- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1674 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1674 Culés
25
Trzeba dać Setienowi czas i zaufanie. Cudów może nie będzie, ale widać, że chłop z pasją mówi o piłce i na razie po treningach widać, że stara się to przełożyć. Pewnie po tak intensywnej pracy przyjdzie dołek fizyczny. Skoro wczoraj pisało się, że po 20 minutach Pique czy Vidal byli wykończeni, to ich przygotowanie fizyczne widocznie leżało za EV (Jak to mówi PiS : PRZEZ LATA ZANIEDBAŃ NASZYCH POPRZEDNIKÓW xDDD). Za Setiena jak wygramy ligę to będę zadowolony, a PK to będzie tylko bonus bo na LM nie liczyłem i nie liczę w tym sezonie. Jak przepracuje rzetelnie z drużyną lato (tak wiem ME) i dostanie transfery to dopiero w przyszłym sezonie będzie można się o nim wypowiedzieć. Zmiana była potrzeba bo już wszyscy się męczyli i może chociaż na efekcie nowej miotły pociągniemy jakiś czas, a potem ocenimy Kike. #MuremZaSetienem. Obrońcy EV (mimo kompromitacji) usilnie starają się deprecjonować Kike, a chłop nawet jednego meczu nie poprowadził... Vamos Barca !!!
1
@IronSanHybrid
Tymczasem jeszcze w 2011 roku Setien mówił...
;)
1
@Kapitan hawk Będzie ESP Info ? :D
1
@IronSanHybrid
Oni tam mają TVE :)
https://images.app.goo.gl/QRYymV9qRvKDGPSM8
2
@Kapitan hawk Kapitanie, nie poznałam Kapitana przez ten brak twarzy.
2
@Nigaki Niektórzy dostawali ataku padaczki, widząc mój avatar. Chociaż w ten sposób mogę im pomóc...
2
@Kapitan hawk Zawsze był z Kapitana porządny człowiek.
1
@IronSanHybrid #MuremZaSetiénem
0
@Kapitan hawk a jak ten bramkarz w Tsubasa sie nazywał ? Moze go trzaśnij na avatar ?
Albo Kapitana Planetę
0
@Colon
Genzo Wakabayashi - przyjaciel Tsubasy
Wakashimazu - bramkarz karateka, przyjaciel Kojiro
1
@Kapitan hawk fajne nazwiska , Kurosawa normalnie