Bez Ericka ciężko będzie. Maldiniego się nie wystawi bo to wiadome ze brame dostaniemy od Atletico. Ciekawy jestem tego meczu na Camp nou,ale ja wiem jedno : Wierzę że Flick z drużyną odrobią to
Jak będzie remis nawet to trzeba się cieszyć,ale wiadomo dziś wygrana jest naszym priorytetem i dobry mecz zagrać. Cieszy że rewanż u nas jest,ale piłka jest nieprzewidywalna. Czekamy na składzik i zaczynamy ta wojne ! VeB !
8
Ale Joan ratuje nam dupe
2
No to się nacieszyliśmy
1
Rony w końcu wchodzi ! Gdzie to zapisać !
1
No w końcu Cubarsi tą łepetyne tam wsadził. Brawo !
3
Wiedziałem ze nie trafi. Muszą tego Yamala nawet pchać do karnych zamiast Raphinhi dać
2
Skoro Rayo potrafiło 3 bramki im strzelić to Barca moze 4
1
Jak dobrze z tylu i z przodu zagrają to jest to do zrobienia. Atletico nie raz pokazało jak wazne mecze potrafi zepsuć. Trzeba wierzyć i ja wierzę
4
Bez Ericka ciężko będzie. Maldiniego się nie wystawi bo to wiadome ze brame dostaniemy od Atletico. Ciekawy jestem tego meczu na Camp nou,ale ja wiem jedno : Wierzę że Flick z drużyną odrobią to
0
Nie no odwalili manianę ładną. Nie wiem jak oni to odrobią
0
Nie no nie wierzę....
0
Co zrobił Joan.... Nie możesz tak Garcia !
1
Wiedziałem ze Casado wejdzie obok digidonga i Fermin na lewą. Jedziemy z nimi ! Rozkład znany. VeB!
2
Jak będzie remis nawet to trzeba się cieszyć,ale wiadomo dziś wygrana jest naszym priorytetem i dobry mecz zagrać. Cieszy że rewanż u nas jest,ale piłka jest nieprzewidywalna. Czekamy na składzik i zaczynamy ta wojne ! VeB !
2
A mi się wydaje ze na lewe skrzydło da Fermina a obok De Jonga Casado
6
Za 80 mln to tylko brac i zapomnieć i nowego grajka kupić
4
Może to dziwne bedzie co napiszę,ale wydaje mi się że Araujo może zagrać z Atetico od 1 min. Myślę ze jutro Flick zaskoczy ze składem
1
Myślę ze Fermina da za Marcusa na skrzydło. Kurde szkoda. Zaczyna się znowu sypać z kontuzjami
22
Lapcio trzymamy kciuki abyś wygrał !
9
ElNacional.cat i juz dalej nie czytam. Nastepne gówno piszą i samą nie prawde
5
@PJ777 Prawda. Niech lepiej wyleczy się na rewanż
5
W 1 składzie nie ma co go wystawiać. Na rewanż na Camp nou niech będzie zdrowy
1
@Ronin47 Jakby wrócił do Pełni formy? Mógłby się z De Jongiem bić o 1 skład
16
Czekamy Gavi ! Brakuje mi go
15
Deco może Alemanemu buty czyścić. Szkoda ze nie został
0
@RobertNieLewandowski Wyjmij palce z 4 liter bo kolega coś nie w sosie xd
0
@Guess No na pewno nie tyle goli xd
0
Dałem się na to oszukać ze wygrali z nimi 5:0. Postawiłem na atletico i kupon w piz... poszedł xd
6
W przyszłości mam nadzieje ze Fode Diallo dostanie szansę. Młodziak 96 bramek zdobył w 30 meczach
0
@jackoFR Myślę ze nawet jakby odszedł to by Flick nie chciał xd Za wielki szacunek ma do Barcy
16
Myślę ze Lapcio na spokojnie wygra te wybory. Ja jestem spokojny o Flicka