Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r to raczej byla "dyskusja", a nie dyskusja :)
1
@SylwekFCB hehe. Bogus Pomp :D
2
skoro juz kazda sie wypowiedziala o Xavim (w nowym watku), to ja tez nie bede gorszy.
Xavi nie ma lekko, bo niby nikt od niego nie oczekuje powtorki z Pepa, ale po cichu jednak tak. Pep byl w bardziej komfortowej sytuacji, o ile to komfortem mozna nazwac.
Poczekamy zobaczymy, musi trafic w moment, bo na druga szanse ciezko liczyc, jesli nie wyjdzie.
8
Maradona* i jeden z lepszych goli w histori MS.
*Karpat
0
Oglada ktos "To nie jest kraj dla starych ludzi" na Polsacie 2?
4
K2, Broad Peak i Gasherbrum 4, a nie 1.
https://pbs.twimg.com/media/EN6WR8KXUAAimph?format=jpg&name=medium
0
@VenoM czekaj jade z Toba, stara mnie zabije.
0
Wiadomo, ze z segregacja smieci sa problemy i trzeba sie tego nauczyc, ale jedna cos z filmow Barei to ma.
"Śmietniki otwarte tylko przez dwie godziny dziennie, w dodatku pod nadzorem pracownika osiedla - takie obostrzenia wprowadzono w spółdzielni mieszkaniowej „Kolejarz” w Białej Podlaskiej. - To absurd - uważa jeden z mieszkańców."
https://kurierlubelski.pl/chcesz-wyrzucic-smieci-w-bialej-podlaskiej-tylko-w-okreslonych-godzinach/ar/c9-14694893
1
@Ermitano i cyk Justin Biber w soudtracku do Twin Peaks.
6
Cule z krwi i kosci.
ten juz nie
0
@BlaseR9 ciekawe.
3
@Chwytliwy dla mnie podobnie . Jeden z moich ulubieńców w historii Barcy.
0
@grabor8 ciekawe jakby wyglądał wtedy nasz skład
0
@Aaron10 ale dziś skojarzen
Film Underworld i utwór Wolf Moon
0
@Kajtek77 dobry?
1
@Kapitan hawk moze obejrzę , świetny gracz
1
@Kajtek77 przy tej okazji można spokojnie polecić klasyczny album elektroniki o tytule Rubycon.
0
@Kapitan hawk jesieniary
5
Tajne przez poufne.
Ze względów etycznych musze opublikować taśmy, które dostałem od @Kapitan hawk .
Niby niewinne pogawędki o NBA, ale za tym moze kryć sie cos więcej .
W rolach głównych @student97r @Encore @fart i moze ktos jeszcze @TheNekro94
Kto jest kto?
0
@TheNekro94 a Malone bez Stocktona :)
Hornasek tez był ważny
0
@Janiama to zamiast Valverde Out to Valverde musi odejść?
4
@VamosRakieta iniesta i kszawi , humor Ci sie poprawi
2
@wojopancer Bergkamp wszedł do kręgu piłkarzy magików .
0
Używacie przyprawy tzw Maggi? Zbrodnia , a moze wręcz przeciwnie - jak znakazl do niektórych potraw?
0
@damianex10 polecam
0
@Jordi10 czekamy na Fargo i Better Call Saul (tfu)
1
@BarcaInfo takie gadanie gdy mleko juz sie rozlało .
Trenera ma docierać do zawodników - w jaki sposób to zrobi , to obojętne .
Atletico grało tragicznie , bez zaangażowania monentami - to przez to skakanie trenera czy na naszego sie spoglądali ?
1
@fart ale mega uderzenie
6
Dlaczego wspieram zbiórki, składki i inne dobrowolne datki?
A no dlatego, ze są one dla mnie odwrotnością socjalistycznego przymusu redystrybucji dóbr.
Napisałem to w uproszczony sposób i wiadomo , ze gdzie człowiek i duze pieniądze tam zawsze nadużycia bedą, ale mimo tego warto.
Najlepiej dać wędkę, a jesli nie ma w okolicy ryb, czy albo człowiek obłożnie chory to sie składać , pomagać.
1
Siatkarskie podanie w tenisie oraz ciekawa rączka rakiety.