La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

5

W ZP LR powinno byc wiecje kategorii. Moim zdaniem klasa dla siebie jest @Persyfl i @sebasek99 - i tu kategoria dyskusje / nie do przegadania - nawet gdy nie maja argumentow potrafia prowadzic dyskuje tak, ze czlowiek musi odpuscic. W sumie tylko pewien wysoko postawiony wojskowy potrafil z nimi dyskutowac. @Cochise tez dobrze argumentuje, ale nie w nieskonczonosc.
Spamerzy muzyczni to kolejna kategora (you got me).
Plotki / ploteczki - tu akurat nikt nie przychodzi mi do glowy.
Inne sporty,
Gry
Nie zdradzajacy swojego zdania (lub rzadko) np. na tematy polityczne - @BarcaInfo @Danny Gaucho
Fajne laski - @lucas/catalan
Co tam jeszcze?

konto usunięte

4

@Colon kategoria: Atencjusze.

5

@Avada Kedavra To kazdy, ktory tu pisze :)

konto usunięte

1

@Colon Najbardziej irytujący użytkownik.

1

@tristan87 wcale nie

konto usunięte

1

@tristan87 przecież za to jest złota piłka, 3x ten sam irytował :-D

konto usunięte

0

@Colon raczej tak:)

0

@tristan87 Podeslac klasyk z instukcja do ignorowania, czy jestes sado - maso?`

konto usunięte

0

@Colon Nie trzeba.

0

@tristan87 Czyli chciales byc w kategorii Atencjusz?

konto usunięte

0

@Colon Oczywiście. Najlepsza kategoria.

0

@tristan87 no i wszystko wyjasnione

konto usunięte

1

@Colon A tak serio, taka sonda na najbardziej irytującego usera by się przydała:)

konto usunięte

1

@tristan87 myślę że miał bym szansę coś ugrać :-D

konto usunięte

1

@Avada Kedavra Zawsze to jakieś wyróżnienie:)

konto usunięte

1

@tristan87 w myśl zasady, nie ważne co o tobie mówią, ważne że mówią :-)

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Dokładnie.

konto usunięte

0

@Colon Chinskie bajki: @PrinceDamon

1

@tristan87 chyba sredni pomysl. Nagonki sa tutaj czesto. Kilku na jednego. NIe mowie, ze ten jeden jest bez winy, ale to niezbyt zdrowe.

1

@Colon Jak coś nie długo będę miał nowy awatar

2

@lucas/catalan czekamy .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?