- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
0
Powoli przymierzam się do zakupu telewizora i szukam jak najlepszego jakościowo modelu do 2500 złotych. Czy znacie jakieś sprawdzone modele? Przekątna przynajmniej 50 cali.
1
@JimMorrisonFCB nie ma lepszej opcji jak iść do wielkiego marketu i porównać na żywo.sam ostatnio kupowałem dla mamy i uwierz że w tej samej cenie można czasem dostać dwa zupełnie różne produkty.
Za 700zl była niby polska manta która wyglądała jak gówno i drugi Sharp z pięknymi głębokimi kolorami i dźwiękiem Harman kardona.
1
@JimMorrisonFCB Polecam Sony za 55 się zmieścisz. Starszy lcd 32 mam już 10 lat i nic się nie dzieje. W zeszłym roku właśnie kupiłem 55 ,bajka.Telewizor LED Sony 55 KD55XF7005 .Dokładnie ten.
3
@Skaramuczi Manta to najgorsze badziewie, polska jest firma ale produkty to najtańsze chinskie badziewie, sprowadzają robią 300% marży i sprzedają niby polskie.
0
@Avada Kedavra był też Hitachi za tyle samo i też lipa.mowie ci idź ogladnij,popatrz na kolory,czerń,biel.
1
@Skaramuczi Tak właśnie myślałem o Sharpie. Dodatkowo jeszcze ten dźwięk zdecydowanie do mnie przemawia, rozejrzę się, dzięki!
0
@urbipl Dzięki!
1
@JimMorrisonFCB sharpnij się raz i porządnie.
0
@Avada Kedavra to samo Kruger matz
1
@JimMorrisonFCBw takim płatnym niemieckim teście wygral ten (490€)
Potem Ci inne przesle
UE49RU7379. Samsung
Sorry to chyba 49tka
0
@Colon Dzięki, 49 cali też może być. To czekam na te inne modele.
1
@JimMorrisonFCB W tym przedziale cenowym (w ich tescie wyszlo troche drozej 700 ojro, ale sprawdz ceny) to dobra ocene dostal tez LG LG55UK7550 (55 cali) , LG: 50UK6300 (465 €, 50 cali ), LG: 50UK6470 (500 €, 50 cali)
Samsung: UE55NU7179 (540 €, 55 Cali).
Jest jeszcze kilka modeli o podobnych parametrach, ocenie i cenach - glownie wlasnie LG i Samsung, troche dalej philips czy panasonic.
A jakiesz szczgoly , ktore Cie interesuja?
inne juz duzo drozsze.
Jesli chcesz, to moge Tobie podeslac, bardziej szczegolowe oceny. No, a moze Cie intersuja model 2016 / 18?
0
@Colon Jeśli chodzi o szczegóły to jakichś specjalnych wymagań nie mam, zależy mi na dobrej głębi koloru i na dobrej jakości dźwięku.
1
@JimMorrisonFCB LG: 50UK6300 byl minimalnie lepszy od Samsunga jesli chodzi o jakosc obrau (obydwa dobre, ale w malych punktach sie roznily) katy i jakosc w jasnych pomieszczeniach (zadowalajace) w obydwu. Dzwiek lepszy w LG (bardzo dobry) , w Samsungu - dobry.
W tym przedziale cenowym, zawsze bedzie jakis maly kompromis.
0
@Colon Wielkie dzięki za pomoc :)