0

Było już o ulubionych utworach świątecznych . Zapomnieć o dwóch bardzo ważnych -



0

@itmustbejoke "Messi, Maradona? Byłem od nich lepszy"
Romario

1

Christmas Values. Cywilizacja


0

Sebol wyszedł z mody.
https://t.co/clud8FJaIi

0

@Lord_Vader mi by starczylo być teraz w Miami na promenadzie przy ocenie - pelno tam takich jeździ

0

@JimMorrisonFCB i te ruchy bioder i pośladków . @Lord_Vader

0

@Danny Gaucho najlepsze życzenia , by w końcu z Gaucho wyrosl DannyInfo i wygrał te ZP .

6

Kobiety na rolkach / wrotkach oraz te ładnie plywajace (ale amatorki , bo profesjonalistki zbyt mocno zbudowane),
naprawdę fajnie się ogląda

0

@mrboom dramat ;)

0

@MaTt_BarcaFan widzimy to inaczej

1

@kenneth99 dziękuję bardzo !
Tobie również udanych Swiąt i zostań z nami .
Pozdrowienia od mojej rodziny ;)

0

Nadchodzą święta, czas, w którym rozwiązujesz problemy telefonów komórkowych członków rodziny .

Czy redmi7 nAprawde nie obsuguje 5ghz Wifi???

Mam redmi notę 4 i spoko śmiga 5ghz

0

@MaTt_BarcaFan technicznie nir ma tam do czego sie doczepić , ale tak jak pisałem - Tomek taki nie był .

0

@Janiama widziałem kiedys wzmiankę o Tabaresie , która chciał zmotywować Urugwajczyków przed meczem . Gdy nach nich spojrzał (stali w kółeczku , pokrzykując ) wiedział , ze juz nie musi tego robić .

Uważam , ze trener jest od motywacji , ale trzeba umieć podejść zawodnika.
Motywacja moze tez być no zniwelowanie strachu przed powtórzeniem błędów .
Wtedy motywacja rozciąga sie nam na troche szersze horyzonty.
Motywacja gdy musi grać w ustawieniu , którego nie lubi itd

0

@Cvzx moim zdaniem techniczne zagral bardzo dobrze , ale to nie był Tomek

0

@Janiama a kto byl dla Ciebie najlepszym motywatorem i dlaczego?

0

@NeroTFP Ogrodnik super zagrał , ale byłem troche zawiedziony tym, jak przestawił Tomka, na i za mało o nim - z drugiej strony - Tomasz zasługuje na osobny film

6

Obsypana nagrodami opowieść o tragikomicznych losach malarza Zdzisława Beksińskiego. Studium dysfunkcyjnej rodziny podkreślone świetnymi kreacjami Andrzeja Seweryna, Aleksandry Koniecznej i Dawida Ogrodnika: Ostatnia rodzina (2016) - 20:30 TVP Kultura

0

@kenneth99 może , ale zawsze wolałem Kosinskiego, Kordowicza i Kaczkowskiego.

1

@KamQiX " a kiedy wyprawiacie Wigilię?"

2

Ponad 25 lat liczy sobie debiutancki album Portishead "Dummy" . Bardzo intensywna płyta z powalajacym wokalem Beth Gibbons.

Mysterons – 5:06
Sour Times – 4:14
Strangers – 3:58
It Could Be Sweet – 4:20
Wandering Star – 4:56
It’s a Fire – 3:48
Numb – 3:58
Roads – 5:10
Pedestal – 3:41
Biscuit – 5:04
Glory Box – 5:06

0

@kenneth99 też fajnie. Frank komponowal też utwory klasyczne


2

Jeden z jego lepszych albumow -


La Fete Sauvage

1

@PatrychoO mega, co.

1

@PatrychoO "Przyznaje sie do winy".


0

@Hiacynk To ta, ktora Daje Niebo?

0

Niemiecki komentator z The Zone, troche z przekasem przy bramce dla Alaves -
"No i obowiazkowa bramka przeciwko Ter Stegenowi, to juz 21."

1

@Hiacynk Pelno kobiet z pieknymi glosami.
Tracey Thorn, Elizabeth Fraser, Yma Sumac, Anna Maria Jopek, Basia Trzetrzelewska, Gigi Ejigayehu Shibabaw, Neneh Cherry, Björk, Lori Wallett, Laurie Anderson itd....

1

@Kengo Ronaldo najlepszy.

0

@MesQueUnClub_87 kiedys widzialem, ale niewiele pamietam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?