Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gorgota dramat jest
0
@IronSanHybrid no i nie bedziesz musial przelaczac na City tzn na Lpool.
1
Czy to oznacza,e Dembele i Suarez szybciej wroca?
0
Ty, ale po kim teraz jezdzic bedziemy?
0
@Bartek22 ARG? ;)
3
Nie wiem, czy Granada wyjdzie w ogole na ten mecz, spekana jest, po tej wiadomosci.
Przeciez my ich rozjedziemy tiki tiki i diagonalnymi teraz.
Ale sie ciesze.
0
@Janiama nazwisko troche trudne, mnie to martwi.
1
Tactics Explained | Quique Setien's Real Betis
0
@Grubson06 pytanie skad? z lotnicha?
0
Jednak biali nie potrafia skakac (niektorzy oczywiscie)
3
@AmigoBlancos "taki" @Janiama ? Nie moze byc po prostu Janiama?
11
Strona pewnie padnie jak podczas najlepszych porazek.
1
Podobno Barto sluchal tego w aucie.
1
@tobiasson92 van Gaal chyba
2
@Kapitan hawk przypomina sie scena z Mad Max 3 Pod Kopula Gromu.
5
@Suzu usmiech Jokera.
0
Helena Condis - ladna jest.
jesli czesc zarzadu byla za zwolnieneim, to czy ktos ze slynnych twiterowych dziennikarzy podawal te informajcje, bo nie pamietam
2
@Janiama @SeeleyBooth ta sama akcja, ale z FRA komentarzem.
0
@SeeleyBooth chyba miszczem, tej.
0
Kucz, Swierczewski na pozycji prawoskrzydlowego, pole karne, Swierczewski.... Strojek, goooooool!!
GKS vs Bordeaux
#aZydorowicz
1
@Veil5ide nie ogladalem ich meczow, to niestety Ci nie powiem, ale moze @Janiama cos pamieta.
ps. tem meczyk mega sie oglada.
1
Athletic Club vs ManU (Bielsa vs Ferguson) swietny mecz.
[Europa League 11/12] 1/8 final , hiszpanski kometntarz.
8
@Suzu a jak dolechal , bo Grecia się pyta?
2
Valverde grajacy w Bilbao
0
@MarioVeB! Przynajmniej masz z tego beke (lub utrate wiary w ludzi).
5
Barto, Pochettino, Valverde i inni.
https://i.redd.it/ceqvvl2lkja41.jpg
3
O kurde ;)
1
Solskjaer inspiracja dla Velverde.
@JimMorrisonFCB
2
Podobno WOSP pobita? do czego w tym kraju dochodzi.
0
@Katalonbar hahah