0

@Cvzx aaa to racja :)
To była specjalna edycja - 60 proc, ale mleczna , kakao na pierwszym miejscu w składzie

0

@Chwytliwy @draxidox milkozercy, smacznego . Dostaje czasem w prezencie całe pakiety , chętnie Wam odamm ten "szajs " :)

0

@IronSanHybrid Milka do G. U w no . Kropka ;)

0

@IronSanHybrid
Dla mnie dziwne , ze Tobie smakują , no chyba że chodzi o design

0

@IronSanHybrid ty, ale to fenomen - bo Milka nawet koło Lindt nie stała - to taka tłusta masą z cukrem

0

@Hushovt w sumie dobra zagadka.
Kinder całkiem smaczne , ale lepsze to min Lindt, Galaxy, Marabou, Toblerone i taka jedna Terravita
Najgorszy syf to Fioletowa Milka

0

2x Heisenberg:
Family Guy.



Piosenka o Heisenbergu

2

@A4ron pijesz, co lubisz i jak lubisz, słowa jeśli droga łyska to trochę szkoda kasy.

2

3

@Stoiczkow przemiana technologiczna odgrywa dużą rolę tzn łatwy dostęp do świata ruszających sie obrazków.

0

@jacobFCB pozdrawiam

1

@DaPi tam jest super -
Kosowo (dodatkowa nazwa w j. kaszub. Kòsowò ) – wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim , ...

1

20 lat minęło wczoraj od jego samobójczej śmierci.


1

@Hushovt pamiętam tylko, że charakteryzacja była odlotowa .

AAA - przyjaciel wesołego diabła jest świetny

0

@Hushovt ja tak srednio w temacie, nawet ten labirynt średnio podobał

0

@Hushovt @masq
Hook z Robinem Williamsem?

0

@masq nie do końca moja działka
, Ale chyba Big Fish był ciekawy
No i Neverending Story.

0

@Gappeq ja mam Wersje EU

1

@Hushovt critters

0

@MarioVeB! Mad Max 1-3 . Często w Swieta lecial

0

0

Trochę inna kolęda pana Ratajczyka. Christmas Mourning


0

@Janiama oo i magazyn darmowy :)
94 rok - slaby z Ciebie kibic - nie widać smutku po porażce z Milanem, a to zaledwie kilka miesięcy wcześniej.

2

Święta ala Ojciec Chrzestny.





0

@SeeleyBooth @Transu96 @damianex10 @AllBundy
Wędkarze , koza pospolita coś wam mówi ?

0

Zagadka .
U mnie dziś nie tylko karpik, ale też koza.

0

@kenneth99 niestety nie . Gardzi

2

@kenneth99 23 ;) czyli wiek M. Jordana

4

@kenneth99 trzeba się znaleźć w jednej rodzinie. Moja siora jest wolna .

6

Gorąco w tej czapie, a i przy wigilijnym stole nie wypada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?