La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

1

20 lat minęło wczoraj od jego samobójczej śmierci.


0

@Colon przerażający jest fakt, że można być zainteresowanym własną śmiercią. Zainteresowanym tym co jest później.
Mnie też nie ukrywam ciekawi to. Natomiast w życiu nie zdecydowałbym się na taki ruch.
MA-SA-KRA.
Byłem zbyt młody żeby słuchać jego audycji.
Natomiast z opowieści wiem, że rodzice byli wstrząśnięci.
Uważam, że każdy targający się na życie jest zarówno niewystarczająco silny psychicznie, bo nie jest w stanie już sprostać temu z czym się zmaga, a z drugiej strony cholernie odważny, że jest w stanie to zrobić.
Miałem w rodzinie samobójcę.
Rozmowy o nim są zawsze niezręczne, bo cała rodzina jest mega podzielona co do tego, jak traktować to co zrobił. Z jednej strony mega problemy, z którymi nie każdy by sobie poradził. Z drugiej strony zostawił dwójkę dzieci.
Temat rzeka.
Każdy ma tak samo prawo do życia, jak również każdy ma prawo je sobie odebrać.
Jednak najistotniejsza jest świadomość tych osób, że zostawiają coś za sobą.
Dlatego ten czyn jest tak bardzo egoistyczny.

Pozdrawiam.

0

@jacobFCB pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?