3

PinOut czyli dlugodystansowy flipper aka Slepnac od Swiatel.
Fajny klimacik tej gierki.


1

@Rysiu "Niewidoczni Akademicy"

0

Ale dobra muza w pierwszej misji tego pinballa


0

@kerouac A te o pilce noznej czytales?

24

Sosnierz i Swiat Dysku (min)

0

Australian Open: ostatni turniej Karoliny Woźniackiej. "Kiedy uderzę ostatnią piłkę, pojawi się wzruszenie"

0

Jest nowa audycja elektroniczna z debiutantem Grzegorzem Stanulewiczem.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2440266,Studio-el-muzyki-21-stycznia-godz-2206
W zeszlym tygodniu bylo dosc slabo - elektoniczne interpretacje muzyki klasycznej. Troche tandetnie to brzmialo, ale moze komus sie spodoba.

1

@Ronin47 ja mialem tylko jedne SZaomi i bateria byla glowna jego zaleta. Redmi 7,

2

@zodiak_10 Jednak nie ma switych krow i dobrze, niech Messi wie.

#:)

0

Wasz najgorszy telefon komorkowy pod wzgledem baterii to...

1

@Odesseiron wazne, ze od Niemcow masz szybszy.
@FC1899Barca average
no fajna predkosc

6

Predkosci mobilnego i stacjonarnego na swiecie.
https://www.speedtest.net/global-index

6

@KamQiX Wczoraj ktos wstawial, ze do gostek do akademika sobie jacuzzi zamowil.

0

@TheNekro94 W klapie bedzie nosil jako prezydent?

5

@KamQiX A logowales sie kiedykolwiek z Jacuzzi?

5

Ktos wczoraj pisal, ze Danone robi najlepsze odzywki dla sportowcow.
No i mamy dowod.
https://pbs.twimg.com/media/EOwDl2TWsAAdTrJ?format=jpg&name=900x900

2

Polscy himalaiści rozpoczęli trekking do bazy pod Batura Sar (szczyt nazywany też Batura I; 7795 metrów - przyp. red.) w Karakorum. Niezdobyty dotąd zimą siedmiotysięcznik to cel zespołu pod kierownictwem Piotra Tomali na najbliższe tygodnie i ważny etap przygotowań przed planowaną na przełom 2020 i 2021 roku wyprawą zimową na K2.

https://i.iplsc.com/polacy-dotra-do-bazy-pod-batura-sar-za-kilka-dni/0009RWBPACWJ1IHW-C123-F4.webp

3

@tombard a to nie znam ;)

@Odesseiron Gomulka lubil ciasto z kiwi, takze wiesz.

4

Z cyklu - bez cyklu. Slowka angielskie, tym razem zwiazane z kotami.
Kindle (grupa kociat), Clowder (grupa doroslych kotow), Queen (kotka) i Tom (kocur).

0

@borys27 kiedys.

0

@borys27 Wcale takie latwo wiec nie bylo...
Dla nerdow bardziej. Sam nie pamietalem.

0

@Chinaski @borys27 bardzo dobrze panowie. A oporcz tego na koszuklach widnialy jakie firmy?
(umbro i errea juz wyminiliscie, pozostaja te duze napisy)

0

@borys27 no a sponsorzy?

0

@SelloutCrowd prawie

0

@Mkowalll jeden trafiony, jednen zatopiony.

0

Szybki quiz.
Jak nazywaja sie ci panowie, dla kogo graja i co to za sponsorzy (firmy) na koszulkach?
https://pbs.twimg.com/media/EOuVsbyWsAAfU6F?format=jpg&name=medium

0

@HassanMubarak W dwoje by mu rady nie dali?

0

Kolejny rudy. Dave C. (chyba Irlandczyk - ale nie ten od Scorsese) opowiada o wandalizmie przeporwadzonym na dwoch wspanialych swiatach. Swiecie Star Trek i Star Wars.

---SW



---ST


ps. ciekawy kanal YT.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?