystentem miał być Essien.
0
Przyszedlem do Barcy, by stworzyć najlepsze warunki Messiemu, musimy zbudować drużynę wokół niego.
7
@BarcaInfo Rolnik szuka Barcy.
0
Ćwiąkała o Setienie - obecnie najlepszy możliwy wybór.
Minus? Z czasem jego drużyny się rozłażą , stają sie przewidywalne, bo on nie chce odejść od swojego stylu, dopasować gry pod przeciwnika.
1
@BarcaInfo kurtuazja? Nie sądzę
2
@Kengo ale technika
0
Setien wygląda trochę jak kuzyn Valverde.
5
@Chwytliwy Golarza Filipa.
0
@Nano22 tak, Bartek jest problemem - bo albo nie było komunikacji z Valverde albo dali mu złudne uczucie , że nie ma żadnych problemów
Jeśli to , co mówi Vslverde jest prawda, to Barto robi z tego miejsca Wiecej niż Klubik
2
Dobry ten Essien?
0
@Lamora iron man
Muszę się zainteresować tym tematem
1
@Ear i to od nowego trenera takie pochwaly... wow
0
https://x.com/i/status/1216791698673668098
3
Aliko Dangote, miliarder, najbogatszy czlowiek w Afryce, chce przejac Arsenal w 2021 roku.
1
Ajax, gole dekady.
1
@Kapitan hawk a jak sie raz gunwem pobrudzisz, to sie ciezko zmywa.
0
@Ermitano Mnie wlasnie ciekawie jedno. Jaka bylo komunikacja wewnatrz klubowa z Valverde.
Mial przeciwnikow juz po meczu z Roma, ale czy o tym wiedzial?
Wydaje sie byc czlowiekiem upartym albo po prostu nie zrezygnowal po Anfield ze wzgledu na kase i przekonanie, ze to wpadka. druga, ale wpadka.
Nikt o zdrowych zmyslach nie rezygnuje dobbrowolnie z takich pieniezdy.
Tutaj robione z niego kozla ofiarnego i wuefiste - przesadzone w obu przypadkach.
0
'¡Bienvenidos!' i @Quique Setien na LR.
2
@Ermitano Tak, w sumie mam dosc podobnie.
1
La Rambla w swoim plemiennym tancu o deszcz, wymodlila zmiane trenera.
0
@LuisSalvano tak jakos wyszlo.
Ja akurat nie bylem wielkim przeciwnikiem, ani zwolennikiem Valverde
Powiniem sam odejsc najpozniej po Anfield, ale kto zrezygnuje z takiej kasy, a dodatkowo dawano mu uczucie, ze wykonuje dobra robote.
Dzis sie okazalo, ze mial przeciwnikow w zarzadie od meczu z Roma i raczej o tym nie wiedzial.
Pewnie forma na LR sklania do robienia z niego nieudacznika, miernoty, wuefisty, ale to pewnie tylko chec pozartowania sobie jego kosztem.
0
@LuisSalvano wam?
0
@IronSanHybrid ale ja o Tobie nie pisalem, tylko ogolnie. to Ty troche mylne bylo