0

Bartnomeu niech startuje xd

0

@MrJanKo Jakbys pomyslal to postawilem w ciemno ze tyle go nie bedzie. No ale najlepiej do kogoś sie przywalić. Idz zjedz śniadanko jak masz zly humor

0

@FCB24 To nie weizadla aby polowe rundy nie zagral

2

No to juz mozna napisac ze miesiac go nie bedzie. Pisze w ciemno

2

@Mieszo To bedzie musial Casado z Garcia zagrac albo zamiast Casado olmo

2

Jak Pedri dwuglowy rozwalil to cos czuje ze z miesiac znowu posiedzi...

0

Mecz do zapomnienia., Wazne 3 punkty. Z Kopenhaga wygrac i liczyc ze reszta sie potknie. Mam nadzieje ze kontuzja Pedriego nie jest powazna

0

I cyk Araujo z brameczka

1

@MagdJanko Co trafil to jego

5

Pomimo slabego meczu Lewego jakos to zmiesci lw koncu. Brawo Lewciu ! Przymknales mi buzie

4

Hejtujcie mnie ile chcecie ale Lewego nie da sie ogladac

4

Olmo jak jest zdrowy to tez jest przekotem.Ale okienko. Brawo !

0

@lukmrz Olmo za Pedriego... Jeszcze tego brakowalo. Pedri kontuzja

0

Jeszcze tego brakowalo aby Pedri z kontuzja schodzil...

1

Ale my sie prawie zawsze meczymy ze slabymi druzynami. Mam nadzieje ze druga polowa lepiej bedzie wygladac

1

No to sie nacieszylismy. Tragedia. Lewy z samobójem

7

Fermin to jest kot jak jest w formie. A Cwelsi chca grosze za niego dawac. Smiech. Brawo Ferminek !

0

No w koncu. Ale sie meczyli i mecza. Mam nadzieje ze teraz z górki pojdzie

0

No i zaczyna sie

1

Ale ten De Jong bedzie chodzil. Jak Vitinha

0

@Hadim Moze dlatego ze ciagle gra Cubarsi i w dodatku slabo gra ostatnio a lepszego meczu na rotowanie nie bedziemy miec,wiec Maldiniego wpuscil

3

Dobra jedziemy z nimi ! Ronny z brameczka, Rapha z golem i mozna isc spac

0

Cubarsi w koncu na lawce? Wow. Cos czuje ze rotacje tu niezle beda

2

Albo na lewej Fermin i na prawej Raphinha albo Lewa Rapha i prawa Rony. Oby drugi wariant

12

No to co? Wojtek pakuj sie bo Araujo drugim bramkarzem jest

7

Spokojnie wroci stary Real co nie umie grac. Zawsze jak zmieniali trenera to wysoko wygrywali. Monaco slabe jak barszcz

0

@szymon6847 Ter Stegen

0

Nawet jesli mialby Bernardo przyjsc to obok Pedriego by gral a nie jako zmiennik. Digidong by sobie usiadl

6

@yanekfcb Za kartki pauzuje

5

@domin1515 Hernandez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?