La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

konto usunięte

0

Di Stefano był Realem Madryt, ale czy faktycznie najlepszym piłkarzem w historii? Zdaniem Diego tak!

"Był lepszy od nas wszystkich, jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu. Zapomnijcie o mnie czy o Messim" - Maradona

4

@MESSIah16 Coś jest nie tak w tym co napisałeś.

4

@SeeleyBooth To chyba o Casemiro.

0

@MESSIah16 on tam użył sformułowania -zapomnijcie - ?

0

@MESSIah16 jeśli kogoś rozpatrywać to Messi albo Ronaldinho.Jeden był świetny całą karierę ale nie ma aż takiej magi jak ten drugi przez krótki moment gdy był fenomenalny robił cudne rzeczy.

0

@Borneo Messi i CR. Ta dwójka to najlepsi w historii. Co do Ronaldinho to się zgodzę, ale zbyt krótko ten gigantyczny poziom miał.

0

@puyol_presidend5 tzn tak Ronaldo nie jest tak utalentowany jak Messi a wypracowany.Natomiast co do Messi gra trochę w stylu Maradonny.Co do Ronaldinho gdyby do zawodu podszedł normalnie byłby najlepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?