0

Walić Gerarda romero. Tylko Fabrizio Romano

38

Jakby przedłużyli mu kontrakt to to myśle że Etoo by przegonił

25

Myślę ze Bernal jeszcze z tyłu głowy ma tą kontuzje ale kroczek po kroczku i mentalnie jak i fizycznie pójdzie na dobre tory. już to pokazuje. Trzymam mocno kciuki za niego. Gavi jeszcze jak wróci i dobrze po kontuzji się wpasuje to środek pomocy ładnie mamy obsadzony

3

@krycha2201 Rashford

4

Nie no śmiech na sali że znowu dostał

4

Dobra mecz wygrany.Cieszy bramka Bernala i teraz na czwartek niech się chłopaki dobrze przygotują. VeB !

1

@Marek_z_Marek No raczej

2

Tomas wszedł. Bardzo dobrze

8

Tak jest ! Bernal pokazuje jak pomału do formy wraca. Brawo !

2

No w koncu Rony wszedł

5

Już wiadomo skąd się nauczył Joan Garcia takiego dryblingu

1

@Ziperro Torres nigdy nie marnuje xd

1

Ohooo żarłacz biały wchodzi i Bernalek

9

Dobra Wujek Flick zdejmuj i niech odpoczywają na Atletico

13

Kiche grał i brama. Nie ma co lekceważyć Yamala. Już goni Mbappe xd

0

@addept Nie doceniasz Ronnego

0

Jak do konca meczu zostawi z taką formą Yamala i nie wpuści Ronnego to wkurze sie

0

Yamal dziś spuchnięty. Najsłabszy z Kounde na boisku moim zdaniem

3

Yamal w rasiaka się zabawił. Ale Marcus co przymierzył

0

@RymsonPL Żyje. Jeszcze brame w 1 polowie strzeli

3

Roooobert Leeeewangoooolskiii

4

Real sam ze sobą bedzi grał. Walić ściery. Brawo dla Barcy ze zrezygnowała

2

A ja bym widział: Joan,Kounde,Araujo,Cubarsi,Balde,Eric,De Jong, Fermin,Olmo,Yamal, Lewy

1

Według mnie bramka miesiąca to Mbappe z karnego

2

Szukajcie szukajcie. Do tego dna klubu na pewno nie wróci. Zostaje Marcusik z nami

0

Na flascorze pisze ze 11 półfinał

11

Mam nadzieję,że Raphinha wykuruje się na to Atletico

1

@lukasoon15 Pomyliłem się. Z Atletico gramy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Gdyby Barca wykorzystywała te setki to by śmiało prwoadziła pod względem bramek ze wszystkimi.Pierwszy jest Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?