0

@student97r to raczej byla "dyskusja", a nie dyskusja :)

1

@SylwekFCB hehe. Bogus Pomp :D

2

skoro juz kazda sie wypowiedziala o Xavim (w nowym watku), to ja tez nie bede gorszy.

Xavi nie ma lekko, bo niby nikt od niego nie oczekuje powtorki z Pepa, ale po cichu jednak tak. Pep byl w bardziej komfortowej sytuacji, o ile to komfortem mozna nazwac.

Poczekamy zobaczymy, musi trafic w moment, bo na druga szanse ciezko liczyc, jesli nie wyjdzie.

8

Maradona* i jeden z lepszych goli w histori MS.


*Karpat

0

Oglada ktos "To nie jest kraj dla starych ludzi" na Polsacie 2?

4

0

@VenoM czekaj jade z Toba, stara mnie zabije.

0

Wiadomo, ze z segregacja smieci sa problemy i trzeba sie tego nauczyc, ale jedna cos z filmow Barei to ma.

"Śmietniki otwarte tylko przez dwie godziny dziennie, w dodatku pod nadzorem pracownika osiedla - takie obostrzenia wprowadzono w spółdzielni mieszkaniowej „Kolejarz” w Białej Podlaskiej. - To absurd - uważa jeden z mieszkańców."

https://kurierlubelski.pl/chcesz-wyrzucic-smieci-w-bialej-podlaskiej-tylko-w-okreslonych-godzinach/ar/c9-14694893

1

@Ermitano i cyk Justin Biber w soudtracku do Twin Peaks.

6

Cule z krwi i kosci.


ten juz nie

0

@BlaseR9 ciekawe.

3

@Chwytliwy dla mnie podobnie . Jeden z moich ulubieńców w historii Barcy.

0

@grabor8 ciekawe jakby wyglądał wtedy nasz skład

0

@Aaron10 ale dziś skojarzen
Film Underworld i utwór Wolf Moon


0

@Kajtek77 dobry?

1

@Kapitan hawk moze obejrzę , świetny gracz

1

@Kajtek77 przy tej okazji można spokojnie polecić klasyczny album elektroniki o tytule Rubycon.


0

@Kapitan hawk jesieniary

5

Tajne przez poufne.
Ze względów etycznych musze opublikować taśmy, które dostałem od @Kapitan hawk .
Niby niewinne pogawędki o NBA, ale za tym moze kryć sie cos więcej .
W rolach głównych @student97r @Encore @fart i moze ktos jeszcze @TheNekro94
Kto jest kto?


0

@TheNekro94 a Malone bez Stocktona :)
Hornasek tez był ważny

0

@Janiama to zamiast Valverde Out to Valverde musi odejść?

4

@VamosRakieta iniesta i kszawi , humor Ci sie poprawi

2

@wojopancer Bergkamp wszedł do kręgu piłkarzy magików .

0

Używacie przyprawy tzw Maggi? Zbrodnia , a moze wręcz przeciwnie - jak znakazl do niektórych potraw?

0

@damianex10 polecam

0

@Jordi10 czekamy na Fargo i Better Call Saul (tfu)

1

@BarcaInfo takie gadanie gdy mleko juz sie rozlało .
Trenera ma docierać do zawodników - w jaki sposób to zrobi , to obojętne .
Atletico grało tragicznie , bez zaangażowania monentami - to przez to skakanie trenera czy na naszego sie spoglądali ?

1

@fart ale mega uderzenie

6

Dlaczego wspieram zbiórki, składki i inne dobrowolne datki?
A no dlatego, ze są one dla mnie odwrotnością socjalistycznego przymusu redystrybucji dóbr.
Napisałem to w uproszczony sposób i wiadomo , ze gdzie człowiek i duze pieniądze tam zawsze nadużycia bedą, ale mimo tego warto.

Najlepiej dać wędkę, a jesli nie ma w okolicy ryb, czy albo człowiek obłożnie chory to sie składać , pomagać.

1

Siatkarskie podanie w tenisie oraz ciekawa rączka rakiety.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?