0

@Patinka353 No kurde oby ;D Innego wyjscia nie widze niz walczyc o wszystko

0

@kejdzi To tez. Wiele bylo kontrowersji

0

@Cules69 Z tego co pamietam w tamtym sezonie Barca tez dobrze az tak nie grala. Dopiero w styczniu pokazali swoja prawdziwa forme i oby teraz tez tak bylo. W koncu sam Arsenal zacznie sie potykac. Jeszcze jest do poprawy,ale wierze ze wujek Flick ogarnie to. Wierze w to

1

@KamilS689 Realowi nie podyktowano karnego

1

@lukasoon15 Ja tez ale lepszy remis niz przegrana alaves

3

Dobra remisik jest. Oby dotrwali

2

Ladnie po raz kolejny Raphe okradli

0

Nie wierze XD Spalony

0

Dawaj rekin ! Gon tego Mbappe !

0

@addept Wlasnie cie uciszyl

1

Najsilniejszy skladzior. Dawac Pany wygrajcie to wysoko abysmy sie nie stresowali znowu. VeB !

7

Jak taka serie bedzie miala to nie ma bata musi pilke zgarnac

0

@Gacek5 Niemieckie antidotum

7

Yamal niech odpocznie i Ronnyego bym chciał widziec

27

Raphinha a drugi Pedri i nie ma dyskusji

0

@Pablozeusz Wiem,zarcik to byl

0

@matix19(2) To akurat pewne ze Neuer bedzie stal

0

A tu patrzymy Flick zaskoczyl i Ter Stegen w pierwszej 11 XD

2

Ale w koncu musialo tak sie stac ze zaacznie cos odczuwac. Jak nie zagra dzis to City tam ich zleje

5

Arbeloa najblizej jest przejecia z tego co pisza

0

@xavi890 Nie ma znaczenia czy beda miec czy nie. Robota jest do wykonania

6

Dziennikarze juz widze gownoburze chca robic i nie maja z czego aferki robic. Tam zacznijcie o Realu cos pisac a nie jakies farmazony puszczacie o Barcelonie. Co tym razem bedzie? Lewy rozmawial z Flickiem ze chce na obrone?

11

Pomimo ze Realu nienawidze to Szacuneczek dla Militao sie należy. Szybkiego powrotu do zdrowia !

1

Moze nie na Eintracht ale na mecz z Osasuna spróbować go na środek obrony dać. Ciekawy jestem jakby sobie poradzil

1

Nie podobalo sie bo mial racje

0

Endrick w koncowce podobniez czerwona dostal z tego co pisza XDDDD

7

Viniego i Mekambe pokryc i City na luzie to wygrywa

16

Smialo pieniadze laduje na City dopoki kurs jest duzy XD

1

Hahhaha zalosne sedziowanie. Juz sie zaczyna zgrzyt XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?