1

@gorgota dramat jest

0

@IronSanHybrid no i nie bedziesz musial przelaczac na City tzn na Lpool.

1

Czy to oznacza,e Dembele i Suarez szybciej wroca?

0

Ty, ale po kim teraz jezdzic bedziemy?

0

@Bartek22 ARG? ;)

3

Nie wiem, czy Granada wyjdzie w ogole na ten mecz, spekana jest, po tej wiadomosci.
Przeciez my ich rozjedziemy tiki tiki i diagonalnymi teraz.
Ale sie ciesze.

0

@Janiama nazwisko troche trudne, mnie to martwi.

1

Tactics Explained | Quique Setien's Real Betis


0

@Grubson06 pytanie skad? z lotnicha?

0

Jednak biali nie potrafia skakac (niektorzy oczywiscie)


3

@AmigoBlancos "taki" @Janiama ? Nie moze byc po prostu Janiama?

11

Strona pewnie padnie jak podczas najlepszych porazek.

1

Podobno Barto sluchal tego w aucie.


1

@tobiasson92 van Gaal chyba

2

@Kapitan hawk przypomina sie scena z Mad Max 3 Pod Kopula Gromu.

5

@Suzu usmiech Jokera.

0

Helena Condis - ladna jest.

jesli czesc zarzadu byla za zwolnieneim, to czy ktos ze slynnych twiterowych dziennikarzy podawal te informajcje, bo nie pamietam

2

@Janiama @SeeleyBooth ta sama akcja, ale z FRA komentarzem.


0

@SeeleyBooth chyba miszczem, tej.

0

Kucz, Swierczewski na pozycji prawoskrzydlowego, pole karne, Swierczewski.... Strojek, goooooool!!
GKS vs Bordeaux
#aZydorowicz


1

@Veil5ide nie ogladalem ich meczow, to niestety Ci nie powiem, ale moze @Janiama cos pamieta.

ps. tem meczyk mega sie oglada.

1

Athletic Club vs ManU (Bielsa vs Ferguson) swietny mecz.
[Europa League 11/12] 1/8 final , hiszpanski kometntarz.


8

@Suzu a jak dolechal , bo Grecia się pyta?

2

Valverde grajacy w Bilbao


0

@MarioVeB! Przynajmniej masz z tego beke (lub utrate wiary w ludzi).

5

Barto, Pochettino, Valverde i inni.
https://i.redd.it/ceqvvl2lkja41.jpg

3

O kurde ;)


1

Solskjaer inspiracja dla Velverde.


@JimMorrisonFCB

2

Podobno WOSP pobita? do czego w tym kraju dochodzi.

0

@Katalonbar hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?