To byłoby zbyt piękne jakbyśmy wygrywali cały czas. Musiała ta przegrana kiedyś nastąpić. Ale lepiej teraz niz na końcówce sezonu przegrać lub w jakies Lidze mistrzów. Dobrze graliśmy ale pecha mieliśmy i sędzia według mnie powinien karierę zakończyć. Glowa do góry! Wrócimy silniejsi
Jeden ktos w kemnatarzach napisal ze Moriba drugim bedzie. Zyskamy jakies pieniazki i moze sie obronce kupi jak Ter Stegen odejdzie. Dla mnie Dro nic nie pokazal,ale to moje zdanie.
1
@4Fabregas4 I Casado mozliwe ze w zimowym do Atletico pojdzie
28
Chociaz Lewy sobie pogra. Juz lepiej zagra niz on
15
Krotko i na temat
1
A jednak Albacete mamy.
0
No jak dostaniemy 25 to moze isc. Sie moze obronce kupi dzieki temu jakiegos
0
Chcialbym Sociedad ale na Atletico trafimy
0
@matiz1514 Dzieki
0
Gdzie mozna obejrzec?
2
To byłoby zbyt piękne jakbyśmy wygrywali cały czas. Musiała ta przegrana kiedyś nastąpić. Ale lepiej teraz niz na końcówce sezonu przegrać lub w jakies Lidze mistrzów. Dobrze graliśmy ale pecha mieliśmy i sędzia według mnie powinien karierę zakończyć. Glowa do góry! Wrócimy silniejsi
1
Nie no przegramy to
0
Nie no co oni odpier...
3
Ale sie dlugo nacieszylismy....
0
Brawo Marcus i brawo Yamal ! Jedziemy dalej !
1
Co bramkarz Realu ciagnie pily
3
Nooo Cancelo wchodzi. Z brameczka prosimy !
0
Cisniemy cisniemy i nagle bam brama znikad. Dobra jeszcze duzo czasu jest.
2
Ale Yamalek tam poczarował
1
Ale dobre widowisko sie szykuje.
0
@Chudini123 Ale chyba faul
0
Brawo Ferminek !
1
@fantom102Stluczenie. Na srode bedzie
0
@Gacu95 Tam nie patrz bo to przewidywalne byly
0
Fermin na skrzydlo dal. Dobra jedziemy z nimi ! VeB !
3
Cos czuje ze Rony wejdzie do skladu
3
Dla mnie nic nie pokazal. TTrzymaj sie Dro
0
Jeden ktos w kemnatarzach napisal ze Moriba drugim bedzie. Zyskamy jakies pieniazki i moze sie obronce kupi jak Ter Stegen odejdzie. Dla mnie Dro nic nie pokazal,ale to moje zdanie.
0
Szkoda że odchodzi. Coś czuję ze pewnie zbierają kasę na obrońcę i pewnie kogoś kupią
3
Brawo Fermin i brawo Torres. Ładną piłeczkę dał Ferminek
4
Kurde lubię Olmo jak jest zdrowy
8
A gdzie Cancelo?