Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie, udalo Wam sie pobrac tego darmowego audiobooka, czy byla tylko mozliwosc wysluchania go na stronie?
@jacobFCB @kerouac @Cochise @Nano22 @michal26 @Kajtek77 @student97r @Stoiczkow @KamQiX @Bartek22
12
Kiedy wychodzisz z mszy po komunii, ale ksiazd cie widzi.
1
@MAD Wlosclawek tez dobry
1
@LoveValverde Ty, faktycznie. Ja lubie keczapy, ale Tortex to porazka, blady taki. Chociaz dlugo sie potrzyma dzieki konserwantom ;)
Pudliszki, Kotlin, Heinz oraz Dawtona to czolowka.
0
@Diamondmaster Az sobie te strone konwersjacje do pdf wydrukowalem, bo duzo to swietnej muzy.
0
@Diamondmaster ja bardzo malo rapu slucham, ale cos takiego to naprawde zloto.
Mam jakies probne konto na Deezer i Spotyfaju i nie ma albumu Zen. tzn na Deezer jest okladka ale zupelnie inna muza.
@DaPi Poczekalnia, Bollywood i xxxtentacion najbardziej mi weszly na pierszy rzut ucha.
0
@DaPi zara sie wezme za sluchanie.
@Diamondmaster @kerouac @Cvzx @Avada Kedavra @Kamiloza91
moj kumpel, ktorego tu nie ma na LR poleca Jazzmatazz, ale pewnie znacie.
0
@Diamondmaster Tutaj troche za duzo materialu, by od razu przesluchac, ale po - sorry za slowo - przeleceniu - to totalne moje klimaty, gdzies tam slysze Ninja Tune czy Movax Label.
Mega (sie zapowiada)
ps. gdzies kolo 31 minuty ta trabka!
1
@robsesh Musze powiedziec, ze ten przestrzenny fortepian robi niesamowity klimat. Gdzies tam Aphex Twina nawet slychalem czy inne takie mroczniejsze kawalki.
Fajna sprawa.
1
@kerouac Calkiem przyjemny przy pierwszym przesluchaniu, taki Candy Dulferowy sax, ale miales pecha, bo ja nie lubie wokalu tego goscia Cugowskiego.
1
@kamyk_23 ja na przyklad nie lubilem wszyskiego, co puszczal - Hammil (Van der Graaf) LaCrimosa - raczej mnie meczyly, ale i tak warto bylo wlasnie dla niego sluchac.
0
@Kamiloza91@DaPi @Cvzx @Diamondmaster @kerouac @Avada Kedavra To ja sie dorzuce do pytania. Jakies fajne przenikanie rapu z innymi gatunkami?
cos jak to
#
##
###
czy to
####
2
@th@les Faktycznie nie kojarze nowych redaktorow z tak obszerna wiedza muzyczna, moze tez zmienia sie sposob sluchania, idzie wiele w strone stremingu.
Ze starej gwardii pieknie opowiadja - Jerzy Kordowicz, Piotr Kosinski i Piotr Kaczkowski.
0
@th@les Pep i Romaro - co za akcja.
No look pass Laudrupa. Wspaniala atmosfera.
Te stroje tez by mogly wrocic.
Enrique jeszcze u bialych.
4
Facet przezyl katastrofe lotnicza w 88 roku. Dostal drugie zycie w pewnym senie.
Moze faktyczenie myslal, ze ma 2 lives bo 24.12.99 popelnia samobojstwo.
Wiekszosc z Was go zna.
10
https://pbs.twimg.com/media/ENyug6tXkAAQNb0?format=jpg&name=medium
Dzisiejszy zachód słońca z widokiem na Świnicę :)
Fot. Przemysław Piegza - Fotografia
4
@Kapitan hawk No wstaw w koncu ten awatar.
2
@zadafcb Dzieki, zaraz sobie obejrze ;)
0
@Gall @NGTRX @JohnA
Mam cos takiego (pewnie slabosc), ze czesto tych kowinowych bzdur od Korwina nie kupuje, wydaje mi sie, ze to jego taka poza, by troche zwabic publike - taki trolling po prostu.
Mily facet - takie robi wraznie, Zrobil wiele dla ruchu wolnosciwoego, wielu tez zrazil.
NIe jest typowym politykiem (zbyt malo cwany, zbyt prostolinijny, chociaz w pokera podobno potrafi grac), a raczej nosnikiem idei, sam sie chyba z tym do konca nie pogodzil, dlatego ten podly nastroj.
1
@NGTRX Mozna tak zniszczyc Koriwna, oczywiscie. Ja tego nie robie. Pierdyknie czesto bzdure, ale to pewnie wlasnie przez ten wysoki iloraz inteligencji / ego, ktore mu podpowiada, ze jesli ma duze IQ, to zna sie na wszystkim.
1
@Colon Dembelski ma tak "szczelac"
A co to za mecz?
https://x.com/i/status/1214864392052887552
https://x.com/i/status/1214954920757137413
0
Pare fajnych twittowch pilkarskcih w odp.
1
"Zmarnowałem życie rzucając perły przed wieprze"
Bardzo pesymistyczny (jak na Korwina) wywiad.
Chyba trudno mu sie pogodzic, ze przegrywa z Bosakiem czy Dziamborem.
0
Ernesto zostaje na nastepne 5 lat ALBO przychodzi Zinedine Zidane na min. 2
Co wybierata?
0
@puyol_presidend5 kurcze, ja go nigdy jako takiego typowego napasicora nie widzialem.
Swietny gracz!
0
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni."
0
A co z Rambo, Chuck Norris?
"Dylematy: Irański widz dzwoniący do telewizji: „Ameryka nie ma bohatera, którego moglibyśmy zaatakować (w odwecie)… To ogromny kraj, ale nie ma prawdziwych bohaterów… Kogo tam zamordujemy? Spidermena? SpongeBoba ?!"
0
Poznacie kilku mistrzow swiata?
3
0
@kerouac no tak mi sie tez wydawalo