4

Dobra 1:1,ale pewnie karniaczek bedzie jakiś dla ścier

0

@dirtyman Chyba nie zrozumiałeś że to w żartach było xd

0

Nie no Digidong dziś rozwalił i on powinien dostac MVP. A tak go cisnęliśmy żeby go sprzedać. Chłop pomału się odradza

6

Czyli wszyscy zdrowi. Można się rozejść

0

@Arczi1991 nastepnym razem proponuje przegladarke brave zainsalowac to reklam nie bedzie

5

Flick też odwala. Juz dawno powinien Yamala ściągnąć. Nie wiem w kontrakcie chyba ma ze musi całe mecze grać

1

Nie no wkurw... mnie ten Yamal już

3

No ile można czekać. Brawo Yamalek. Brawo Marcus

1

No jakby nie trafił tego to Flick by go tam po niemiecku potraktował

1

Nie... Po przerwie lewy

1

Nie no co za pokraka. Na pustą nie trafić

0

@Arczi1991 hesgol

3

Ale piłeczkę dał Olmo. Brawo !

1

@Remi70 Byłem w szoku jak zobaczyłem że Joan Garcia w 1 będzie

1

@Cataloniec94 No teraz nie za bardzo mu szło według mnie

0

Jednak Olmo z Digidongie,. Zrobić robotę i trzymać to 1 miejsce w tabeli. VeB !

9

No Cubarsi już sobie pograłeś. Onstein cię wygryzie

6

@FcPortoFan1999 Butelką jak zza dzieciaka xd

4

Składzior ASa dawać i jedziemy po 3 pkt.

2

Kurcze przydałby się taki grajek. Z Pedrim by sobie tam pogrywał

8

To co Panowie? Powtórka z zeszłego sezonu a może i lepsza?

0

@Kilotopy Dokładnie. Więc nadal nie wiemy na kogo trafimy. Na razie skupmy się na Elche bo ciężki mecz to może byc

0

@zbyglu A Arsaenalu nie zauwazyłem xd Tak to prawda. Czekam z niecierpliwością co sie wydarzy

0

Przecież jak Barca trafi na drabinkę niebieską to jest bardzo bardzo duża szansa że do finału dotrzemy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kch Czy ja wiem. Dla mnie nawet Sporting by Real rozjechał. Ale niedługo się przekonamy

1

Czyli np załóżmy Real teraz trafi na Benfice i np wygra to może trafić albo na city albo na Sporting tak?

5

@kejdzi Araujo się trochę pogubił ale Wujas Flick ogarnie go. Ale to by była historia jakby bramę strzelił w jakimś ważnym meczu

4

Rapha nie tylko ty tak twierdzisz

2

Patrząc na rozstawienie to mamy szanse dojść do finału. No ale z boku patrząc na obronę będzie bardzo ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?