@jackoFR No ten komentarz Flicka : "Wazne jest to zebysmy pokazali na boisku jacy jestesmy dobrzy" Nie wzielo sie z byle powodu. Cos czuje ze to bedzie koncert w wykonaniu Barcy
"Hansi Flick uważa, że w finałach nie ma faworytów: Ważne jest to, żebyśmy pokazali jutro na boisku, jacy jesteśmy dobrzy" - Troche taka grozba zapachnialo xd Oby pokazali nasza sile
5
Real wyjazd robi z Pucharu Krola. Haha piekna noc
3
2:1. Ale slaby ten Real
0
Dobra przegrywaja placki
1
@Kismeth Wole tu siedziec,ale czym bylaby pilka dla mnie jakbym nie interesowal sie troche innymi klubami?
5
@Kismeth Mnie troche tak bo zalezy mi aby Real odpadl xd
2
A tu patrzymy : Operacja nie moze dojsc do skutku. Transfer przelozono xd
12
Witamy z powrotem Joan cules Cancelo. Juz widze jak z zewniaka asystuje
7
Takim zachowaniem nie wygraja zadnego pucharu. Niech biora przyklad z Barcy. Tam to dopiero jest rodzina
22
I jak tu nie kochac Raphinhi i Barcy ? Cos pieknego
5
Mowilem ze De Jong dobry mecz zagra przy Pedrim. No gdyby nie ta czerwona... No zdarza sie
16
Nie no on musi byc kapitanem. Super mecz Rapha ! Mamy to !
5
Jako pierwsza druzyna obronilismy tytul ! Brawo Raphinha i druzyna. Puchar jest nasz !
0
Tak jest mamy to Panowie !
0
Dobra bronic to. Kurcze tak blisko. De Jong debil
5
Królu prowadz ! Ony nic nie odwalili. Brawo !
11
Spokojnie jeszcze jest 2 polowa. Flick ich tam ogarnie
4
Tak jest ! Robeeeeert Lewy !!!!
3
Tak jest krolu prowadz ! Brawo Rapha !
10
Rapha prowadź wodzu po 1 puchar w tym sezonie ! VeB !
2
Lewy od poczatku !
9
@jackoFR No ten komentarz Flicka : "Wazne jest to zebysmy pokazali na boisku jacy jestesmy dobrzy" Nie wzielo sie z byle powodu. Cos czuje ze to bedzie koncert w wykonaniu Barcy
1
@FCB24 Nie bedzie tak. Zobaczysz ze bedzie Cubarsi z Erickiem i De Jong z Pedrim
2
@lukmrz No Maldiniego na szybka ofensywe Realu nie ma co dawac. Eric musi na srodku obrony grac i De Jong zagra dobrze
7
@FCB24 A ja mysle ze przy Pedrim zagra dobry mecz
0
"Hansi Flick uważa, że w finałach nie ma faworytów: Ważne jest to, żebyśmy pokazali jutro na boisku, jacy jesteśmy dobrzy" - Troche taka grozba zapachnialo xd Oby pokazali nasza sile
2
Albo to taki ruch ze nie mamy kasy na srodkowego obronce to mu zaproponowali i zgodzil sie za niska kase grac
0
Patrzac na jego gre po kontuzji wyglada jakby sie bal ze znowu mu sie odnowi. Przynajmniej ja mam takie odczucie
4
Ale go pchaja wszedzie aby mial dobrze. NIE ZASLUZENIE DUZYMI LITERAMI
0
@MagdJanko Tak jak z Mekambe a pewnie zagra
2
Nie zycze nikomu zle ale na reke nam by bylo jakby Rodrygo odpadl i Rudriger tez pomimo ze to jest placek