Myślę ze Bernal jeszcze z tyłu głowy ma tą kontuzje ale kroczek po kroczku i mentalnie jak i fizycznie pójdzie na dobre tory. już to pokazuje. Trzymam mocno kciuki za niego. Gavi jeszcze jak wróci i dobrze po kontuzji się wpasuje to środek pomocy ładnie mamy obsadzony
0
Walić Gerarda romero. Tylko Fabrizio Romano
38
Jakby przedłużyli mu kontrakt to to myśle że Etoo by przegonił
25
Myślę ze Bernal jeszcze z tyłu głowy ma tą kontuzje ale kroczek po kroczku i mentalnie jak i fizycznie pójdzie na dobre tory. już to pokazuje. Trzymam mocno kciuki za niego. Gavi jeszcze jak wróci i dobrze po kontuzji się wpasuje to środek pomocy ładnie mamy obsadzony
3
@krycha2201 Rashford
4
Nie no śmiech na sali że znowu dostał
4
Dobra mecz wygrany.Cieszy bramka Bernala i teraz na czwartek niech się chłopaki dobrze przygotują. VeB !
1
@Marek_z_Marek No raczej
2
Tomas wszedł. Bardzo dobrze
8
Tak jest ! Bernal pokazuje jak pomału do formy wraca. Brawo !
2
No w koncu Rony wszedł
5
Już wiadomo skąd się nauczył Joan Garcia takiego dryblingu
1
@Ziperro Torres nigdy nie marnuje xd
1
Ohooo żarłacz biały wchodzi i Bernalek
9
Dobra Wujek Flick zdejmuj i niech odpoczywają na Atletico
13
Kiche grał i brama. Nie ma co lekceważyć Yamala. Już goni Mbappe xd
0
@addept Nie doceniasz Ronnego
0
Jak do konca meczu zostawi z taką formą Yamala i nie wpuści Ronnego to wkurze sie
0
Yamal dziś spuchnięty. Najsłabszy z Kounde na boisku moim zdaniem
3
Yamal w rasiaka się zabawił. Ale Marcus co przymierzył
0
@RymsonPL Żyje. Jeszcze brame w 1 polowie strzeli
3
Roooobert Leeeewangoooolskiii
4
Real sam ze sobą bedzi grał. Walić ściery. Brawo dla Barcy ze zrezygnowała
2
A ja bym widział: Joan,Kounde,Araujo,Cubarsi,Balde,Eric,De Jong, Fermin,Olmo,Yamal, Lewy
1
Według mnie bramka miesiąca to Mbappe z karnego
2
Szukajcie szukajcie. Do tego dna klubu na pewno nie wróci. Zostaje Marcusik z nami
0
Na flascorze pisze ze 11 półfinał
11
Mam nadzieję,że Raphinha wykuruje się na to Atletico
1
@lukasoon15 Pomyliłem się. Z Atletico gramy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Gdyby Barca wykorzystywała te setki to by śmiało prwoadziła pod względem bramek ze wszystkimi.Pierwszy jest Bayern