La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

1

Wczoraj pisałem o serialu "The valhalla murders", który ma premierę pod koniec grudnia i dobrze się zapowiada. 1 stycznia ma natomiast premierę kolejny kryminał, 8 odcinków.
https://www.filmweb.pl/serial/The+Gloaming-2019-813081
https://www.imdb.com/title/tt8610212/

Opis: Policjantka Molly McGee prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa niezidentyfikowanej kobiety. Aby rozwiązać sprawę, Molly musi połączyć siły z Alexem O'Connellem - mężczyzną, z którym nie rozmawiała od dwudziestu lat. Odkrywają, że morderstwo ma powiązania ze sprawą z przeszłości. To, co zaczyna się jako rutynowe dochodzenie, ujawnia coś bardziej podstępnego, a żeby złapać zabójcę, Molly i Alex muszą zmierzyć się z duchami przeszłości.

Kolego @Odesseiron miałeś rację co do użytkownika pogodno :)

konto usunięte

0

@kamilo0066 kolego Kamil. Kryminały to jest to, co Odesseirony lubią najbardziej. Widziałem ich setki i to dosłownie. Jeśli chcesz, to jak jutro wrócę, to dam Ci namiary na moje konto na filweb. Koleżanka Pogodno jest całkiem jak ja. Doskonale się razem uzupełniamy i sobie podpowiadamy. Jest to osoba, która jako jedyna może mi doradzić czy oglądać, czy nie

0

@kamilo0066 Fortitude widziałeś?

0

@ViscaBarca123 Widziałem 2 sezony. Pierwszy bardzo dobry, ale drugi niezbyt już mi się widział. Trzeciego nie miałem chęci obejrzeć.

0

@Odesseiron Uwielbiam kryminały. Też mam sporą listę ich obejrzanych i mam w znajomych użytkowniczkę pogodno. Także łatwo mnie znaleźć, bo w nicku mam także moje imię.

0

@kamilo0066 Ja obejrzałem tylko pierwszy sezon i uważam, że był dobry. Drugiego już nie widziałem. Fargo widziałeś?

konto usunięte

0

@kamilo0066 chyba wysłałem Ci zaproszenie na filmweb

1

@ViscaBarca123 W drugim już odlecieli konkretnie, ale zobaczysz sam.
Fargo nie widziałem, mam zaznaczony od dawna. Polecasz?

0

@Odesseiron Chyba przyjąłem =)

1

@kamilo0066 Fargo bardzo mocno polecam. Moim zdaniem arcydzieło. Jeden z ulubionych seriali. @Colon potwierdzi ;)

2

@ViscaBarca123 potwierdzone
Must watch
@kamilo0066

konto usunięte

2

@kamilo0066 jutro sprawdzę, bo na telefonie sobie nie radzę. Wiesz starość.

@ViscaBarca123 Fargo, to jest arcydzieło pod każdym względem. Czekam na kolejne sezony, bo już ponoć piąty chcą zamówić @Colon

0

@Odesseiron oby tylko poziom trzymali

konto usunięte

1

@Colon ech... To nie Netflix

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?