Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra czyli z Atletico fiascado?
0
@Zip Scilsy top napasciorow.
0
Kiedys to byly klasyki.
http://tiny.cc/kdtliz
0
@IronSanHybrid To tylko takie powiedzienie.
....zrobic z kogos potowora (Sterling) Pep
4
Czlowiek, ktory potrafi powiedziec "mylilem sie" brawa za to, szczegolnie gdy jest/byl zwiazany z RM.
1
@Lisek No to Griezmann 9 i Fati na skrzydło straszna lipa wszystko sie wali :C
0
@Suzu No to Griezmann 9 i Fati na skrzydło straszna lipa wszystko sie wali :C
0
@IronSanHybrid a Pep tak ;)
0
@Striker znany szczur? Francesco Schettino
0
@IronSanHybrid Czy zrobilby?
3
@Quanah_Parker razem z nim w studiu Polsatu siedzi scisly top.
0
@AmigoBlancos Jeden Valdek w Realu juz jest, widzialbys Ernesto jako ich trenera?
0
@IronSanHybrid Czy Kszawi zrobi z Fatiego potwora?
3
@Suzu Scaloni, Sampaoli, Favre, Henry i Bauza.
0
@Katalończyk 99 na pewno, ale mimo to mnie ciekawi.
0
@kolo123 gdzies mam te papryczki
1
Chetnie poznalbym mysli naszych pilkarzy, kogo po odejsciu Valverde widzieliby na jego miejscu. Duzo by to powiedzialo.
Podrzucic im ankiete?
3
Bartra , Lineker, Ronaldinho.
http://tiny.cc/0doliz
0
@sidzej Tak jak piszesz. To doniesienia medialne. Nie wiemy, co tam za kulisami sie wyrabia i jak ze sobia komuikuja i czy w ogole.
Zawsze od ludzi zalezy. Valverde na pewno wie, ze trener obecnie nigdy nie ma pewnej posady, po prostu pewnie chodzi mu o forme - zakladajac oczywicie, ze doniesinei sa prawdziwe.
4
Grubo
"Lorem ipsum dolor sit Xavi, consectetur adipiscing elit. Valverde scelerisque risus nec nibh rutrum, eu efficitur sapien posuere. Morbi elit magna, Pimienta nec justo eu!"
1
@Barca_Big_Moment Skroty wlasnie ogladam, gdyby ktos nie widzial.
0
@Ratamahatta spakowany na walizkach powiadasz...
1
@Mankind no jescze jest opcja z
WENT.
I asked him when he previously went on holiday.
1
@robsesh Wiecej niz klub.
0
@Mankind I asked him when he had gone previously on holiday?
a moze: I asked him when last time had he gone on holiday.
0
@YoNoEntiendoNada nie, nie ma kacika. Ten ktos sie zdziwil, ze mass to msza i tyle.
0
@BarcaInfo O to jednak wypowiedzial swoje zdanie o obecnej sytuacji w klubie. Wczoraj mozna bylo czytac, ze z szacunku sie nie wypowie.
0
@Kengo a ja nigdy FedExa nie lubilem. Brawo Grecia ;)
zartuje oczywiscie, gdyby sie ktos nie domyslal.
0
@Mankind had gone a holiday before (the previous holiday)?
0
Kiedys mial tu powstac kacik jezykowy. Nie powstal, ale co pewnien czas pojawiaja sie ciekawostki.
Ostatnio bylo angielskie slowo 'Mass' czyli msza, a dzis slowko 'Mint'. czyli mennica, jesli ktos jeszcze nie wie.
#uczSiezLR