2 grudnia 2025, 21:30
1
Jak mi ciebie Pedri brakowało
2 grudnia 2025, 21:27
3
Raphinhaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!
2 grudnia 2025, 21:22
0
Zaczyna sie... Ehhh oby odrobili
2 grudnia 2025, 20:47
@Mroziu Siła wyższa tak zwana
@MirusAmisz Na kompie jestem i nie da sie usunac. Przynajmniej nie umiem xd
2 grudnia 2025, 20:06
@nokia666 https://www.hesgoal.watch/
2 grudnia 2025, 19:54
@xavi890 A kogo chciales tam dac? Casado co bez formy jest?
2 grudnia 2025, 19:49
6
A jednak Garcia przy Pedrim. Mysle ze lepiej zagra niz Casado bo bez formy jest. Jedziemy z nimi ! Juz sie doczekac nie moge. VeB!
2 grudnia 2025, 19:32
15
Zasłużył sobie. Dawaj Martin ! Czyść tam ładnie
2 grudnia 2025, 15:36
@lukasoon15 Ogolem patrzac to fakt zaskoczyl mnie pozytywnie Garcia,ale na ten moment Martin pewniejszy jest
2 grudnia 2025, 15:28
4
@bartulek98 Eeeeee Olmo rzadko kontuzje Lapie XD
2 grudnia 2025, 15:20
@Czarny_ck Nie nie nie i nie. Martin musi zagrac jesli mamy nie dostac wpierdzielu
2 grudnia 2025, 13:18
2
Robimy z nimi porzadek. Cos czuje ze dobrze dzis obrona zagra. VeB !
2 grudnia 2025, 09:05
Sklad ASa tylko za Ferrana lewy i mozna grac
1 grudnia 2025, 21:08
18
Musi dojść do jakiegoś transferu obrońcy zima. Schlotterbeck dobry grajek
1 grudnia 2025, 17:55
A tu patrzymy wraca po tej swojej przerwie i dokańcza sezon na najwyższym poziomie xd
1 grudnia 2025, 17:54
5
To wy zacznijcie go traktowac powaznie i zrobcie mu transfery
1 grudnia 2025, 14:35
@derus Ja w niego juz nie wierze xd
1 grudnia 2025, 14:04
Nie mowcie ze na sprzedaz idzie zima? XD
1 grudnia 2025, 13:45
@TridenteMSN De Jong umie dobrze w pilke grac ale musi byc Pedri przy nim xd A tak to jak Pedriego nie ma to De Jong jest ale go nie ma XD
1 grudnia 2025, 13:44
@novy1899 Martin da rade. Mowie ci. Jutro robimy Atletico !
1 grudnia 2025, 13:37
@TridenteMSN No De Jonga mysle ze by sie opchlo za 50-70 baniek. Nawet jak zima uda sie sciagnac obronce to bedzie dobrze. Mysle ze Laporta nie zostawi tak tego i beda probowali kogos sciagnac. Ale czas pokaze
1 grudnia 2025, 13:25
Panie Laporta rob mu te transfery tej zimy i nie zastanawiaj sie. Srodek obrony i w pomocy jakiegoś grajka. O ile sa pieniazki
1 grudnia 2025, 13:08
Ja innego wyjscia nie widze niz dac go na srodek obrony. Zasluzyl sobie na to
1 grudnia 2025, 13:07
@novy1899 A wlasnie bym powiedzial ze Martin jak na razie najlepszy z srodka obrony
30 listopada 2025, 23:19
@Kris_OK Czuć od ciebie pozytywizm jak nie wiem XD Pedri wrócił, Martin na srodku obrony,to na miękko robimy Atletico na Camp nou
30 listopada 2025, 22:56
Dobra ściery sie potknęły. We wtorek nie spitolmy tego
30 listopada 2025, 22:31
@MagdJanko No słuszny słuszny
30 listopada 2025, 22:27
Normalny dzien w Realu. Karniaczek xd
30 listopada 2025, 21:47
Ale brame jeb... oby tak dalej
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Jak mi ciebie Pedri brakowało
3
Raphinhaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!
0
Zaczyna sie... Ehhh oby odrobili
0
@Mroziu Siła wyższa tak zwana
0
@MirusAmisz Na kompie jestem i nie da sie usunac. Przynajmniej nie umiem xd
1
@nokia666 https://www.hesgoal.watch/
0
@xavi890 A kogo chciales tam dac? Casado co bez formy jest?
6
A jednak Garcia przy Pedrim. Mysle ze lepiej zagra niz Casado bo bez formy jest. Jedziemy z nimi ! Juz sie doczekac nie moge. VeB!
15
Zasłużył sobie. Dawaj Martin ! Czyść tam ładnie
0
@lukasoon15 Ogolem patrzac to fakt zaskoczyl mnie pozytywnie Garcia,ale na ten moment Martin pewniejszy jest
4
@bartulek98 Eeeeee Olmo rzadko kontuzje Lapie XD
3
@Czarny_ck Nie nie nie i nie. Martin musi zagrac jesli mamy nie dostac wpierdzielu
2
Robimy z nimi porzadek. Cos czuje ze dobrze dzis obrona zagra. VeB !
0
Sklad ASa tylko za Ferrana lewy i mozna grac
18
Musi dojść do jakiegoś transferu obrońcy zima. Schlotterbeck dobry grajek
0
A tu patrzymy wraca po tej swojej przerwie i dokańcza sezon na najwyższym poziomie xd
5
To wy zacznijcie go traktowac powaznie i zrobcie mu transfery
0
@derus Ja w niego juz nie wierze xd
3
Nie mowcie ze na sprzedaz idzie zima? XD
0
@TridenteMSN De Jong umie dobrze w pilke grac ale musi byc Pedri przy nim xd A tak to jak Pedriego nie ma to De Jong jest ale go nie ma XD
1
@novy1899 Martin da rade. Mowie ci. Jutro robimy Atletico !
0
@TridenteMSN No De Jonga mysle ze by sie opchlo za 50-70 baniek. Nawet jak zima uda sie sciagnac obronce to bedzie dobrze. Mysle ze Laporta nie zostawi tak tego i beda probowali kogos sciagnac. Ale czas pokaze
5
Panie Laporta rob mu te transfery tej zimy i nie zastanawiaj sie. Srodek obrony i w pomocy jakiegoś grajka. O ile sa pieniazki
2
Ja innego wyjscia nie widze niz dac go na srodek obrony. Zasluzyl sobie na to
5
@novy1899 A wlasnie bym powiedzial ze Martin jak na razie najlepszy z srodka obrony
0
@Kris_OK Czuć od ciebie pozytywizm jak nie wiem XD Pedri wrócił, Martin na srodku obrony,to na miękko robimy Atletico na Camp nou
0
Dobra ściery sie potknęły. We wtorek nie spitolmy tego
1
@MagdJanko No słuszny słuszny
4
Normalny dzien w Realu. Karniaczek xd
4
Ale brame jeb... oby tak dalej