@pacior95 Dzieki Cancelo mozna rozne rotacje robic. Moze smialo Balde zastapic i w miejsce Kounde moze wejsc a dzieki tem,u jednego srodkowego obronce wiecej bedziemy miec. Strasznie ciekawy jestem jak sobie poradzi. Trzeba czekac na mecz z Realem Sociedad
@Krystiansigma2734 Ale ty nie porównuj trenowanie Xaviego do Trenowania Flicka. Ja wierze ze Flick z Kounde zrobilby solidnego srodkowego obronce i nawet nie zdziwilbym sie jakby z Cancelo zawodnika zrobil.
1
Lubię Flicka te zasady. Juz dawno powinien usiąść
1
Bardzo dobrze ! W koncu zasiadzie ile mozna bylo czekac. To Rapha albona prawej albo Ronny zagra. Oczywiscie wolalbym druga opcje
7
Mam nadzieje ze zadnej niespodzianki nam nie zrobia i nie pojda w karne
10
Cos czuje dzis Yamala moze Flick posadzic ale pewnie wezmie Raphinie na prawa i Marcus na lewa
9
Najpierw Cancelo pokaz na co cie stac a wtedy bedziemy myslec
14
@Barca8901 Nie ma co lekcewazyc rywala bopilka jest nieprzewidywalna. Mam nadzieje ze spacerek to bedzie
17
Nawet mi nie mowcie takich rzeczy ze moga byc karne. W 90 min sie wszystko rozstrzygnie
0
Digidong na lawe, Eric obok Pedriego,Cubarsi z Maldinim obrona i gramy
1
Dobra pewnie wiezadla mu poszly. Na bank
1
No Niemiec mozesz pomarzyc o mundialu. Wynocha z Bary a nie jeszcze sobie nadzieje robisz
14
Mi to by bylo z jednej strony na reke jakby Rony zagral
12
@majkiii Olmo bardzo potrzebny. Jak zdrowy jest to wali bramy
4
@majkiii No Gavi juz w lutym wraca
1
@pacior95 Dzieki Cancelo mozna rozne rotacje robic. Moze smialo Balde zastapic i w miejsce Kounde moze wejsc a dzieki tem,u jednego srodkowego obronce wiecej bedziemy miec. Strasznie ciekawy jestem jak sobie poradzi. Trzeba czekac na mecz z Realem Sociedad
3
@cracker Zrobi z niego zarodnika. Ja to wiem
16
Joan zjada go pod kazdym wzgledem. Slepy De la Fuente
0
@Coveta Walic przecinki. Cancelo wrocil na chalupe. Czekac teraz na oficjalke
0
@Coveta Nie mam alt na klawiaturze xd
3
@Riguelme Ja bym smialo nawet Balde posadzil i Martina za niego dal. Ale to juz Flick zadecyduje
9
No to witamy Cancelo ponownie ! Udowodnij tym niedowiarkom ze sie mylili co do ciebie
0
@zabibarca Wiec pewnie na Sociedad go wezmie albo na Lige mistrzow z Praga
4
@fotohobby Przy Flicku wyjdzie na ludzi. Ja tam w to wierze
0
Jakby podpisali jutro kontrakt to ciekawe czy bedzie mogl grac w Superpucharze
0
@kaczy1989 Po jestem postaw przecinek kolego xd
1
Jeszcze niech znajda srodkowego obronce i bedzie elegancko
1
@Dawidooooo Jeszcze tak sie nie cieszmy. Nie bylo jeszcze oficjalki
0
@Hasszz Jeszcze wyjdzie ze Cancelo zdazy zagrac z Bilbao xd
3
Jak ma to byc niewielka czesc pokryta wynagrodzeni to gites. Przyda sie na pewno
0
Tak niektorzy pisza ze nie chca Cancelo a ja wierze ze Flick z niego ludzi by zrobil
0
@Krystiansigma2734 Ale ty nie porównuj trenowanie Xaviego do Trenowania Flicka. Ja wierze ze Flick z Kounde zrobilby solidnego srodkowego obronce i nawet nie zdziwilbym sie jakby z Cancelo zawodnika zrobil.