Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaBarca123 obecnie popijam Krausa i El Moncayo oraz Pajerito - długo popiję , bo naprawdę dużo kupiłem , a raczej dostałem w prezencie.
@Adran360 też lubię te marki
0
@Socjopata myślałem, że coś wypłynęło ...
3
@macio_944 zdecydowanie zbyt szybko odszedł
0
@Zieliniak z Cejlonu bardziej
1
@ViscaBarca123 tak , Colon też :)
W sumie to raczej idę za smakiem - w pobudzeniu nie widzę znaczącej różnicy - oczywiście zależy od poziomu wyjściowego , pory dnia itd.
Podobnie mam z kawą - nie widzę różnicy w pobudzeniu W poszczególnych markach
0
@Socjopata skąd wiedziałeś?
0
@JimMorrisonFCB Messi by o 5 razy zsiatkowal .
1
Marzeniem kazdego uzytkownika jest zdobycie ZP LR, po to przeciez zakladamy tu konta. Nie badzmy hiopokratesami.
Inny celem przyswiecajacym checi przynaleznosci do tego elitarnego klubu jest wysoki, merytoryczny poziom dyskusji tu prowadzonych.
Czekajac na godzine 20 oraz czytajac ostatnie wpisy wiem, ze postapilem slusznie.
0
@BarcaInfo To niczym opowiesc Isaaka Sirko z Dextera - tylko, ze tam czekali chyba z 70 lat na taki moment.
1
@Kapitan hawk zawsze Ty jesteś donica , a ja salowym albo dzbanen - to nie fair ! Zresztą salowego nie zabiera się na wakacje- nie bawię się.
2
@kerouac bo jestes umysl ścisły
28
Jestem salowym w psychiatrku - pierwszy raz dalismy podopiecznym komorki, ogolnie symulacja zycia w miescie - niby, ze ze w Grecji na urlopie jestesmy.
Dzieje sie.
0
@Don Lucas ;-)
"Jasna ciasną" trzeba się nacieszyć - niedługo może być zakazana
0
@Don Lucas to pierwsze znałem , ale z innego języka .
Z modnych slow , to raczej używam tych , które z mody wyszły, ale pewnie zaraz wejdą - Pacjent , leszcz , as, masakra , jasna ciasna
0
@PrinceDamon nawet nie sugerowałem , że podmierdujesz. Po prostu ta część z depresją jakoś mi na myśl Ciebie przywiodła.
Jesieniarz? Muszę sprawdzić
0
@kolagadawid BB nie nazwe serialem Bardzo głębokim - ale na pewno nie jest płytki .
Chodzi o przemianę bohaterów.
Głębsze wydaje się być Better Call Saul.
Robota nie widziałem
1
@PrinceDamon dużo piszesz o depresji , marnym życiu its. Czy to jest związane ze słowem roku ?
"Często uważa się za osobę dojrzałą, zauważalny jest u niej stan po depresyjny - bycie smutnym i skrytym, rozmyślanie nad sensem życia, a raczej jego brakiem według niej, jest ateistką bądź satanistką, w jej słowach często występuje ironia i cynizm, uwielbia czarny humor."
4
@SHIBA tak
0
@juliacicha ja wiem , że chodziło o ZP :)
0
@juliacicha a ta „utrata wartości " to zamierzona ambiwalencja, czy po prostu ta strzalka za blisko wyszla?
0
Moim zdaniem @juliacicha nie stracila na wartosci po tym wywiadzie (;)) Troche sie denerwowala, ale to zrozumiale, "Szeryf" to legenda i bardzo rezolutny facet - trzeba byc przygotowanym (i byla przygotowana).
Fajnie sie go slucha, chociaz mozna uslyszec lekki zal w jego glosie, gdy mowi o niektorych sprawach np. gdy zostal zapytany o to, kogo by kupil.
W kazdym razie swietnie, ze wywiad zostal przeprowadzony po hiszpansku.
Fajnie sie to ogladalo, mimo iz pani Julia sie skrzetnie ukrywala.
1
Nie chciałbym zawiadamiać prof. Vogta…" zapewne przeważyło szalę na jego korzyść. Minęło kilka tygodni nerwowego oczekiwania. Dwudziestego siódmego kwietnia 1987 roku naczelnik Wydziału II Biura Paszportów MSW płk mgr Eugeniusz Kowalski uchylił decyzję o odmowie.
https://www.google.de/amp/s/film.wp.pl/stanislaw-bareja-smutny-koniec-krola-komedii-zona-nie-zdazyla-go-pozegnac-6452354198693505a%3famp=1
0
Ktos zna jego cale albumy, ja niestety tylko 3 utwory. Tu najbardziej znany.
Terence Trent D'Arby - Sign Your Name
1
@MarioVeB! Niezbyt lubie Bondy, ale wlasnie do SAvalasa mam duzy sentyment, no i do Christophera Walkena.
47
@Kengo To masz odpowiedz, dlaczego Messi nie chce uczyc sie angielskiego.
0
Wiadomo, ze jako kibice Barcy bedzie podchodzil do serialu Matchday w sposob szczegolny, ale pytanie brzmi - jak wypada ta produkcja na tle np. All or Nothing -Man. City?
0
@Danny Gaucho Serio, nie sluchasz muzy?
3
#####
#####
0
@Danny Gaucho No moze masz racje, bo ja nawet nie wiem, co wyrafinowany oznacza.
1
Podobno jakies burdy pijackie w jednej z komisji wyborczych. Facet z brzuchem piwnym podawal sie za ciezarna i czul sie dyskryminowany.