1 lutego 2026, 15:13
4
Dobra 1:1,ale pewnie karniaczek bedzie jakiś dla ścier
1 lutego 2026, 09:47
0
@dirtyman Chyba nie zrozumiałeś że to w żartach było xd
1 lutego 2026, 01:26
Nie no Digidong dziś rozwalił i on powinien dostac MVP. A tak go cisnęliśmy żeby go sprzedać. Chłop pomału się odradza
1 lutego 2026, 00:09
6
Czyli wszyscy zdrowi. Można się rozejść
31 stycznia 2026, 23:10
@Arczi1991 nastepnym razem proponuje przegladarke brave zainsalowac to reklam nie bedzie
31 stycznia 2026, 22:55
5
Flick też odwala. Juz dawno powinien Yamala ściągnąć. Nie wiem w kontrakcie chyba ma ze musi całe mecze grać
31 stycznia 2026, 22:49
1
Nie no wkurw... mnie ten Yamal już
31 stycznia 2026, 22:34
3
No ile można czekać. Brawo Yamalek. Brawo Marcus
31 stycznia 2026, 21:42
No jakby nie trafił tego to Flick by go tam po niemiecku potraktował
31 stycznia 2026, 21:35
Nie... Po przerwie lewy
31 stycznia 2026, 21:34
Nie no co za pokraka. Na pustą nie trafić
31 stycznia 2026, 21:15
@Arczi1991 hesgol
31 stycznia 2026, 21:08
Ale piłeczkę dał Olmo. Brawo !
31 stycznia 2026, 20:27
@Remi70 Byłem w szoku jak zobaczyłem że Joan Garcia w 1 będzie
31 stycznia 2026, 20:26
@Cataloniec94 No teraz nie za bardzo mu szło według mnie
31 stycznia 2026, 19:44
Jednak Olmo z Digidongie,. Zrobić robotę i trzymać to 1 miejsce w tabeli. VeB !
31 stycznia 2026, 18:10
9
No Cubarsi już sobie pograłeś. Onstein cię wygryzie
31 stycznia 2026, 14:53
@FcPortoFan1999 Butelką jak zza dzieciaka xd
31 stycznia 2026, 09:46
Składzior ASa dawać i jedziemy po 3 pkt.
30 stycznia 2026, 16:20
2
Kurcze przydałby się taki grajek. Z Pedrim by sobie tam pogrywał
30 stycznia 2026, 14:31
8
To co Panowie? Powtórka z zeszłego sezonu a może i lepsza?
30 stycznia 2026, 13:12
@Kilotopy Dokładnie. Więc nadal nie wiemy na kogo trafimy. Na razie skupmy się na Elche bo ciężki mecz to może byc
30 stycznia 2026, 13:00
@zbyglu A Arsaenalu nie zauwazyłem xd Tak to prawda. Czekam z niecierpliwością co sie wydarzy
30 stycznia 2026, 12:46
Przecież jak Barca trafi na drabinkę niebieską to jest bardzo bardzo duża szansa że do finału dotrzemy
30 stycznia 2026, 12:34
Komentarz usunięty przez użytkownika
30 stycznia 2026, 10:43
@kch Czy ja wiem. Dla mnie nawet Sporting by Real rozjechał. Ale niedługo się przekonamy
30 stycznia 2026, 10:40
Czyli np załóżmy Real teraz trafi na Benfice i np wygra to może trafić albo na city albo na Sporting tak?
29 stycznia 2026, 21:55
@kejdzi Araujo się trochę pogubił ale Wujas Flick ogarnie go. Ale to by była historia jakby bramę strzelił w jakimś ważnym meczu
29 stycznia 2026, 21:54
Rapha nie tylko ty tak twierdzisz
29 stycznia 2026, 21:10
Patrząc na rozstawienie to mamy szanse dojść do finału. No ale z boku patrząc na obronę będzie bardzo ciężko
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Dobra 1:1,ale pewnie karniaczek bedzie jakiś dla ścier
0
@dirtyman Chyba nie zrozumiałeś że to w żartach było xd
0
Nie no Digidong dziś rozwalił i on powinien dostac MVP. A tak go cisnęliśmy żeby go sprzedać. Chłop pomału się odradza
6
Czyli wszyscy zdrowi. Można się rozejść
0
@Arczi1991 nastepnym razem proponuje przegladarke brave zainsalowac to reklam nie bedzie
5
Flick też odwala. Juz dawno powinien Yamala ściągnąć. Nie wiem w kontrakcie chyba ma ze musi całe mecze grać
1
Nie no wkurw... mnie ten Yamal już
3
No ile można czekać. Brawo Yamalek. Brawo Marcus
1
No jakby nie trafił tego to Flick by go tam po niemiecku potraktował
1
Nie... Po przerwie lewy
1
Nie no co za pokraka. Na pustą nie trafić
0
@Arczi1991 hesgol
3
Ale piłeczkę dał Olmo. Brawo !
1
@Remi70 Byłem w szoku jak zobaczyłem że Joan Garcia w 1 będzie
1
@Cataloniec94 No teraz nie za bardzo mu szło według mnie
0
Jednak Olmo z Digidongie,. Zrobić robotę i trzymać to 1 miejsce w tabeli. VeB !
9
No Cubarsi już sobie pograłeś. Onstein cię wygryzie
6
@FcPortoFan1999 Butelką jak zza dzieciaka xd
4
Składzior ASa dawać i jedziemy po 3 pkt.
2
Kurcze przydałby się taki grajek. Z Pedrim by sobie tam pogrywał
8
To co Panowie? Powtórka z zeszłego sezonu a może i lepsza?
0
@Kilotopy Dokładnie. Więc nadal nie wiemy na kogo trafimy. Na razie skupmy się na Elche bo ciężki mecz to może byc
0
@zbyglu A Arsaenalu nie zauwazyłem xd Tak to prawda. Czekam z niecierpliwością co sie wydarzy
0
Przecież jak Barca trafi na drabinkę niebieską to jest bardzo bardzo duża szansa że do finału dotrzemy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kch Czy ja wiem. Dla mnie nawet Sporting by Real rozjechał. Ale niedługo się przekonamy
1
Czyli np załóżmy Real teraz trafi na Benfice i np wygra to może trafić albo na city albo na Sporting tak?
5
@kejdzi Araujo się trochę pogubił ale Wujas Flick ogarnie go. Ale to by była historia jakby bramę strzelił w jakimś ważnym meczu
4
Rapha nie tylko ty tak twierdzisz
2
Patrząc na rozstawienie to mamy szanse dojść do finału. No ale z boku patrząc na obronę będzie bardzo ciężko