27 stycznia 2026, 22:15
8
My sie tak męczymy ze słabymi drużynami że zaczynam sie obawiać tego meczu. A są dość wysoko w tabeli jak na nich i mają szansę na baraże
27 stycznia 2026, 18:14
4
Jak tam Nico się powodzi w Bilbao?
27 stycznia 2026, 17:22
3
Spokojnie Dro. Jeszcze będziesz płakać za nami
26 stycznia 2026, 23:21
0
Niech pójdą po Napadziora Sunderlandu Brobbeya. Dobry grajek
26 stycznia 2026, 20:51
Jakbym miał tyle hajsu co Lewy to bym sobie też jakiś Jacht Lambo kupił
26 stycznia 2026, 19:54
I po meczu patrzymy newsa : Girona przegrywa po katastrofalnym błędzie Ter Stegena xd
26 stycznia 2026, 18:24
13
Mówcie co chcecie,ale Lewy powinien po sezonie odejść. Nie wiem czy forma jeszcze mu sie poprawi. Wychodzi jak na razie na to ze nie.
26 stycznia 2026, 17:50
27
1 powinien byc Raphinha, 2 Pedri, 3 Eric
25 stycznia 2026, 20:51
1
Moze sie uda za ta kase sciagnac srodkowego obronce xd
25 stycznia 2026, 17:52
6
No to co? Brama kolejki?
25 stycznia 2026, 17:36
5
I patrzcie co to zobaczy presować. Brawo Rapha !
25 stycznia 2026, 17:30
2
Olmo to jest jednak agent. Slabo gral i nagle bam brameczka. Dobra ma serie blondasek. Brawo !
25 stycznia 2026, 17:24
Kundel wchodzi. Mądrze. Jeszcze Malidini by czerwień mogl dostac
25 stycznia 2026, 17:15
@Fffddddddx To napisz im gdzie karny po zagraniu reka przez Asencio
25 stycznia 2026, 17:11
Fermin musi wejsc za Olmo to jest pewne
25 stycznia 2026, 16:59
1 polowa to tragedia. Mam nadzieje ze druga dobrze zagraja i wygrają
25 stycznia 2026, 15:06
Wiedzialem ze Flick zaskoczy. Dawaj Cancelo z asystą ! VeB!
24 stycznia 2026, 20:54
Zapamiętam sobie ta farmazońską stronę
24 stycznia 2026, 15:21
Ciagle sie pytaja czy bedzie ogladal mecz Realu a nadal nie nauczyli sie dziennikarze ze interesuje go Barcelona jak zagra a nie Real
24 stycznia 2026, 10:34
Ładne ploteczki tu widze. Na pewno Gaviego oddamy
23 stycznia 2026, 15:11
@prestigiacomo No ale to tylko jeden mecz pauzuje a nie miesiac
23 stycznia 2026, 14:59
Az strach pomyslec gdzie by byla teraz w tym sezonie Barca gdyby nie bylo Joana na bramce
23 stycznia 2026, 13:38
@KierownikLucas No raczej na Defensywie zagra Garcia z De Jongiem
23 stycznia 2026, 13:23
11
Tak strasznie mi brakuje tego ciekusa. Nie ma co sie spieszyc. Niech wroci w pelni zdrowy
23 stycznia 2026, 12:40
7
Jeszcze wyjda jaja ze zostanie xd
23 stycznia 2026, 01:29
@aldewir Spokojnie teraz maja Villarreal to jest szansa ze straca punkty
22 stycznia 2026, 20:41
@Maslo Jakby został prezydentem to spadek murowany i długów jeszcze raz tyle
22 stycznia 2026, 16:15
Bartnomeu niech startuje xd
22 stycznia 2026, 10:52
@MrJanKo Jakbys pomyslal to postawilem w ciemno ze tyle go nie bedzie. No ale najlepiej do kogoś sie przywalić. Idz zjedz śniadanko jak masz zly humor
22 stycznia 2026, 01:03
@FCB24 To nie weizadla aby polowe rundy nie zagral
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
My sie tak męczymy ze słabymi drużynami że zaczynam sie obawiać tego meczu. A są dość wysoko w tabeli jak na nich i mają szansę na baraże
4
Jak tam Nico się powodzi w Bilbao?
3
Spokojnie Dro. Jeszcze będziesz płakać za nami
0
Niech pójdą po Napadziora Sunderlandu Brobbeya. Dobry grajek
0
Jakbym miał tyle hajsu co Lewy to bym sobie też jakiś Jacht Lambo kupił
0
I po meczu patrzymy newsa : Girona przegrywa po katastrofalnym błędzie Ter Stegena xd
13
Mówcie co chcecie,ale Lewy powinien po sezonie odejść. Nie wiem czy forma jeszcze mu sie poprawi. Wychodzi jak na razie na to ze nie.
27
1 powinien byc Raphinha, 2 Pedri, 3 Eric
1
Moze sie uda za ta kase sciagnac srodkowego obronce xd
6
No to co? Brama kolejki?
5
I patrzcie co to zobaczy presować. Brawo Rapha !
2
Olmo to jest jednak agent. Slabo gral i nagle bam brameczka. Dobra ma serie blondasek. Brawo !
1
Kundel wchodzi. Mądrze. Jeszcze Malidini by czerwień mogl dostac
2
@Fffddddddx To napisz im gdzie karny po zagraniu reka przez Asencio
2
Fermin musi wejsc za Olmo to jest pewne
0
1 polowa to tragedia. Mam nadzieje ze druga dobrze zagraja i wygrają
4
Wiedzialem ze Flick zaskoczy. Dawaj Cancelo z asystą ! VeB!
3
Zapamiętam sobie ta farmazońską stronę
2
Ciagle sie pytaja czy bedzie ogladal mecz Realu a nadal nie nauczyli sie dziennikarze ze interesuje go Barcelona jak zagra a nie Real
1
Ładne ploteczki tu widze. Na pewno Gaviego oddamy
1
@prestigiacomo No ale to tylko jeden mecz pauzuje a nie miesiac
6
Az strach pomyslec gdzie by byla teraz w tym sezonie Barca gdyby nie bylo Joana na bramce
0
@KierownikLucas No raczej na Defensywie zagra Garcia z De Jongiem
11
Tak strasznie mi brakuje tego ciekusa. Nie ma co sie spieszyc. Niech wroci w pelni zdrowy
7
Jeszcze wyjda jaja ze zostanie xd
1
@aldewir Spokojnie teraz maja Villarreal to jest szansa ze straca punkty
0
@Maslo Jakby został prezydentem to spadek murowany i długów jeszcze raz tyle
0
Bartnomeu niech startuje xd
0
@MrJanKo Jakbys pomyslal to postawilem w ciemno ze tyle go nie bedzie. No ale najlepiej do kogoś sie przywalić. Idz zjedz śniadanko jak masz zly humor
0
@FCB24 To nie weizadla aby polowe rundy nie zagral