7

@IronSanHybrid La Bombonera - jednez z najbardziej klimatycznych stadionow w naszej Galaktyce.

0

Gotowce.
Wiadomo, domowe zarcie jest najlepsze, ale coraz czesciej siegamy po gotowe. Macie ulubione dania, ktore troche zblizaja sie do tych robionych wlasnorecznie?
(Gotowcem jest np. ketchup, czy majonaz oraz zupka Vifon).

0

Jak to bylo? Pecunia non olet. No niby nie, ale sa zbyt tluste tluszczem zwierzecym (1%), weganie na Wyspach tego nie lubia.
"British Currency May Be Violation of “Ethical Veganism”

ps. mowa jest nawet o odszkodowaniach, chociaz to niepotwierdzone.

6

Wypas skok.


0

@socha byly napascor Albicelestes. Legenda.

0

@socha Ale o Batimgolu juz nie mozesz tak powiedziec. :)

1

Gabigol moze trafic do Chelsea.

0

@Kamilos84 Z akcentem na troche, bo MM uwielbiam. Nawet D. Hopper nie uratowal tego filmu (moja opinia wiec zadna tam miara)

0

@Kamilos84 ale to byl gniot.

0

@elmayakos Kto wie, kto wie.

0

@SeeleyBooth Hehe, Ocean Frodo. Szacun.
Malo znana jest rowniez anty Greta, czyli Izabella Nilsson Jarvandi.

1

@Transu96 albo "nie chce wywolywac gownoburzy, ale..."

0

@IronSanHybrid W sumie ciekawe gdyby wiekszosc glosowala, ale taka ankeite musialby wstawic ktos bardziej medialny lub redakcja.
Tendencje pewnie by sie utrzymaly.

3

@IronSanHybrid Wiesz, wazne kto te glosy liczy, a nie kto glosuje.

1

W glosowaniu wzielo udzial 1045 Cules.
Generacja Z dominuje Millenialsow. Reszta to płotki.

https://www.strawpoll.me/19174080/r

6

@kamilos1214 Cos ma w sobie. Ciekawa uroda, taka nie-oczywista.

1

@NGTRX Tak, dokladnie.

5

Ernesto mogl przeciez sie doksztalcac, mogl zatrudnic tlumacza, wchodzic chociazby na polskie strony poswiecone FCB i tam znalazlby duzo wskazowek co zrobic z tym zespolem.

Czas ma, bo nie poswieca sie zbytnio swojej pracy, woli hobby - fotografafowanie.
Zdziwillby sie, ile jeszcze on i jego sztab nie wie, nie widzi, nie zauwaza, zarowno pod wzgledem taktycznym, jak i mentalnym.
W Hiszpanii wiadomo, trenerka jest na miernym poziomie, a on nie wywodzi sie ze srodowiska pilkarskiego i nie ma z kim pogadac.
Kto wie, moze ktos zostalby jego mentorem, asystentem. Tylko kto?

Ale nie, EV wie swoje, uparty jest.
A dodatkowo ci rozleniwieni zawodnicy, ktorzy popieraja marionetke, nie maja juz zadnych ambicji, bo sa nasyconymi kocurami.

3

Skoro Ernesto to taki amator, wuefista, sabotażysta, mason, pisowiec, Garganel , "trener", trenerzyna, to może bez niego spróbować, znaczy bez trenera w ogóle.
Mafia w szatni to ogarnie , bo i tak ogarnia.
Gorzej nie moze być ?

2

@AlvaroHanso jedno i drugie , dlatego kibicuje Bsrcelonie . Po czasie przywiązanie jest duże , że już klubu nie zmienię bez względu na styl czy brak trofeów

1

@VamosRakieta naprawę myślałem o tym czy dać " :)" - bo różnie z interpretacją przekazu bywa.

Więc dałem , ale nie pomogło :)

Przeżyjemy

2

@VamosRakieta a „:)“ to myslisz, ze dlaczego dalem ?

ten moment kiedy jestes przekonany , ze ktos nie lapie :)

1

@VamosRakieta najgorszy może nie, ale jeden z gorszych ;)
Nawet ogladajac skróty przekączalem m na City , tzn na Lpool.

0

Jednak Neynar musi wrócić . :)


0

Pamietacie go jako jednego z najlepszych tenisistow w historii. Co robi teraz?
Chevrolet Onix, Tango Team.


0

@Triv44 Sven?

1

@Hushovt Nie no spoko, rozumiem. Ja akurat nie potrzebuje odpoczynku, ale moze lubie SM. :)

1

@xJLx Ale nie za moje piniondze ;)

0

Jakos nie biore na powaznie wpisow (nie ludzi), ktore sa o tym, ze komus juz nie chce sie ogladac Barcy.
To chyba tylko frustracja z obecnego stylu, cos na zasasdzie "zabije go" - gdy zona mowi w zlosci o mezu.

Nie chce tutaj uderzac w patetyczne tony o prawdziwych kibicach, ale powiem Wam, ze ciesze sie na kazdy mecz Barcy, doslownie, nawet na jakies sparingi na Tajwanie w trzecim garniturze.
Wkurzam sie, ze przegapilem chyba juz 3 spotkania (w tym dzisiejsze) ze wzgledu na hale - tak niestety wypadl oplacony termin, wiec szkoda zrezygnowac. Na wazniejszy mecz, oddam miejsce znajomemu.

Ja tak tam i mysle, ze jest nas wiecej. Nie mamy zadnych rozowych okularow, po prostu dopingujemy ulubionej druzynie, mimo, ze potrafi zagrac padake.

5

Obejrzalem 10-minutowy skrot meczu. Szkoda, ze Suarez nie strzelil, po rajdzie Messiego. Swoja droga, chyba jest mistrzem w podaniach i uderzeniach z trudniejszej pozycji, z niewlasciwej nogi czy nawet czesci stopy, np. zamiast wewnetrzna to zewntetrzna, ale za to go lubie.

Widac bylo duzy smutek De Jonga, po tym jak otrzymal druga kartke - bardzo ambitny gosc.

Fajna atmosfera na stadionie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?