La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

7

Potem zdziwienie, że ludzie narzekają i nie lubią (przez dziennikarzy) Lewandowskiego.
A jak mają reagować skoro po meczu, w którym nie grał...dali z nim wywiad, a potem gadają o nim pół godziny.
Aż do porzygu...

konto usunięte

5

@norbi77 Ale co Robercik ma do tego? W takim wypadku powinno się nie lubić dziennikarzy, którzy ciągle poruszają jego temat.

2

@PrinceDamon To taki mechanizm. Zalozmy, ze np redakcja zaczyna caly czas w tiki tace wychwalac, ktoregos z uzytkownikow - nagle znajda sie osoby (wczesniej powiedzmy. neutralne w stosunku do niego), ktore z zazdrosci czy innych pobudek, beda swoja niechec wlasnie kierowaly w kierunku uzytkownika X.

0

@PrinceDamon A co napisałem w nawiasie?

1

@norbi77 To tak samo jak ostatnia pajacerka Szpakowskiego w Misji Futbol. Pol pyta o gole Sona i Suareza a ten wyjeżdża z Lewandowskim. Od razu po tym wyłączyłem (i jak się okazało po komentarzach- słusznie).

0

@norbi77 jest takie powiedzenie że otwierasz lodówkę a tam Robert Lewndowski. Pamietam kiedys tak bylo z Kazikiem, gdzie bo go pelno w roznych wcieleniach , Kult, Kazik, KNŻ itp. Tylko akurat jego dla mnie nie bylo za dużo.

0

@norbi77 tylko gdzie ludzie nie lubia lewego xD Ja w niemczech slysze same zachwyty nad nim. Imo tylko polaczki (nie Polacy) nie potrafia sie cieszyc takim skarbem jak lewy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?