3 stycznia 2026, 23:11
19
Ter Stegen ty jesczcze chcesz walczyc z Joanem o miejsce w skladzie? Wez chlopie usiadz,odejdz najlepiej i ogladaj prawdziwego lotnika
3 stycznia 2026, 23:10
0
@luckyluke8wwa Tak zgadza sie
3 stycznia 2026, 23:02
3
Ale jedno mozna na plus wywnioskowac tez z Barcy : Nauczyli sie grac do konca
3 stycznia 2026, 22:57
16
A teraz zawodnicy prosze rece calowac Joanowi. Jezus ile nerwow.. Bardzo wazne 3 pkt
3 stycznia 2026, 22:53
2
Przy mojej chorobie nerwicy nie powinienem takich meczy ogladac XD
3 stycznia 2026, 22:52
LEWY KO ! Po meczu
3 stycznia 2026, 22:49
1
Ale okieno zaladowal
3 stycznia 2026, 22:48
Olmooooooooooooooooooo !!
3 stycznia 2026, 22:39
Jak tak dalej pojdzie to brame nam walna i taki bedzie final..
3 stycznia 2026, 22:27
Komentarz usunięty przez użytkownika
3 stycznia 2026, 22:26
5
Garcie powinni po golej d... callowac
3 stycznia 2026, 22:24
Pedri i Lewy wchodza
3 stycznia 2026, 22:15
Co zrobil Digidong. Pedri wróć
3 stycznia 2026, 21:51
@Krzysiek872 To powinienes sie tez cieszyc ze mamy top bramkarza. No ale skoro taki stary jestes to wiadomo ze narzekac bedziesz
3 stycznia 2026, 21:47
6
@Krzysiek872 Czuc madrycka sciere.. Wypad Viniego pocieszac
3 stycznia 2026, 21:43
Pedri musi wejsc. Raphinha slabo 1 polowa
3 stycznia 2026, 21:40
Joan co jest kocur to nie mam pytan.
3 stycznia 2026, 21:23
Ladnie tam Garcia popchnal naszego xd Brawo Joan
3 stycznia 2026, 21:21
@zbyglu Hesgol wpisz
3 stycznia 2026, 20:38
Gwizdy niczym na stadionie Besiktasu
3 stycznia 2026, 20:34
Ławeczką ladnie mozemy postraszyć
3 stycznia 2026, 20:03
@czarny20 Mielismy mielismy. Robi wrazenie
3 stycznia 2026, 19:49
Pomimo ze nie ma Pedriego to musza zrobic swoje i pewnie w obronie.Rozklad jazdy znany ! VeB!
4
@VAMOS1899LaMasia Los Debillos lepiej brzmi
3 stycznia 2026, 19:41
No to beda koleczka robione przez digidonga. Ale nie ma co Pedriego zajezdzac
3 stycznia 2026, 19:40
3 stycznia 2026, 19:34
Ale parade zaliczyl
3 stycznia 2026, 18:31
Co do Simona. To jest takie drewno ze to szok. Gdyby normalny trener byl w Hiszpanii to juz dawno Joan bylby na 1 miejscu albo Raya
3 stycznia 2026, 18:11
9
Słabe to bilbao jak barszcz. Jedziemy z nimi w środę
3 stycznia 2026, 16:53
No dawac juz ten meczyk bo sie czlowiek doczekac nie moze
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
19
Ter Stegen ty jesczcze chcesz walczyc z Joanem o miejsce w skladzie? Wez chlopie usiadz,odejdz najlepiej i ogladaj prawdziwego lotnika
0
@luckyluke8wwa Tak zgadza sie
3
Ale jedno mozna na plus wywnioskowac tez z Barcy : Nauczyli sie grac do konca
16
A teraz zawodnicy prosze rece calowac Joanowi. Jezus ile nerwow.. Bardzo wazne 3 pkt
2
Przy mojej chorobie nerwicy nie powinienem takich meczy ogladac XD
3
LEWY KO ! Po meczu
1
Ale okieno zaladowal
1
Olmooooooooooooooooooo !!
0
Jak tak dalej pojdzie to brame nam walna i taki bedzie final..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Garcie powinni po golej d... callowac
3
Pedri i Lewy wchodza
2
Co zrobil Digidong. Pedri wróć
0
@Krzysiek872 To powinienes sie tez cieszyc ze mamy top bramkarza. No ale skoro taki stary jestes to wiadomo ze narzekac bedziesz
6
@Krzysiek872 Czuc madrycka sciere.. Wypad Viniego pocieszac
0
Pedri musi wejsc. Raphinha slabo 1 polowa
5
Joan co jest kocur to nie mam pytan.
0
Ladnie tam Garcia popchnal naszego xd Brawo Joan
1
@zbyglu Hesgol wpisz
1
Gwizdy niczym na stadionie Besiktasu
2
Ławeczką ladnie mozemy postraszyć
0
@czarny20 Mielismy mielismy. Robi wrazenie
0
Pomimo ze nie ma Pedriego to musza zrobic swoje i pewnie w obronie.Rozklad jazdy znany ! VeB!
4
@VAMOS1899LaMasia Los Debillos lepiej brzmi
3
No to beda koleczka robione przez digidonga. Ale nie ma co Pedriego zajezdzac
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale parade zaliczyl
5
Co do Simona. To jest takie drewno ze to szok. Gdyby normalny trener byl w Hiszpanii to juz dawno Joan bylby na 1 miejscu albo Raya
9
Słabe to bilbao jak barszcz. Jedziemy z nimi w środę
0
No dawac juz ten meczyk bo sie czlowiek doczekac nie moze