Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama To tak jak w polityce, dostajemy na tacy tylko czesto tylko przefiltrowane wypowiedzi posrednikow lub samych zainteresowanch, co sie dzieje za kulisami, tego nie widac, mozna tylko przypuszczac.
0
@Avada Kedavra cool, dzieki.
1
@Avada Kedavra faktycznie jakis pobudzony jestem
@RobsonPL i do not know wlasnie.
0
@ViscaBarca123 Brain Ocampo, cos o tym 20latku? Wczoraj golazo strzelil, ale nie moge znalezc w dobrej jakosci.
5
Podobno Zlatan Ibrahimovic registered a top sprint speed of 32.45km/h w swoim ostatnim meczu w Milanie.
0
@SeeleyBooth Ale ja jestem trzezwy jak zakonnica na pasach.
Niech zaklada konto i pyta, gdy watpliowsci przyjda. Ekspertow ci u nas dostatek.
@Xavi @Xavi - 6 @Xavi 1 @xavi !!!!!!!!!
3
Xavi nic nie boj, la Rambla podpowie.
0
@SeeleyBooth Trzęsą gaciami
5
Okuliści go nienawidzą - Xavi wraca do domu .
Nie będę musiał więcej przełączać na City tzn na Liverpool.
0
@Coutinho007 sprytnie.
0
@donleoJR za lewych uchem?
0
Mlody Xavi, Milito, Bojan, Tito, kto jeszcze?
http://tiny.cc/zu6kiz
0
@macio_944 Ile Xavi w ogole tam zarabia?
5
/Xavi is the roach* of Barcelona./
Ale brak szacunku dla generala.
*roach (Polish: Płotka)
0
Ladny gol Cruz Azul.
https://streamable.com/gm3oa
0
Kto ogladal druzyne Mou, dobrze grali, byla motywacja?
2
sorry! Juz nie moge usunac. Powielilem temat, bo mi sie przegladac nie chcialo.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8084657#comment-8084657
2
@Triv44 Ja mam nadzieje, ze nikt z wielkiej trojki nie zdobedzie tytulu. A gdy dojdzie, co do czego, to raczej bede za Nadalem lub Djoko.
Kiedys to nawet bardzo ich nie lubilem, ale gdy zbliza sie zmierzch kariery, to sa momenty, ze dam kciuk w gore.
edit - chociaz jak sie tak zastanowie, to wole juz by wygral Roger niz jakichs Thiem czy Zverev-
0
Czesc LR, ktora wziela udzial w glosowaniu chce, by Xavi przyszedl, gdy koty odejda.
https://www.strawpoll.me/19205029/r
1
@Triv44 ja tam nigdy nie bylem jego fanem, ale klase niesamowicie doceniam.
#tylkoNalbandian
5
@Kompletny doBierdolcie sąsiadowi,
dla siebie o nic nie proszę tylko mu dosrajcie proszę,
1
@Katalonbar Xavi i mirabelki
0
@Corner_taken_quickly tekkena - na pewno nie Arnolda
0
Orest Lenczyk czy Forest Gump?
2
@kulek22
Xavi :
- Bartomomeu? A na co to komu ?
0
Czy Tito Vilanova był szegolnie charyzmatycznym trenerem w trakcie meczów?
1
@Colon Jaki styl uprawia Rush? Chyba najlepiej Umieścić grupę w pojemnej szufladzie z napisem "uszlachetniony hard rock", ale to przecież nie do końca przekonywający zabieg... Lee: Zawsze nazywaliśmy siebie grupą hard rockową, nawet wtedy, kiedy heavy metal dopiero się wykluwał. To wydawało się najbardziej przystające do tego, co robiliśmy. Ale zawsze ciężko nas było zakwalifikować do jakiejś kategorii, a ludzie tak to lubią robić. Jesteśmy progresywną grupą hard rockową - ot co.
1
Zmarł Neil Peart (67) perkusista kanadyjskiego zespołu Rush.
3
@Kapitan hawk out = outstanding underrated trainer?
2
@SeeleyBooth to Milan ;)