La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

32

Widzę dużo poruszenie moim postem. Nikogo nie zmuszam do głosowania, tylko zachęcam, nie domagam się tych głosów. Mam swoich odbiorców na Twitterze, w tym duża część pochodzi z LR, więc jeśli ktoś będzie chciał to odda głos i doceni pracę. Poświęcam trochę swojego czasu, żeby ten Twitter jakoś wyglądał jak i również moje konto na FCBarca.com, mam tutaj pewną liczbę odbiorców jak i na Twitterze więc to wykorzystuje. Celowe zagranie. Każdy ma swój rozum i doceni tego kogo będzie chciał. Traktuję to jako dobrą zabawę, fajną rywalizację na każdym froncie, a że mam możliwości promowania wykorzystuje to :)

7

@BarcaInfo dobrą zabawę? xD ja bym to nazwał lotem

konto usunięte

3

@BarcaInfo rozumiem, że do Ronaldo masz wonty, że mówi tu i tam, że jest najlepszy i powinien dostać tą czy tamtą nagrodę? ;)

1

@BarcaInfo W "Kropce nad i " byłeś 3 razy w tygodniu, to jakie mamy z Tobą szanse?

17

@BarcaInfo Ludzie się muszą czepiać wszystkiego...
@tombard Przecież on nie napisał że jest najlepszy i powinien wygrać.

10

@tombard A czy ja mówię tak jak Ronaldo? Nigdy się za takiego nie uważałem i nie będę. To raczej inni Użytkownicy promują taką opinię o mnie, a nie ja sam. Nigdy też nie napisałem, że powinnem dostać daną nagrodę. Ja tylko zachęcam do głosowania, wybór należy do odbiorców.

1

@BarcaInfo spokojnie jeszcze 3 złote piły dostaniesz to ci się zmieni narracja :D

konto usunięte

33

@BarcaInfo Człowieku, ale to jest żałosne. To powinno być głosowanie tylko i wyłącznie użytkowników fcbarca, żeby wygrana była sprawiedliwa i zasłużona. A dochodzi do tego, że ludzie zaraz będą prosić o głosy na tt, facebooku, instagramie. Śmieszne.

konto usunięte

0

@xofcbxo ostra jesteś :).

8

@xofcbxo To niech wykorzystują różne social media. Mi to nie przeszkadza. Głosowanie jest ogólnie dostępne, a ja zachęcam swoich odbiorców.

konto usunięte

1

@BarcaInfo czekaj czekaj. Jeśli to jest głosowanie na fcbarca.com to zapewne swoich odbiorców masz tutaj no bo przecież tutaj wrzucasz skopiowane newsy.
Jeśli tak to dlaczego szukasz głosów u osób spoza tej strony? No bo raczej takich tam szukasz skoro piszesz na twitterze.
Gdzie tu sens i logika?
To tak jakbyś napisał tak: Ej. Biorę udział w takim konkursie, na takiej stronie, na której Ty nigdy nie byłeś. Dasz lajka? :D

4

@tombard Przeczytaj jeszcze raz ZE ZROZUMIENIEM mój obecny post i ten na Twitterze bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Jest tam dokładnie napisane CZYTELNIKÓW tej strony, a moi odbiorcy na Twitterze są głównie z tej strony.

konto usunięte

1

@BarcaInfo Skoro Twoi odbiorcy na twitterze to głównie odbiorcy tej strony to po co tam ten tweet albo dlaczego nie wrzuciłeś czegoś podobnego tutaj? :>>>

2

@tombard Tutaj już wyraził swoje zdanie i podziękował za nominacje, na Twitterze zachęciłem do oddania głosów

konto usunięte

0

@BarcaInfo Ale dlaczego na ciebie mają głosować użytkownicy twittera, jeśli to jest nagroda użytkowników fcbarca? Jakoś nikt inny nie robi sobie reklamy. Bądź fair.

konto usunięte

0

@BarcaInfo No tak. To ma sens. Na bank :D

6

@xofcbxo Tak samo może ktoś podesłać link do głosowania osoby która nawet nie wie co to FCBarca.com i zagłosować? Będzie to fair według Ciebie? Niech każdy zachęca do glosowania jak tylko chce, mi to nie przeszkadza. Mam Twittera, na którym są odbiorcy z tej strony więc są czytelnikami.

3

@tombard Na prawdę uważasz że jak ktoś na twitterze obserwuję gościa który wrzuca posty głównie o Barcelonie to nigdy nie był na tej stronie....? Idź Ty się nażeluj i daj już spokój bo oczy kłują.
Mi tam nie przeszkadza że ktoś zachęca do głosowania na siebie . Co innego żeby robił to jak polityk czyli oczerniając głównie pozostałe kandydatury , a tak to każdy rozum swój ma i może zrobić lub nie zrobić z swoim głosem co cche

konto usunięte

1

@PatrykBarca to fajnie, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?