- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
5
W ZP LR powinno byc wiecje kategorii. Moim zdaniem klasa dla siebie jest @Persyfl i @sebasek99 - i tu kategoria dyskusje / nie do przegadania - nawet gdy nie maja argumentow potrafia prowadzic dyskuje tak, ze czlowiek musi odpuscic. W sumie tylko pewien wysoko postawiony wojskowy potrafil z nimi dyskutowac. @Cochise tez dobrze argumentuje, ale nie w nieskonczonosc.
Spamerzy muzyczni to kolejna kategora (you got me).
Plotki / ploteczki - tu akurat nikt nie przychodzi mi do glowy.
Inne sporty,
Gry
Nie zdradzajacy swojego zdania (lub rzadko) np. na tematy polityczne - @BarcaInfo @Danny Gaucho
Fajne laski - @lucas/catalan
Co tam jeszcze?
4
@Colon kategoria: Atencjusze.
5
@Avada Kedavra To kazdy, ktory tu pisze :)
1
@Colon Najbardziej irytujący użytkownik.
1
@tristan87 wcale nie
1
@tristan87 przecież za to jest złota piłka, 3x ten sam irytował :-D
0
@Colon raczej tak:)
0
@tristan87 Podeslac klasyk z instukcja do ignorowania, czy jestes sado - maso?`
0
@Colon Nie trzeba.
0
@tristan87 Czyli chciales byc w kategorii Atencjusz?
0
@Colon Oczywiście. Najlepsza kategoria.
0
@tristan87 no i wszystko wyjasnione
1
@Colon A tak serio, taka sonda na najbardziej irytującego usera by się przydała:)
1
@tristan87 myślę że miał bym szansę coś ugrać :-D
1
@Avada Kedavra Zawsze to jakieś wyróżnienie:)
1
@tristan87 w myśl zasady, nie ważne co o tobie mówią, ważne że mówią :-)
0
@Avada Kedavra Dokładnie.
0
@Colon Chinskie bajki: @PrinceDamon
1
@tristan87 chyba sredni pomysl. Nagonki sa tutaj czesto. Kilku na jednego. NIe mowie, ze ten jeden jest bez winy, ale to niezbyt zdrowe.
1
@Colon Jak coś nie długo będę miał nowy awatar
2
@lucas/catalan czekamy .