9 stycznia 2026, 17:31
5
Wedlug mnie w Obronie powinien Cubarsi z Erickiem zagrac. Maldini za wolny na ofensywe Realu. No ale ciekawy jestem na kogo postawi
9 stycznia 2026, 10:22
15
Ale by to chodzilo : Raphinha,Lewy,Lapcio
8 stycznia 2026, 22:42
1
Nie ma co sie napalać ze wygramy z Realem. Ja zamiast z pewnością to z ciekawością patrzę na ten finał. Ciekawie bedzie
8 stycznia 2026, 21:58
0
Z ta gra Real jest do walnięcia
8 stycznia 2026, 21:42
9
Smieszne. Psychol podpowiada psycholowi ze ma sie uspokoic xd
8 stycznia 2026, 21:19
Dobra Atletico wraca
8 stycznia 2026, 21:16
Nie no musimy ich w finale zgnoić
8 stycznia 2026, 17:23
3
@RanDiFCB To by byly jaja jakby zaproponowali za Olmo np takie 50 mln xd
8 stycznia 2026, 17:17
To w pucharze moglby zagrac przy dobrych wiatrach. Dawaj Cancelo robota jest do wykonania
8 stycznia 2026, 17:06
Komentarz usunięty przez użytkownika
8 stycznia 2026, 02:30
@mint Gdyby Araujo nie zawalil to zupelnie inaczej by wygladal ten wynik
7 stycznia 2026, 22:26
@addept No to prawda. Potrzebny jest ten srodkowy obronca. Mam nadzieje ze Lapcio cos ogarnie. Albo da Kundela na srodek jak przyjdzie Cancelo. Zobaczymy
7 stycznia 2026, 22:17
2
W srodku obrony w finale musi grac Eric z Cubarsim
7 stycznia 2026, 21:54
@Natanael Guardiola dobry ale mi pasuje zdecydowanie Flick.
7 stycznia 2026, 21:49
Dobra mamy to ! Czekamy jutro na drugiego finaliste i mam nadzieje ze bedzie to Atletico
7 stycznia 2026, 21:09
Ale tu bedzie wje... Masakra. Brawo Raphinha !
7 stycznia 2026, 20:58
8
Ronny po raz kolejny udowodnil zeby czesciej Yamala na lawie stawiac
7 stycznia 2026, 20:45
Ronny Joga Bonito ;)
7 stycznia 2026, 20:38
4
Raphinha ! Moja kochana Barca !
7 stycznia 2026, 20:35
Simon wynocha z tej bramki w Hiszpanii. Daj najlepszemu dla mnie bramkarzowi Joanowi postac
7 stycznia 2026, 20:34
Ronnyy z golem ! Brawo!
7 stycznia 2026, 20:30
Ferminek ale bomba ! Dobra w 1 polowie moze to skonczymy. Brawo!
7 stycznia 2026, 20:22
Rekin brawo !!! Brawo !
7 stycznia 2026, 19:57
Dobra tabletke na nerwy wziac i zaczynamy ! Nie no musi byc dobrze ! Madrze musza zagrac
7 stycznia 2026, 19:48
@czarny20 Yamalowi ze nie trenowal dobrze przed meczem
7 stycznia 2026, 19:37
@TiganaPotrafil strzelic dwie bramy w ligowym z nimi to mam nadzieje ze nie zapomnial jak sie im strzela
7 stycznia 2026, 19:03
10
Dawaj Ronny ! Przy takim dniu brameczka lub asysta musi byc !
7 stycznia 2026, 18:41
Po sezonie domagamy sie zmiany kapitana na Raphinie a drugim ma byc Pedri
7 stycznia 2026, 18:34
Lubię Flicka te zasady. Juz dawno powinien usiąść
7 stycznia 2026, 18:25
Bardzo dobrze ! W koncu zasiadzie ile mozna bylo czekac. To Rapha albona prawej albo Ronny zagra. Oczywiscie wolalbym druga opcje
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
Wedlug mnie w Obronie powinien Cubarsi z Erickiem zagrac. Maldini za wolny na ofensywe Realu. No ale ciekawy jestem na kogo postawi
15
Ale by to chodzilo : Raphinha,Lewy,Lapcio
1
Nie ma co sie napalać ze wygramy z Realem. Ja zamiast z pewnością to z ciekawością patrzę na ten finał. Ciekawie bedzie
0
Z ta gra Real jest do walnięcia
9
Smieszne. Psychol podpowiada psycholowi ze ma sie uspokoic xd
0
Dobra Atletico wraca
0
Nie no musimy ich w finale zgnoić
3
@RanDiFCB To by byly jaja jakby zaproponowali za Olmo np takie 50 mln xd
9
To w pucharze moglby zagrac przy dobrych wiatrach. Dawaj Cancelo robota jest do wykonania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@mint Gdyby Araujo nie zawalil to zupelnie inaczej by wygladal ten wynik
0
@addept No to prawda. Potrzebny jest ten srodkowy obronca. Mam nadzieje ze Lapcio cos ogarnie. Albo da Kundela na srodek jak przyjdzie Cancelo. Zobaczymy
2
W srodku obrony w finale musi grac Eric z Cubarsim
0
@Natanael Guardiola dobry ale mi pasuje zdecydowanie Flick.
0
Dobra mamy to ! Czekamy jutro na drugiego finaliste i mam nadzieje ze bedzie to Atletico
2
Ale tu bedzie wje... Masakra. Brawo Raphinha !
8
Ronny po raz kolejny udowodnil zeby czesciej Yamala na lawie stawiac
5
Ronny Joga Bonito ;)
4
Raphinha ! Moja kochana Barca !
3
Simon wynocha z tej bramki w Hiszpanii. Daj najlepszemu dla mnie bramkarzowi Joanowi postac
1
Ronnyy z golem ! Brawo!
1
Ferminek ale bomba ! Dobra w 1 polowie moze to skonczymy. Brawo!
0
Rekin brawo !!! Brawo !
1
Dobra tabletke na nerwy wziac i zaczynamy ! Nie no musi byc dobrze ! Madrze musza zagrac
1
@czarny20 Yamalowi ze nie trenowal dobrze przed meczem
0
@TiganaPotrafil strzelic dwie bramy w ligowym z nimi to mam nadzieje ze nie zapomnial jak sie im strzela
10
Dawaj Ronny ! Przy takim dniu brameczka lub asysta musi byc !
0
Po sezonie domagamy sie zmiany kapitana na Raphinie a drugim ma byc Pedri
1
Lubię Flicka te zasady. Juz dawno powinien usiąść
1
Bardzo dobrze ! W koncu zasiadzie ile mozna bylo czekac. To Rapha albona prawej albo Ronny zagra. Oczywiscie wolalbym druga opcje