1

Jak mi ciebie Pedri brakowało

3

Raphinhaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

0

Zaczyna sie... Ehhh oby odrobili

0

@Mroziu Siła wyższa tak zwana

0

@MirusAmisz Na kompie jestem i nie da sie usunac. Przynajmniej nie umiem xd

1

0

@xavi890 A kogo chciales tam dac? Casado co bez formy jest?

6

A jednak Garcia przy Pedrim. Mysle ze lepiej zagra niz Casado bo bez formy jest. Jedziemy z nimi ! Juz sie doczekac nie moge. VeB!

15

Zasłużył sobie. Dawaj Martin ! Czyść tam ładnie

0

@lukasoon15 Ogolem patrzac to fakt zaskoczyl mnie pozytywnie Garcia,ale na ten moment Martin pewniejszy jest

4

@bartulek98 Eeeeee Olmo rzadko kontuzje Lapie XD

3

@Czarny_ck Nie nie nie i nie. Martin musi zagrac jesli mamy nie dostac wpierdzielu

2

Robimy z nimi porzadek. Cos czuje ze dobrze dzis obrona zagra. VeB !

0

Sklad ASa tylko za Ferrana lewy i mozna grac

18

Musi dojść do jakiegoś transferu obrońcy zima. Schlotterbeck dobry grajek

0

A tu patrzymy wraca po tej swojej przerwie i dokańcza sezon na najwyższym poziomie xd

5

To wy zacznijcie go traktowac powaznie i zrobcie mu transfery

0

@derus Ja w niego juz nie wierze xd

3

Nie mowcie ze na sprzedaz idzie zima? XD

0

@TridenteMSN De Jong umie dobrze w pilke grac ale musi byc Pedri przy nim xd A tak to jak Pedriego nie ma to De Jong jest ale go nie ma XD

1

@novy1899 Martin da rade. Mowie ci. Jutro robimy Atletico !

0

@TridenteMSN No De Jonga mysle ze by sie opchlo za 50-70 baniek. Nawet jak zima uda sie sciagnac obronce to bedzie dobrze. Mysle ze Laporta nie zostawi tak tego i beda probowali kogos sciagnac. Ale czas pokaze

5

Panie Laporta rob mu te transfery tej zimy i nie zastanawiaj sie. Srodek obrony i w pomocy jakiegoś grajka. O ile sa pieniazki

2

Ja innego wyjscia nie widze niz dac go na srodek obrony. Zasluzyl sobie na to

5

@novy1899 A wlasnie bym powiedzial ze Martin jak na razie najlepszy z srodka obrony

0

@Kris_OK Czuć od ciebie pozytywizm jak nie wiem XD Pedri wrócił, Martin na srodku obrony,to na miękko robimy Atletico na Camp nou

0

Dobra ściery sie potknęły. We wtorek nie spitolmy tego

1

@MagdJanko No słuszny słuszny

4

Normalny dzien w Realu. Karniaczek xd

4

Ale brame jeb... oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?