0

Panowie, udalo Wam sie pobrac tego darmowego audiobooka, czy byla tylko mozliwosc wysluchania go na stronie?

@jacobFCB @kerouac @Cochise @Nano22 @michal26 @Kajtek77 @student97r @Stoiczkow @KamQiX @Bartek22

12

Kiedy wychodzisz z mszy po komunii, ale ksiazd cie widzi.


1

@MAD Wlosclawek tez dobry

1

@LoveValverde Ty, faktycznie. Ja lubie keczapy, ale Tortex to porazka, blady taki. Chociaz dlugo sie potrzyma dzieki konserwantom ;)
Pudliszki, Kotlin, Heinz oraz Dawtona to czolowka.

0

@Diamondmaster Az sobie te strone konwersjacje do pdf wydrukowalem, bo duzo to swietnej muzy.

0

@Diamondmaster ja bardzo malo rapu slucham, ale cos takiego to naprawde zloto.
Mam jakies probne konto na Deezer i Spotyfaju i nie ma albumu Zen. tzn na Deezer jest okladka ale zupelnie inna muza.
@DaPi Poczekalnia, Bollywood i xxxtentacion najbardziej mi weszly na pierszy rzut ucha.

0

@DaPi zara sie wezme za sluchanie.
@Diamondmaster @kerouac @Cvzx @Avada Kedavra @Kamiloza91
moj kumpel, ktorego tu nie ma na LR poleca Jazzmatazz, ale pewnie znacie.


0

@Diamondmaster Tutaj troche za duzo materialu, by od razu przesluchac, ale po - sorry za slowo - przeleceniu - to totalne moje klimaty, gdzies tam slysze Ninja Tune czy Movax Label.
Mega (sie zapowiada)

ps. gdzies kolo 31 minuty ta trabka!

1

@robsesh Musze powiedziec, ze ten przestrzenny fortepian robi niesamowity klimat. Gdzies tam Aphex Twina nawet slychalem czy inne takie mroczniejsze kawalki.
Fajna sprawa.

1

@kerouac Calkiem przyjemny przy pierwszym przesluchaniu, taki Candy Dulferowy sax, ale miales pecha, bo ja nie lubie wokalu tego goscia Cugowskiego.

1

@kamyk_23 ja na przyklad nie lubilem wszyskiego, co puszczal - Hammil (Van der Graaf) LaCrimosa - raczej mnie meczyly, ale i tak warto bylo wlasnie dla niego sluchac.

0

@Kamiloza91@DaPi @Cvzx @Diamondmaster @kerouac @Avada Kedavra To ja sie dorzuce do pytania. Jakies fajne przenikanie rapu z innymi gatunkami?
cos jak to
#


##

###

czy to
####

2

@th@les Faktycznie nie kojarze nowych redaktorow z tak obszerna wiedza muzyczna, moze tez zmienia sie sposob sluchania, idzie wiele w strone stremingu.
Ze starej gwardii pieknie opowiadja - Jerzy Kordowicz, Piotr Kosinski i Piotr Kaczkowski.

0

@th@les Pep i Romaro - co za akcja.
No look pass Laudrupa. Wspaniala atmosfera.
Te stroje tez by mogly wrocic.
Enrique jeszcze u bialych.

4

Facet przezyl katastrofe lotnicza w 88 roku. Dostal drugie zycie w pewnym senie.
Moze faktyczenie myslal, ze ma 2 lives bo 24.12.99 popelnia samobojstwo.

Wiekszosc z Was go zna.


10

https://pbs.twimg.com/media/ENyug6tXkAAQNb0?format=jpg&name=medium

Dzisiejszy zachód słońca z widokiem na Świnicę :)
Fot. Przemysław Piegza - Fotografia

4

@Kapitan hawk No wstaw w koncu ten awatar.

2

@zadafcb Dzieki, zaraz sobie obejrze ;)

0

@Gall @NGTRX @JohnA
Mam cos takiego (pewnie slabosc), ze czesto tych kowinowych bzdur od Korwina nie kupuje, wydaje mi sie, ze to jego taka poza, by troche zwabic publike - taki trolling po prostu.
Mily facet - takie robi wraznie, Zrobil wiele dla ruchu wolnosciwoego, wielu tez zrazil.
NIe jest typowym politykiem (zbyt malo cwany, zbyt prostolinijny, chociaz w pokera podobno potrafi grac), a raczej nosnikiem idei, sam sie chyba z tym do konca nie pogodzil, dlatego ten podly nastroj.

1

@NGTRX Mozna tak zniszczyc Koriwna, oczywiscie. Ja tego nie robie. Pierdyknie czesto bzdure, ale to pewnie wlasnie przez ten wysoki iloraz inteligencji / ego, ktore mu podpowiada, ze jesli ma duze IQ, to zna sie na wszystkim.

1

@Colon Dembelski ma tak "szczelac"

Gazza.

A co to za mecz?

https://x.com/i/status/1214864392052887552
https://x.com/i/status/1214954920757137413

0

Pare fajnych twittowch pilkarskcih w odp.

1

"Zmarnowałem życie rzucając perły przed wieprze"
Bardzo pesymistyczny (jak na Korwina) wywiad.
Chyba trudno mu sie pogodzic, ze przegrywa z Bosakiem czy Dziamborem.


0

Ernesto zostaje na nastepne 5 lat ALBO przychodzi Zinedine Zidane na min. 2
Co wybierata?

0

@puyol_presidend5 kurcze, ja go nigdy jako takiego typowego napasicora nie widzialem.
Swietny gracz!

0

"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni."

0

A co z Rambo, Chuck Norris?

"Dylematy: Irański widz dzwoniący do telewizji: „Ameryka nie ma bohatera, którego moglibyśmy zaatakować (w odwecie)… To ogromny kraj, ale nie ma prawdziwych bohaterów… Kogo tam zamordujemy? Spidermena? SpongeBoba ?!"

0

Poznacie kilku mistrzow swiata?


3

0

@kerouac no tak mi sie tez wydawalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?