Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było już o ulubionych utworach świątecznych . Zapomnieć o dwóch bardzo ważnych -
0
@itmustbejoke "Messi, Maradona? Byłem od nich lepszy"
Romario
1
Christmas Values. Cywilizacja
0
Sebol wyszedł z mody.
https://t.co/clud8FJaIi
0
@Lord_Vader mi by starczylo być teraz w Miami na promenadzie przy ocenie - pelno tam takich jeździ
0
@JimMorrisonFCB i te ruchy bioder i pośladków . @Lord_Vader
0
@Danny Gaucho najlepsze życzenia , by w końcu z Gaucho wyrosl DannyInfo i wygrał te ZP .
6
Kobiety na rolkach / wrotkach oraz te ładnie plywajace (ale amatorki , bo profesjonalistki zbyt mocno zbudowane),
naprawdę fajnie się ogląda
0
@mrboom dramat ;)
0
@MaTt_BarcaFan widzimy to inaczej
1
@kenneth99 dziękuję bardzo !
Tobie również udanych Swiąt i zostań z nami .
Pozdrowienia od mojej rodziny ;)
0
Nadchodzą święta, czas, w którym rozwiązujesz problemy telefonów komórkowych członków rodziny .
Czy redmi7 nAprawde nie obsuguje 5ghz Wifi???
Mam redmi notę 4 i spoko śmiga 5ghz
0
@MaTt_BarcaFan technicznie nir ma tam do czego sie doczepić , ale tak jak pisałem - Tomek taki nie był .
0
@Janiama widziałem kiedys wzmiankę o Tabaresie , która chciał zmotywować Urugwajczyków przed meczem . Gdy nach nich spojrzał (stali w kółeczku , pokrzykując ) wiedział , ze juz nie musi tego robić .
Uważam , ze trener jest od motywacji , ale trzeba umieć podejść zawodnika.
Motywacja moze tez być no zniwelowanie strachu przed powtórzeniem błędów .
Wtedy motywacja rozciąga sie nam na troche szersze horyzonty.
Motywacja gdy musi grać w ustawieniu , którego nie lubi itd
0
@Cvzx moim zdaniem techniczne zagral bardzo dobrze , ale to nie był Tomek
0
@Janiama a kto byl dla Ciebie najlepszym motywatorem i dlaczego?
0
@NeroTFP Ogrodnik super zagrał , ale byłem troche zawiedziony tym, jak przestawił Tomka, na i za mało o nim - z drugiej strony - Tomasz zasługuje na osobny film
6
Obsypana nagrodami opowieść o tragikomicznych losach malarza Zdzisława Beksińskiego. Studium dysfunkcyjnej rodziny podkreślone świetnymi kreacjami Andrzeja Seweryna, Aleksandry Koniecznej i Dawida Ogrodnika: Ostatnia rodzina (2016) - 20:30 TVP Kultura
0
@kenneth99 może , ale zawsze wolałem Kosinskiego, Kordowicza i Kaczkowskiego.
1
@KamQiX " a kiedy wyprawiacie Wigilię?"
2
Ponad 25 lat liczy sobie debiutancki album Portishead "Dummy" . Bardzo intensywna płyta z powalajacym wokalem Beth Gibbons.
Mysterons – 5:06
Sour Times – 4:14
Strangers – 3:58
It Could Be Sweet – 4:20
Wandering Star – 4:56
It’s a Fire – 3:48
Numb – 3:58
Roads – 5:10
Pedestal – 3:41
Biscuit – 5:04
Glory Box – 5:06
0
@kenneth99 też fajnie. Frank komponowal też utwory klasyczne
2
Jeden z jego lepszych albumow -
La Fete Sauvage
1
@PatrychoO mega, co.
1
@PatrychoO "Przyznaje sie do winy".
0
@Hiacynk To ta, ktora Daje Niebo?
0
Niemiecki komentator z The Zone, troche z przekasem przy bramce dla Alaves -
"No i obowiazkowa bramka przeciwko Ter Stegenowi, to juz 21."
1
@Hiacynk Pelno kobiet z pieknymi glosami.
Tracey Thorn, Elizabeth Fraser, Yma Sumac, Anna Maria Jopek, Basia Trzetrzelewska, Gigi Ejigayehu Shibabaw, Neneh Cherry, Björk, Lori Wallett, Laurie Anderson itd....
1
@Kengo Ronaldo najlepszy.
0
@MesQueUnClub_87 kiedys widzialem, ale niewiele pamietam.