0

@Avada Kedavra czyli z Atletico fiascado?

0

@Zip Scilsy top napasciorow.

0

Kiedys to byly klasyki.
http://tiny.cc/kdtliz

0

@IronSanHybrid To tylko takie powiedzienie.
....zrobic z kogos potowora (Sterling) Pep

4

Czlowiek, ktory potrafi powiedziec "mylilem sie" brawa za to, szczegolnie gdy jest/byl zwiazany z RM.

1

@Lisek No to Griezmann 9 i Fati na skrzydło straszna lipa wszystko sie wali :C

0

@Suzu No to Griezmann 9 i Fati na skrzydło straszna lipa wszystko sie wali :C

0

@IronSanHybrid a Pep tak ;)

0

@Striker znany szczur? Francesco Schettino

0

@IronSanHybrid Czy zrobilby?

3

@Quanah_Parker razem z nim w studiu Polsatu siedzi scisly top.

0

@AmigoBlancos Jeden Valdek w Realu juz jest, widzialbys Ernesto jako ich trenera?

0

@IronSanHybrid Czy Kszawi zrobi z Fatiego potwora?

3

@Suzu Scaloni, Sampaoli, Favre, Henry i Bauza.

0

@Katalończyk 99 na pewno, ale mimo to mnie ciekawi.

0

@kolo123 gdzies mam te papryczki

1

Chetnie poznalbym mysli naszych pilkarzy, kogo po odejsciu Valverde widzieliby na jego miejscu. Duzo by to powiedzialo.
Podrzucic im ankiete?

3

Bartra , Lineker, Ronaldinho.
http://tiny.cc/0doliz

0

@sidzej Tak jak piszesz. To doniesienia medialne. Nie wiemy, co tam za kulisami sie wyrabia i jak ze sobia komuikuja i czy w ogole.
Zawsze od ludzi zalezy. Valverde na pewno wie, ze trener obecnie nigdy nie ma pewnej posady, po prostu pewnie chodzi mu o forme - zakladajac oczywicie, ze doniesinei sa prawdziwe.

4

Grubo

"Lorem ipsum dolor sit Xavi, consectetur adipiscing elit. Valverde scelerisque risus nec nibh rutrum, eu efficitur sapien posuere. Morbi elit magna, Pimienta nec justo eu!"

1

@Barca_Big_Moment Skroty wlasnie ogladam, gdyby ktos nie widzial.


0

@Ratamahatta spakowany na walizkach powiadasz...

1

@Mankind no jescze jest opcja z
WENT.
I asked him when he previously went on holiday.

1

@robsesh Wiecej niz klub.

0

@Mankind I asked him when he had gone previously on holiday?

a moze: I asked him when last time had he gone on holiday.

0

@YoNoEntiendoNada nie, nie ma kacika. Ten ktos sie zdziwil, ze mass to msza i tyle.

0

@BarcaInfo O to jednak wypowiedzial swoje zdanie o obecnej sytuacji w klubie. Wczoraj mozna bylo czytac, ze z szacunku sie nie wypowie.

0

@Kengo a ja nigdy FedExa nie lubilem. Brawo Grecia ;)
zartuje oczywiscie, gdyby sie ktos nie domyslal.

0

@Mankind had gone a holiday before (the previous holiday)?

0

Kiedys mial tu powstac kacik jezykowy. Nie powstal, ale co pewnien czas pojawiaja sie ciekawostki.

Ostatnio bylo angielskie slowo 'Mass' czyli msza, a dzis slowko 'Mint'. czyli mennica, jesli ktos jeszcze nie wie.

#uczSiezLR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?