La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

3

1

@Colon
Ech, ale trzeba przyznać, że takiej propagandy jak w TVP to nie ma żadna inna stacja i nie miała w XXI wieku. Abstrahując od tego jak bardzo jest to chamskie, żenujące, niesmaczne i absurdalne, to po prostu to działa na niektórych ludzi. PiS nie przejmuje się wyśmiewaniem. Oni zdają sobie z tego sprawę. Jednak dla Nich mącenie twardemu elektoratowi w głowach jest po prostu ważniejsze, a ta propaganda to nasila, dzięki czemu PiS nie musi się bać o poparcie. Przez taką propagandę, większość ich elektoratu jest bardzo silnie zakorzeniona w ich polityce i pójdą z Nimi w ogień.

konto usunięte

1

@macio_944 tvp od zawsze jest na uslugach rządzących. Bez różnicy kto rzadzil. Zawsze bylo to samo.

3

@FDJ
Zawsze było na usługach rządzących, ale nigdy nie było aż tak rażącej i dosłownej propagandy przepełnionej chamstwem, niszczeniem wszystkiego co nie jest "nasze" i absurdem.

konto usunięte

0

@macio_944 mniej wiecej bylo to samo. Ja tam wiekszej różnicy nie widze a placz "opozycji" która wczesniej robila to samo... parodia i blazenada

0

@FDJ
No moim zdaniem opozycja aż tak chamska nie była i nie zniżała się do takiego poziomu jak to robi teraźniejsza władza jeśli chodzi o TVP. Np. "Paski TVP" teraz dopiero są memem, wcześniej tego nie było, więc już tak prosta i drobna informacja jest dowodem na to, że wcześniej jednak było trochę inaczej.

konto usunięte

0

@macio_944 swiat idzie do przodu to i metody pajacow tak samo. Ogolnie jestvto samo.. Klamstwa i robienie z ludzi idiotow

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?