0

@barteq No mam nadzieje ze dzis nie posadzi Erica na lawie i nie da grac Frenkiemu

0

Araujo szanuje cie ale dla dobra klubu wez idz juz gdzie indziej. Fajnie ze Olmo i Pedri wracaja. Olmo cos czuje ze juz kontuzji nie dostanie xd Jeszcze czekam na Gaviego i mozna Digidonga posadzic na lawie

0

@Czarny_ck Olmo nie ma chyba w kadrze

0

@seicel Nie wiem gdzie ty zes zobaczyl ze Laporta ukradl cos komus ale bierz po pol ziomek xD Idz sie tam Realem zajmij bo macie powazne wy problemy kadrowe. Spokojnie za pereza sie wezma i szybciej mu cos udowodnia niz Laporcie

2

@novy1899 Tez ogladalem i powinni uszyc po tego Ake. Dobrze tam obrone trzymal

1

Jaja beda jak w superpucharze wystapi XD

0

@europejczyk Zobaczymy w meczu,ale mozliwe ze bedzie tak jak mowisz

0

Znajac Flicka to za takie akcje moze posadzic Yamal na lawie z Espanyolem. Wcale sie nie zdziwie

1

Zlego samopoczucia. Wiadomo ze pochlal XD Dobra młody woda z ogórków lub rosołek i wracaj do nas

0

Ja zycze im aby powtorzyli to co w tamtym sezonie i solidnej obrony

18

I za kadencji Xaviego byly przemyslenia czy go sprzedac. Flick wycisnal z niego tyle ile sie da. Niesasmowity grajek. Nowy rok to poprosimy Panie Raphinia powtorke z zeszlego sezonu albo nawet i lepsza !

0

@Who_you_mam Nie zakladaj walka zadnego dopoki cos nie zostanie potwierdzone. Bedzie walek? Okej. Ony nie.

0

@FanVictoraIbarbo Tez mam taka nadzieje. Trzeba wierzyc xd

1

@Who_you_mam Szemrane operacje? Najpierw niech udowodnia mu to a później sie wypowiadaj

0

Ter Stegen chyba galancie w tej naszej Barcy zarabia co nie? Po sezonie trzeba czystke zrobic. Christiensen,Digidong,Lewy pod znakiem zapytania, Araujo. Ściągnąć Grimaldo,dobrego obronce srodkowego i na szpice kogos bo Ferran dobrze wiemy jakie ma formy. Raz strzela raz nie. Na juz potrzebujemy na pewno obroncy jesli chcemy powalczyc o ta lige mistrzow i inne trofea

2

No to śmiało na Atletico ładować

0

@turhiay A ja mysle ze Flick by ogarnal to jakos. Ale najlepiej jak przyjdzie jakis lewonożny środkowy obrońca

11

Chyba wiem co tu sie świeci. Kounde chcieliby na srodek obrony dac a Cancelo by gral w 1 skladzie na prawicy. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Ale co do Cancelo jestem jak najbardziej za

7

@AS60 Tu bedzie cos czuje gwałt z taka forma Bilbao

1

@Zbyszard Mysle ze bedzie

0

@derus To nie czytaj. Tylko jak nagle zacznie byc w formie to bedziesz go tu chwalic

6

I teraz patrzymy Araujo nagle forme odzyska. Mowcie co chcecie licze na to i wierze

0

Nie no Pedri kosmos. Trzyma forme ten nasz czaruś

14

Po raz kolejny to napisze : Bez dyskusji pierwszym Raphinha a drugi Pedri

0

@JanuszKorwinMikke W nowym roku zobaczysz lepszego Kounde i wspomnisz moje słowa. Jeszcze nie raz będziesz go tu wychwalać

1

Powiem wam ze moglby sie sprawdzic u nas. Tańszy i pewniejszy moim zdaniem

3

Wam zycze samych pozytywnych emocji z nasza Barca, Spędźcie święta w gronie najbliższych. Visca El Barca !

3

Ale bede sie smial jak Yamal wygra ta nagrode XDDD

1

Od nowego sezonu chce widziec Raphinhe z opaska i Pedri ma byc drugim kapitanem

1

To jest niesamowite jak kontuzja zrobila zjazd jego formy. Szkoda chlopa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?