1

@xavi890 Przeczytałem ze po kadrze wystapi ale moze być tak ze wcześnie,dlatego napisałem ze moze zrobi niespodzianke jakąś. Nie spinej się xd

0

Niespodziankę pewnie robi. Zagra pewnie jutro Gavi coś czuję

3

Dobra Lapcio nie pitol ze Ferran jest świetny. Sprzedać dopóki jest coś wart

8

A Flick skadł nasze serca. Obyś jak najdłużej został. Wygraj to Lapcio !

0

Wydaje mi się ze Lapcio bez powodu nie był u arabów. Coś czuję że to może być mocne letnie okienko. No ale zobaczymy. Dopóki nie bedzie oficjalki ze wrocilismy do zasady 1:1 to nie uwierzę

19

Lapcio wszystkich zjada. Wygrana na chilku

5

Nie no zdjęcie rozwaliło mi łeb xD Takie troche hitlerowskie bym powiedział

26

Zauważyłem to że szybko podawali te piłeczki. Szacun młodzież !

1

@LukaszFan No i wtedy Araujo na środek

4

No to teraz Flick bedzie musiał na prawej grać Garcią a na lewej Cancelo

2

@MagdJanko No balde coś cienko w tym sezonie

3

Do nikogo nie można mieć pretensji o prócz jednego zawodnika. Ferran prosze cię pakuj się i idź gdzie indziej

2

Pięknie walczyli ale no cóż... Taka jest piłka. Brawo Panowie za walkę !

4

Ale to kocur jest z tego Bernala. Niech cię omijają kontuzje chłopie. A teraz dawać po 4 brame 1

0

@Elvisek Juz nie ma tak. Jak będzie 4:0 to dogrywka bedzie czy tam karne

3

@Guillegavira No Bernal musi obok Pedriego być

3

Jeszcze 2 polowa. Trrafić 3 bramy, 0 z tyłu i zadowoleni będziemy

12

Pamiętajcie : NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE

1

Jakby jeszcze trafili na 2:0 to posra sie atletico w 2 polowie

0

Dawać dawać to tylko 3 bramki !

0

Oho kounde już dobranoc

1

Ale by się taki Umtini w primie przydał

1

O proszę byłem pewny Olmo obok Pedriego a tu na głęboką wodę Bernal zostaje wrzucony. Panowie bez stresu i patrzymy co sie będzie działo. VeB!

6

Czyli Cancelo za Balde wskakuje i Maldini do środka. Ewentualnie Cancelo prawa,środek Kounde i lewa Martin choć wątpie w to

6

Ja się nie napalam na żadną remontade. Nie jest to nie do zrobienia. Niemożliwe nie istnieje

8

Ale wałki będą szły dziś huhu

2

@ali3gator Jak Barca bedzie dobrze grała to wierz mi ze Raphinha wystrzeli i moze byc nawet mvp meczu

0

@Wierzbba21 Najważniejsze aby nie stracić bramki i wykorzystywać wszystkie okazje. Jak Barcelonie uda się 2 strzelić w 1połowie to już pół sukcesu bedzie

1

Nie no z tym Maldinim to czarno widzę na tak szybki atak Atletico. Ciekawy jestem jak to Flick ułoży

0

Dziś Flick zaskoczy i Araujo bedzie w 1 coś czuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?