Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HassanMubarak Tak dokladnie, a wczeniej ptak z lotu, nomen omen, ptaka go brutalnie zaatkowal. Wiec totalnie wyrwane z kontekstu.
Sowy sa najgorsze.
0
@NaFazieHitman aaaa, nie moglem sie wciagnac w PB.
1
@SeeleyBooth ja tez nie wiem
0
@SeeleyBooth wiesz kto to byl?`
5
Dostalem rekomendacje z YT i teraz sie zastanawiam czy mnie znalezli po stupid, czy po football.
Niewazne.
Najglupsze zagrywki w pilce noznej.
Tego ujka z 0:36 to bym naparwde ....ach nie moge uzyc tu slowa.
0
Co slychac u...
Jean Michaël Seri?
0
@SeeleyBooth W sumie wielkiej roznicy nie ma, tylko prezenterzy byli w mudurach ;)
6
Zwyciezcy PL od roku 1900, w formie wyscigu slupkow.
1
Ile klubow z tego obrazka wymienicie?
Liczby - to ilosc zwyciestw w rozgrywkach stanowych.
https://i.redd.it/f15z4hxc80b41.jpg
0
@NaFazieHitman Michael?
0
@BigShaq Feeling ma dzieciak niesamowity, ale irytacji tez przysparzal.
1
@FeloRPS Jak to nie ma, fajne dekolty sa :)
0
@NaFazieHitman Fala Zbrodni.
7
Kiedys to byly Neymary - stadion w rytmie samby i naprawde ladny gol dla Santos FC.
1
@Odesseiron a Banshee to chyba ulubiony serial naZawszeZbanowenegoBooka.
1
Tak to czasem jest, gdy za sterami sa ludzie, ktorzy widza tylko kase oraz kase, nie czujac klimatu serialu czy innego projektu.
Serie Star Trek, zamiast pozostac startrekowymi, to ida w kierunku -Marvela (nieudolnie) czy czegos po podobnego, po co.
Rzadko tak robie (wole sam obejrzec), ale wysluchalem paru Trekkies, ktorzy mowia o tym, ze The Orville i The Expanse sa bardziej bardziej klimatem przypominajace ST niz ST Discovery czy ST Picard.
Zreszta sam P.Stewart mowi:
The world of Next Generation doesn't exist anymore
1
"Rozpoznaja mnie po samochodzie".
Co za kojacy utwor.
1
@dontripe Robert Rich, jeden z pionierów ambientu .
1
@kubix05 i prawda ekranu...
2
@Kapitan hawk RutinosKorwin albo tussipect.
2
Prosimy nie floodować
2
@Kapitan hawk hehe.
2
@mpolska25 a masz pewnosc, czy ktos go nie szantazuje?
0
Rzadko pada chyba ten temat.
Najlepszy tablet?
2
@Kapitan hawk widac, ze nie jestes z Bialem Podlaskiej.
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/7a/fa/5e0f6ae4b3042_o_medium.jpg
1
@Filip_10 Himalaistki. Opowieść o kobietach, które pokonały każdy szczyt
Innej drogi niż pod górę po prostu nie ma
Polki budowały legendę światowego himalaizmu. To one były pierwsze. Ich życiorysy to gotowe scenariusze filmowe.
Wanda Rutkiewicz nieraz spojrzała śmierci w oczy. Dobrosława Miodowicz-Wolf umarła, pomagając innym. Halina Kruger-Syrokomska zasnęła w namiocie na wysokości kilku tysięcy metrów i nigdy się nie obudziła. Ale te, które przeżyły, mówią: góry są po to, żeby w nich żyć, a nie umierać.
3
@Avada Kedavra to ja tez.
@SeeleyBooth jak sie nazywala ta ruska piosenka z Giertychem?
dobra mam
3
@dontripe dobre i utwor tez fajny.
Mnie sie ten tytul zawsze podobal
A Flock Of Metal Creatures Fleeing The Onslaught Of Rust
czyli chyba Stado Metalowych Stworzen Uciekajacych przed Atakiem Rdzy.
0
Jest nadzieja dla nas, fanow Leo.
Japonia. Kazuyoshi Miura wciąż nie chce schodzić ze sceny. 52-letni napastnik podpisał nowy kontrakt.
http://tiny.cc/j78qiz
3
I takie bywaja przemowy do druzyny w polowie meczu.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/ep3bqb/neil_warnock_half_time_speech_specialist_id_run/