11

Ericzek dzis czyść tam i ustaw tego Digidonga aby w końcu nie robił tych kółeczek

0

@masik86 Chyba masz stany lękowe i dlatego tak ci sie śniło xd

8

Dzisiaj show Raphinhi cos czuje. Wazne aby wygrac

0

@Shafiqua Raczej Ferran zagra

5

Ale ciezki mecz to bedzie. Stresik jest

0

Za takie zachowania to u Flicka dawno juz by lawę grzał. Drugi Endrick bylby

4

Bez tego Mbappe to by zagubieni byli. Trzeba odpowiedziec jutro zwycieztwem. Bedzie ciezko ale trzeba wierzyc

0

A juz go chwalilem... Ehh

0

Ale cisnie Sevilla

0

@19xavi93 Jak nie rozumiesz to co ci poradze?

9

Panie Flick tez nas to dziwi czemu go tam nie ma. Smiech ze tam Judasz Ballinch.. jest w 11

1

Czy zostanie czy nie to trzeba sciagnac topke obronce. Nie ma innej mozliwosci

0

To juz zdecydowanie Bastoni tanszy od Joszko

0

Araujo wroci to bedzie zmiennikiem na prawej obronie xd

3

Moim zdaniem bedzie dostepny ale na lawce musi byc.

4

Dla mnie podpisanie z Flickiem kontraktu to zasrany obowiazek

0

Ja mówię nadal że może zimą odejść i podtrzuje to. Lepiej jakby do Milanu poszedł

6

A Realowcy juz na mediach sie pluja ze Flick nie ma szacunku do Wojtka xd

4

No juz myslalem ze Marcusik nie trafi. Dobra 1/8 jest po ciezkim meczu. Czemu my ze slabymi musimy tak slabo grac

4

Marcus to chyba popil z peszko wczoraj. A Yamal to juz wgl

3

Christiensen powinien dostawac wiecej minut wedlug mnie. Nie chodzi nawet o ten mecz,ale pokazuje ze zasluguje

5

Was tez wkurzaja te kółeczka Digi donga?

0

@sokot Tak na eleven1

10

@fotohobby Pewnie sedzia problemem XD

0

Oho jeszcze mecz przelozony o 30 min

0

@barcelonista76 Ale ja pisze o Lewym a nie Yamalu. Juz przywyklem do tego ze na kazdy mecz go wystawia. Niech sie nie zdziwi jak Yamal kontuzje jakas powazna zlapie

0

Co sie dzieje z Lewym? Juz wam powiem co moze byc na rzeczy. Nie wiem czy czasami zima nie odejdzie. Oby nie lecz mam takie przeczucia

2

@Barca_Q Taka troche 3-4-3 formacja

0

Cos przeczuwalem ze Niemca moze na bramke dac. Jak przez niego przegramy to na stosie go spalimy xd Oby spokojnie wynik dowieźć

0

Zawiodlem sie. Myslalem ze wiekszosc bedzie ze szkolki. No ale nie ma co lekcewazyc rywala. Zrobic robote i isc dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?