@Cules69 Z tego co pamietam w tamtym sezonie Barca tez dobrze az tak nie grala. Dopiero w styczniu pokazali swoja prawdziwa forme i oby teraz tez tak bylo. W koncu sam Arsenal zacznie sie potykac. Jeszcze jest do poprawy,ale wierze ze wujek Flick ogarnie to. Wierze w to
Dziennikarze juz widze gownoburze chca robic i nie maja z czego aferki robic. Tam zacznijcie o Realu cos pisac a nie jakies farmazony puszczacie o Barcelonie. Co tym razem bedzie? Lewy rozmawial z Flickiem ze chce na obrone?
0
@Patinka353 No kurde oby ;D Innego wyjscia nie widze niz walczyc o wszystko
0
@kejdzi To tez. Wiele bylo kontrowersji
0
@Cules69 Z tego co pamietam w tamtym sezonie Barca tez dobrze az tak nie grala. Dopiero w styczniu pokazali swoja prawdziwa forme i oby teraz tez tak bylo. W koncu sam Arsenal zacznie sie potykac. Jeszcze jest do poprawy,ale wierze ze wujek Flick ogarnie to. Wierze w to
1
@KamilS689 Realowi nie podyktowano karnego
1
@lukasoon15 Ja tez ale lepszy remis niz przegrana alaves
3
Dobra remisik jest. Oby dotrwali
2
Ladnie po raz kolejny Raphe okradli
0
Nie wierze XD Spalony
0
Dawaj rekin ! Gon tego Mbappe !
0
@addept Wlasnie cie uciszyl
1
Najsilniejszy skladzior. Dawac Pany wygrajcie to wysoko abysmy sie nie stresowali znowu. VeB !
7
Jak taka serie bedzie miala to nie ma bata musi pilke zgarnac
0
@Gacek5 Niemieckie antidotum
7
Yamal niech odpocznie i Ronnyego bym chciał widziec
27
Raphinha a drugi Pedri i nie ma dyskusji
0
@Pablozeusz Wiem,zarcik to byl
0
@matix19(2) To akurat pewne ze Neuer bedzie stal
0
A tu patrzymy Flick zaskoczyl i Ter Stegen w pierwszej 11 XD
2
Ale w koncu musialo tak sie stac ze zaacznie cos odczuwac. Jak nie zagra dzis to City tam ich zleje
5
Arbeloa najblizej jest przejecia z tego co pisza
0
@xavi890 Nie ma znaczenia czy beda miec czy nie. Robota jest do wykonania
6
Dziennikarze juz widze gownoburze chca robic i nie maja z czego aferki robic. Tam zacznijcie o Realu cos pisac a nie jakies farmazony puszczacie o Barcelonie. Co tym razem bedzie? Lewy rozmawial z Flickiem ze chce na obrone?
11
Pomimo ze Realu nienawidze to Szacuneczek dla Militao sie należy. Szybkiego powrotu do zdrowia !
1
Moze nie na Eintracht ale na mecz z Osasuna spróbować go na środek obrony dać. Ciekawy jestem jakby sobie poradzil
1
Nie podobalo sie bo mial racje
0
Endrick w koncowce podobniez czerwona dostal z tego co pisza XDDDD
7
Viniego i Mekambe pokryc i City na luzie to wygrywa
16
Smialo pieniadze laduje na City dopoki kurs jest duzy XD
1
Hahhaha zalosne sedziowanie. Juz sie zaczyna zgrzyt XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika