8

Ale Joan ratuje nam dupe

2

No to się nacieszyliśmy

1

Rony w końcu wchodzi ! Gdzie to zapisać !

1

No w końcu Cubarsi tą łepetyne tam wsadził. Brawo !

3

Wiedziałem ze nie trafi. Muszą tego Yamala nawet pchać do karnych zamiast Raphinhi dać

2

Skoro Rayo potrafiło 3 bramki im strzelić to Barca moze 4

1

Jak dobrze z tylu i z przodu zagrają to jest to do zrobienia. Atletico nie raz pokazało jak wazne mecze potrafi zepsuć. Trzeba wierzyć i ja wierzę

4

Bez Ericka ciężko będzie. Maldiniego się nie wystawi bo to wiadome ze brame dostaniemy od Atletico. Ciekawy jestem tego meczu na Camp nou,ale ja wiem jedno : Wierzę że Flick z drużyną odrobią to

0

Nie no odwalili manianę ładną. Nie wiem jak oni to odrobią

0

Nie no nie wierzę....

0

Co zrobił Joan.... Nie możesz tak Garcia !

1

Wiedziałem ze Casado wejdzie obok digidonga i Fermin na lewą. Jedziemy z nimi ! Rozkład znany. VeB!

2

Jak będzie remis nawet to trzeba się cieszyć,ale wiadomo dziś wygrana jest naszym priorytetem i dobry mecz zagrać. Cieszy że rewanż u nas jest,ale piłka jest nieprzewidywalna. Czekamy na składzik i zaczynamy ta wojne ! VeB !

2

A mi się wydaje ze na lewe skrzydło da Fermina a obok De Jonga Casado

6

Za 80 mln to tylko brac i zapomnieć i nowego grajka kupić

4

Może to dziwne bedzie co napiszę,ale wydaje mi się że Araujo może zagrać z Atetico od 1 min. Myślę ze jutro Flick zaskoczy ze składem

1

Myślę ze Fermina da za Marcusa na skrzydło. Kurde szkoda. Zaczyna się znowu sypać z kontuzjami

22

Lapcio trzymamy kciuki abyś wygrał !

9

ElNacional.cat i juz dalej nie czytam. Nastepne gówno piszą i samą nie prawde

5

@PJ777 Prawda. Niech lepiej wyleczy się na rewanż

5

W 1 składzie nie ma co go wystawiać. Na rewanż na Camp nou niech będzie zdrowy

1

@Ronin47 Jakby wrócił do Pełni formy? Mógłby się z De Jongiem bić o 1 skład

16

Czekamy Gavi ! Brakuje mi go

15

Deco może Alemanemu buty czyścić. Szkoda ze nie został

0

@RobertNieLewandowski Wyjmij palce z 4 liter bo kolega coś nie w sosie xd

0

@Guess No na pewno nie tyle goli xd

0

Dałem się na to oszukać ze wygrali z nimi 5:0. Postawiłem na atletico i kupon w piz... poszedł xd

6

W przyszłości mam nadzieje ze Fode Diallo dostanie szansę. Młodziak 96 bramek zdobył w 30 meczach

0

@jackoFR Myślę ze nawet jakby odszedł to by Flick nie chciał xd Za wielki szacunek ma do Barcy

16

Myślę ze Lapcio na spokojnie wygra te wybory. Ja jestem spokojny o Flicka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?