0

Zaczyna sie... Ehhh oby odrobili

0

@Mroziu Siła wyższa tak zwana

0

@MirusAmisz Na kompie jestem i nie da sie usunac. Przynajmniej nie umiem xd

1

0

@xavi890 A kogo chciales tam dac? Casado co bez formy jest?

6

A jednak Garcia przy Pedrim. Mysle ze lepiej zagra niz Casado bo bez formy jest. Jedziemy z nimi ! Juz sie doczekac nie moge. VeB!

15

Zasłużył sobie. Dawaj Martin ! Czyść tam ładnie

0

@lukasoon15 Ogolem patrzac to fakt zaskoczyl mnie pozytywnie Garcia,ale na ten moment Martin pewniejszy jest

4

@bartulek98 Eeeeee Olmo rzadko kontuzje Lapie XD

3

@Czarny_ck Nie nie nie i nie. Martin musi zagrac jesli mamy nie dostac wpierdzielu

2

Robimy z nimi porzadek. Cos czuje ze dobrze dzis obrona zagra. VeB !

0

Sklad ASa tylko za Ferrana lewy i mozna grac

18

Musi dojść do jakiegoś transferu obrońcy zima. Schlotterbeck dobry grajek

0

A tu patrzymy wraca po tej swojej przerwie i dokańcza sezon na najwyższym poziomie xd

5

To wy zacznijcie go traktowac powaznie i zrobcie mu transfery

0

@derus Ja w niego juz nie wierze xd

3

Nie mowcie ze na sprzedaz idzie zima? XD

0

@TridenteMSN De Jong umie dobrze w pilke grac ale musi byc Pedri przy nim xd A tak to jak Pedriego nie ma to De Jong jest ale go nie ma XD

1

@novy1899 Martin da rade. Mowie ci. Jutro robimy Atletico !

0

@TridenteMSN No De Jonga mysle ze by sie opchlo za 50-70 baniek. Nawet jak zima uda sie sciagnac obronce to bedzie dobrze. Mysle ze Laporta nie zostawi tak tego i beda probowali kogos sciagnac. Ale czas pokaze

5

Panie Laporta rob mu te transfery tej zimy i nie zastanawiaj sie. Srodek obrony i w pomocy jakiegoś grajka. O ile sa pieniazki

2

Ja innego wyjscia nie widze niz dac go na srodek obrony. Zasluzyl sobie na to

5

@novy1899 A wlasnie bym powiedzial ze Martin jak na razie najlepszy z srodka obrony

0

@Kris_OK Czuć od ciebie pozytywizm jak nie wiem XD Pedri wrócił, Martin na srodku obrony,to na miękko robimy Atletico na Camp nou

0

Dobra ściery sie potknęły. We wtorek nie spitolmy tego

1

@MagdJanko No słuszny słuszny

4

Normalny dzien w Realu. Karniaczek xd

4

Ale brame jeb... oby tak dalej

0

Wydaje mi sie ze odejdzie po sezonie

2

@xavi890 Nie no W srodku Maldini z Cubarsim musi grac i na prawej Kundel. Flick chyba znowu takiego babola nie zrobi. Ja nawet szukalbym kogos ze szkolki. Cubarsi nam sie trafil to czemu znowu nie poszukac kogos innego? Ale strasznie ciekawy tego meczu jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?