Wydaje mi się ze Lapcio bez powodu nie był u arabów. Coś czuję że to może być mocne letnie okienko. No ale zobaczymy. Dopóki nie bedzie oficjalki ze wrocilismy do zasady 1:1 to nie uwierzę
@Wierzbba21 Najważniejsze aby nie stracić bramki i wykorzystywać wszystkie okazje. Jak Barcelonie uda się 2 strzelić w 1połowie to już pół sukcesu bedzie
1
@xavi890 Przeczytałem ze po kadrze wystapi ale moze być tak ze wcześnie,dlatego napisałem ze moze zrobi niespodzianke jakąś. Nie spinej się xd
0
Niespodziankę pewnie robi. Zagra pewnie jutro Gavi coś czuję
3
Dobra Lapcio nie pitol ze Ferran jest świetny. Sprzedać dopóki jest coś wart
8
A Flick skadł nasze serca. Obyś jak najdłużej został. Wygraj to Lapcio !
0
Wydaje mi się ze Lapcio bez powodu nie był u arabów. Coś czuję że to może być mocne letnie okienko. No ale zobaczymy. Dopóki nie bedzie oficjalki ze wrocilismy do zasady 1:1 to nie uwierzę
19
Lapcio wszystkich zjada. Wygrana na chilku
5
Nie no zdjęcie rozwaliło mi łeb xD Takie troche hitlerowskie bym powiedział
26
Zauważyłem to że szybko podawali te piłeczki. Szacun młodzież !
1
@LukaszFan No i wtedy Araujo na środek
4
No to teraz Flick bedzie musiał na prawej grać Garcią a na lewej Cancelo
2
@MagdJanko No balde coś cienko w tym sezonie
3
Do nikogo nie można mieć pretensji o prócz jednego zawodnika. Ferran prosze cię pakuj się i idź gdzie indziej
2
Pięknie walczyli ale no cóż... Taka jest piłka. Brawo Panowie za walkę !
4
Ale to kocur jest z tego Bernala. Niech cię omijają kontuzje chłopie. A teraz dawać po 4 brame 1
0
@Elvisek Juz nie ma tak. Jak będzie 4:0 to dogrywka bedzie czy tam karne
3
@Guillegavira No Bernal musi obok Pedriego być
3
Jeszcze 2 polowa. Trrafić 3 bramy, 0 z tyłu i zadowoleni będziemy
12
Pamiętajcie : NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE
1
Jakby jeszcze trafili na 2:0 to posra sie atletico w 2 polowie
0
Dawać dawać to tylko 3 bramki !
0
Oho kounde już dobranoc
1
Ale by się taki Umtini w primie przydał
1
O proszę byłem pewny Olmo obok Pedriego a tu na głęboką wodę Bernal zostaje wrzucony. Panowie bez stresu i patrzymy co sie będzie działo. VeB!
6
Czyli Cancelo za Balde wskakuje i Maldini do środka. Ewentualnie Cancelo prawa,środek Kounde i lewa Martin choć wątpie w to
6
Ja się nie napalam na żadną remontade. Nie jest to nie do zrobienia. Niemożliwe nie istnieje
8
Ale wałki będą szły dziś huhu
2
@ali3gator Jak Barca bedzie dobrze grała to wierz mi ze Raphinha wystrzeli i moze byc nawet mvp meczu
0
@Wierzbba21 Najważniejsze aby nie stracić bramki i wykorzystywać wszystkie okazje. Jak Barcelonie uda się 2 strzelić w 1połowie to już pół sukcesu bedzie
1
Nie no z tym Maldinim to czarno widzę na tak szybki atak Atletico. Ciekawy jestem jak to Flick ułoży
0
Dziś Flick zaskoczy i Araujo bedzie w 1 coś czuje