22 stycznia 2026, 16:15
0
Bartnomeu niech startuje xd
22 stycznia 2026, 10:52
@MrJanKo Jakbys pomyslal to postawilem w ciemno ze tyle go nie bedzie. No ale najlepiej do kogoś sie przywalić. Idz zjedz śniadanko jak masz zly humor
22 stycznia 2026, 01:03
@FCB24 To nie weizadla aby polowe rundy nie zagral
22 stycznia 2026, 00:02
2
No to juz mozna napisac ze miesiac go nie bedzie. Pisze w ciemno
21 stycznia 2026, 23:10
@Mieszo To bedzie musial Casado z Garcia zagrac albo zamiast Casado olmo
21 stycznia 2026, 23:05
Jak Pedri dwuglowy rozwalil to cos czuje ze z miesiac znowu posiedzi...
21 stycznia 2026, 22:59
Mecz do zapomnienia., Wazne 3 punkty. Z Kopenhaga wygrac i liczyc ze reszta sie potknie. Mam nadzieje ze kontuzja Pedriego nie jest powazna
21 stycznia 2026, 22:39
I cyk Araujo z brameczka
21 stycznia 2026, 22:33
1
@MagdJanko Co trafil to jego
21 stycznia 2026, 22:32
5
Pomimo slabego meczu Lewego jakos to zmiesci lw koncu. Brawo Lewciu ! Przymknales mi buzie
21 stycznia 2026, 22:27
4
Hejtujcie mnie ile chcecie ale Lewego nie da sie ogladac
21 stycznia 2026, 22:25
Olmo jak jest zdrowy to tez jest przekotem.Ale okienko. Brawo !
21 stycznia 2026, 22:22
@lukmrz Olmo za Pedriego... Jeszcze tego brakowalo. Pedri kontuzja
21 stycznia 2026, 22:21
Jeszcze tego brakowalo aby Pedri z kontuzja schodzil...
21 stycznia 2026, 21:57
Ale my sie prawie zawsze meczymy ze slabymi druzynami. Mam nadzieje ze druga polowa lepiej bedzie wygladac
21 stycznia 2026, 21:45
No to sie nacieszylismy. Tragedia. Lewy z samobójem
21 stycznia 2026, 21:44
7
Fermin to jest kot jak jest w formie. A Cwelsi chca grosze za niego dawac. Smiech. Brawo Ferminek !
21 stycznia 2026, 21:35
No w koncu. Ale sie meczyli i mecza. Mam nadzieje ze teraz z górki pojdzie
21 stycznia 2026, 21:11
No i zaczyna sie
21 stycznia 2026, 20:56
Ale ten De Jong bedzie chodzil. Jak Vitinha
21 stycznia 2026, 20:29
@Hadim Moze dlatego ze ciagle gra Cubarsi i w dodatku slabo gra ostatnio a lepszego meczu na rotowanie nie bedziemy miec,wiec Maldiniego wpuscil
21 stycznia 2026, 19:48
3
Dobra jedziemy z nimi ! Ronny z brameczka, Rapha z golem i mozna isc spac
21 stycznia 2026, 19:45
Cubarsi w koncu na lawce? Wow. Cos czuje ze rotacje tu niezle beda
21 stycznia 2026, 19:30
Albo na lewej Fermin i na prawej Raphinha albo Lewa Rapha i prawa Rony. Oby drugi wariant
21 stycznia 2026, 15:21
12
No to co? Wojtek pakuj sie bo Araujo drugim bramkarzem jest
20 stycznia 2026, 23:09
Spokojnie wroci stary Real co nie umie grac. Zawsze jak zmieniali trenera to wysoko wygrywali. Monaco slabe jak barszcz
20 stycznia 2026, 14:25
@szymon6847 Ter Stegen
20 stycznia 2026, 13:55
Nawet jesli mialby Bernardo przyjsc to obok Pedriego by gral a nie jako zmiennik. Digidong by sobie usiadl
20 stycznia 2026, 10:15
6
@yanekfcb Za kartki pauzuje
20 stycznia 2026, 09:45
@domin1515 Hernandez
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Bartnomeu niech startuje xd
0
@MrJanKo Jakbys pomyslal to postawilem w ciemno ze tyle go nie bedzie. No ale najlepiej do kogoś sie przywalić. Idz zjedz śniadanko jak masz zly humor
0
@FCB24 To nie weizadla aby polowe rundy nie zagral
2
No to juz mozna napisac ze miesiac go nie bedzie. Pisze w ciemno
2
@Mieszo To bedzie musial Casado z Garcia zagrac albo zamiast Casado olmo
2
Jak Pedri dwuglowy rozwalil to cos czuje ze z miesiac znowu posiedzi...
0
Mecz do zapomnienia., Wazne 3 punkty. Z Kopenhaga wygrac i liczyc ze reszta sie potknie. Mam nadzieje ze kontuzja Pedriego nie jest powazna
0
I cyk Araujo z brameczka
1
@MagdJanko Co trafil to jego
5
Pomimo slabego meczu Lewego jakos to zmiesci lw koncu. Brawo Lewciu ! Przymknales mi buzie
4
Hejtujcie mnie ile chcecie ale Lewego nie da sie ogladac
4
Olmo jak jest zdrowy to tez jest przekotem.Ale okienko. Brawo !
0
@lukmrz Olmo za Pedriego... Jeszcze tego brakowalo. Pedri kontuzja
0
Jeszcze tego brakowalo aby Pedri z kontuzja schodzil...
1
Ale my sie prawie zawsze meczymy ze slabymi druzynami. Mam nadzieje ze druga polowa lepiej bedzie wygladac
1
No to sie nacieszylismy. Tragedia. Lewy z samobójem
7
Fermin to jest kot jak jest w formie. A Cwelsi chca grosze za niego dawac. Smiech. Brawo Ferminek !
0
No w koncu. Ale sie meczyli i mecza. Mam nadzieje ze teraz z górki pojdzie
0
No i zaczyna sie
1
Ale ten De Jong bedzie chodzil. Jak Vitinha
0
@Hadim Moze dlatego ze ciagle gra Cubarsi i w dodatku slabo gra ostatnio a lepszego meczu na rotowanie nie bedziemy miec,wiec Maldiniego wpuscil
3
Dobra jedziemy z nimi ! Ronny z brameczka, Rapha z golem i mozna isc spac
0
Cubarsi w koncu na lawce? Wow. Cos czuje ze rotacje tu niezle beda
2
Albo na lewej Fermin i na prawej Raphinha albo Lewa Rapha i prawa Rony. Oby drugi wariant
12
No to co? Wojtek pakuj sie bo Araujo drugim bramkarzem jest
7
Spokojnie wroci stary Real co nie umie grac. Zawsze jak zmieniali trenera to wysoko wygrywali. Monaco slabe jak barszcz
0
@szymon6847 Ter Stegen
0
Nawet jesli mialby Bernardo przyjsc to obok Pedriego by gral a nie jako zmiennik. Digidong by sobie usiadl
6
@yanekfcb Za kartki pauzuje
5
@domin1515 Hernandez